سازندگان Forza Horizon: هنوز کارهای بیشتری میتوان با 360 انجام داد.

• Thread starter Thread starter DieDie
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

DieDie

کاربر سایت
95343811151765093029.jpg

پس از عرضه Forza Horizon تقریبا کمتر منتقدی در دنیای گیم مخصوصا در سایتهایی که به لحاظ تکنیکی بازیهارو مورد آنالیز قرار میدن پیدا میشه که به تمجید و تعریف از گرافیک این بازی نپرداخته باشه... اشاره به تکنیکها و ترفندهای فوق العاده برای نمایش حجم وسیع و پر جزئیات از محیط بازی و ترسیم دورنماهای قابل دسترسی به طول 20 کیلومتر , نور پردازی کامپلکس و ولیومتریک و رفلکشن (image-based lighting) کاملا ریل تایم , شیدر مدلها و از همه مهمتر سیستم آنتی آلیاسنیگ (ضد دندونه ) منحصر به فرد بازی که 4XMSAA رو به همراه FXAA همزمان با هم اعمال میکنه و جلوه های زیبا و بی نقصی ارائه میده ,بخشی از موارد تکنیکی هستند که در مصاحبه ای که بخش digital foundry سایت Eurogamer با سازندگان Forza Horizon انجام داده در مورد اونها بحث شده.

40853225769170513291.jpg

در گوشه ای از این مصاحبه DF در مورد اینکه به عنوان یک بازی اختصاصی اونها (استودیوی Playground) چه مقدار از این فرصت در جهت توسعه بازی بر اساس به کارگیری قابلیتهای Xbox 360 و نقاط قوت سخت افزار اون بهره برداری کردن سوال کرده که در جواب Alan Roberts بعد از اشاره به مزایایی که از بابت تمرکز روی یک پلتفرم واحد برای اونها به وجود اومده به این مسئله اشاره کرده که :
"ما دریافتیم (در خلال ساخت بازی )که میتوانیم توان بسیار بیشتری از ایکس باکس 360 استخراج کنیم و هنوز هم احساس میکنیم که کارهای بیشتری میتوانیم با آن انجام دهیم"

متن کامل این مصاحبه و آنالیز تکنیکی این بازی را میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید:

The making of Forza Horizon • Interviews • Eurogamer.net

آنالیز بازی:
Digital Foundry vs. Forza Horizon • Articles • Eurogamer.net

آخرین ویرایش:
اين يعنی اژدهای سفيد پير هنوز می تونه! =((:d
ببينيد چه اژدهاییه كه با وجود پيرتر بودن هنوز قدرت داره و بعد 8 سال تازه قدرتش نمايان داره می شه و كشفش كردن اين ابر دستگاه رو! ;)) :دی
تبريك به طرفداران اژدهای سی پی يو 6 هسته ای:دی
اما كارهای بيشتری كه می تونن انجام بدن:
چمن با رنگ بنفش و قرمز
خاك با رنگ سفيد
اضافه كردن شخصيت عمو پـــورنگ
نورپردازی بيشتر در حد تشخيص با چشم عقاب
تكسچرهای با كيفيت تر كه با چشم بصيرت ديده می شه:d

تا الان که بهترین ریسینگه این نسل بوده.هر کی میگه نه اصلا از ماشین هیچی حالیش نیست البته یه بازی خوب داره واستون میاد که هندلینگشم آسونه..........little big planet karting
بگیریدو حالشو ببرید

اصولا هر کی بیاد این جور حرفهارو که اره ما می‌تونیم/‌می‌شود/جادارد از تمام قدرت کنسول‌‌های PS3 , 360 استفاده کنیم/کرد رو بگه، بدونید داره شرو ور می‌گه با تمام احترامات.

دیگه به هن و هن افتادن و کاغذ دارن تولید می‌کنن چه کاری می‌خواهید بکنید اون وقت؟!!

باز من یه سر زدم به تاپیک ، پست های غیر عادی دیدم:|
نمی دونم چرا هر جا تاپیک xbox360 بازی های انحصاریش هست ، پای SONY فن ها زودتر به تاپیک بازی میشه و شروع می کنن به تخلیه.
چرا شما ها اینطوری هستین؟اون از تاپیک امتیاز های هیلو ، این هم از این.
جدی میگم تو همین چند روز،فهمیدم که بعضی از کاربرها چقدر غیر قابل تحمل هستند.و گاهی وقت ها خود خواه

اینم که همون حرفای کیج رو میگه . پس چرا این احسنت درست گفته ولی کیج حرفش مفته ؟ ( عجب شعری گفتم :دی )

پ.ن : همونایی که به این صحبت های مسئولان سونی آخ تف می کنن، برای این آقا چه چه می کنن
biggrin1.gif
[2]

نتیجه اخلاقی برای عزیزان 360 : "خودم کردم که لعنت بر خودم باد :دی"

آخرین ویرایش:
سال بعد فورتزا با باندل اژدها وارد می شود :دی

اینم که همون حرفای کیج رو میگه . پس چرا این احسنت درست گفته ولی کیج حرفش مفته ؟ ( عجب شعری گفتم :دی )

پ.ن : همونایی که به این صحبت های مسئولان سونی آخ تف می کنن، برای این آقا چه چه می کنن :biggrin1: [2]

نتیجه اخلاقی برای عزیزان 360 : "خودم کردم که لعنت بر خودم باد :دی"
واقعا جالبه يه چند تاشون كه اينجا اومدن تاييد و آورين گفتن پای ثابت ترول ديويد كيج (كه تازه منظورش بيشتر در مورد موشن كپچر ايناس) و گرافيك بازی های انحصاری (البته آخرينش 2 سال پيش بوده بعد كيلزون 3 كه گوريلا گفت هنوز می شه با برنامه نويسی بيشتر كار كنيم) بودن و هستن، اونم بازی هایی كه واقعا در عمل نشون دادن گرافيك عالی دارن وگرنه همين آقايون مثل همون ماجرای دموی كيلزون 2 تو سال 2005 منهدمشون می كردن. اونوقت الان جوری رنگ عوض كردن يكی ندونه بياد صفحه اول رو بخونه فكر می كنه 360 يه راكتور هسته ای پر از سيستمه:دی
همه اينا ثابت می كنه اينهمه هيتری يه دليل بيشتر نداره و اونم دير كپی خور شدن PS3 ست:دی

نمی دونم چرا هر جا تاپیک xbox360 بازی های انحصاریش هست ، پای SONY فن ها زودتر به تاپیک بازی میشه و شروع می کنن به تخلیه.
جدی میگم تو همین چند روز،فهمیدم که بعضی از کاربرها چقدر غیر قابل تحمل هستند.و گاهی وقت ها خود خواه
نگفتم؟

یکی از دوستان صفحه قبل درخواست کرد، دیگه مریدانش هم روش رو زمین ننداختن:دی

من عاشق GTبودم و هستم.وقتی نسخه اول این بازی رو دیدم گفتم تا GT هست کسی این رو هم بازی میکنه.ولی الان نظرم عوض شده و داره خیلی به GT نزدیک میشه و تو بعضی زمینه ها- مثل فضای بیرونی - جلوتر هم رفته.
ولی باید قبول کرد که دیگه بیشتر از این روی سخت اقزار سال 2005 غیر ممکنه. همین بازی هم روی کنسول پیر شده مثل جادوگری میمونه.

بحث فن بازی نیستا !! چون من نه فن XBOX هستم نه PS ، چون با جفتشون حال میکنم !! مگه خودآزاری دارم به خاطر یه تعصب که لازم نمیبینم،خودمو از این همه بازی محروم کنم؟!

بعضی بازی ها رو هر کاری کنی ، نمیشه ترولشون کرد. مثلا همین Forza !!!! من موندم دوستان ترولر فورزا ،از چی این بازی میخوان ایراد بگیرن که زرت و زرت پست میدن !!!! هر چه قدر فکر میکنم ، واقعا نمیدونم آدم چجوری روش میشه یه ریسنگ به این عالی و بی نقصی رو ترول کنه !!! واقعا مثل این میمونه که توی تاپیک MGS 4 ،ایکس باکس فن ها ،شروع به ترول بازی کنن .آخه از چی MGS میخوان ایراد یا سوتی بگیرن !!! بازی عین دست گل میمونه !!

کلا فن مایکروسافت یا سونی بودن ، چشم آدمو نسبت به حقایق میبنده !!!!

بعضی از مدیرا واقعا شورش رو دیگه درآوردن.ما میایم در مورد بازی فورتزا پست میزنیم،چون فلان مدیر خوشش نمیاد و به قولی "حال نمیکنه" میزنه پست رو پاک میکنه.بعد الان 2 صفحه هست که فقط چرت و پرت اینجا نوشته شده.دیوید کیج،کیلزون،گیرز،جی تی اِی و این خزعبلات چه ربطی به این تاپیک داره؟چرا این پستا پاک نمیشه؟

بعضی از مدیرا واقعا شورش رو دیگه درآوردن.ما میایم در مورد بازی فورتزا پست میزنیم،چون فلان مدیر خوشش نمیاد و به قولی "حال نمیکنه" میزنه پست رو پاک میکنه.بعد الان 2 صفحه هست که فقط چرت و پرت اینجا نوشته شده.دیوید کیج،کیلزون،گیرز،جی تی اِی و این خزعبلات چه ربطی به این تاپیک داره؟چرا این پستا پاک نمیشه؟

به صفحه ی 2 مراجعه کنی متوجه میشی چرا بحث شروع شد و استارتش رو کی زد :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or