سازنده Gears of War و پیشتاز بودن در جلوه های گرافیکی نسل بعد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
84295164342372263680.jpg

Tim Sweeney سازنده سری بازی های Gears of War از کمپانی Epic Games در جدیدترین صحبت های خود، از ارائه بالاترین و نهایت جلوه های گرافیکی عناوین نسل بعد گفت. طوری که قرار است تغییرات و انقلاب بزرگی در عرصه جلوه های بصری و کاربرپسند در بازی های در دست ساختـشان رخ بدهد.
"قرار است که گرافیک های نسل بعدی را چندقدم به سوی جلو هدایت کنیم، همانطور که همیشه از Epic Games انتظار داشته اید."
Sweeney گفت که این عنوان هنوز در مراحل پیش تولید قرار دارد و به این زودی ها انتظار این را نداشته باشید که بخواهد این عنوان رونمایی و یا معرفی شود.
Sweeney همچنین گفت که Epic Games در حال کار بر روی یک پروژه برای موبایل است، هرچند که اطلاعات بیشتری را در این مورد نداده است.
Epic Games همچنین، خالق و سازنده موتور گرافیکی مشهور و جهانی Unreal Engine است. در همایش GDC 2014 نیز این کمپانی شرایطی را برای عرضه و لایسنس این موتور منتشر کرد. البته اخیرا Epic Games امتیاز فرنچایز و سری بازی محبوب Gears of War را به مایکروسافت فروخت، که با واکنش منفی بعضی از طرفداران مواجه شد.
Sweeney می گوید:
"این حقیقت نداره. در هر زمان ممکن ما 100 مهندس را به طور همزمان برای پیشرفت این موتور گرافیکی در اختیار داریم و مشغول به کار هستند. و همچنین بیش از 100 توسعه دهنده و سازنده بازی نیز در استودیوهای جهانی Epic Games مشغول به کار هستند. پس بنابراین این جزء جداناپذیری از ما خواهد بود. این موتور بر اساس بازخوردها و عرضه دیگر عناوین ما بسیار موفق عمل خواهد کرد. ما طرفداران زیادی را در سراسر جهان داریم."
Epic Games فعلا مشغول ساخت سه بازی است. یک عنوان انحصاری PC به نام Fortnite ، بعدی هم یک عنوان موبایلی خواهد بود که ذکر شد. آخرین پروژه هم همان عنوان بزرگ و جاه طلبانه است. Sweeney در پایان می گوید شما می توانید اطلاعات بیشتری را در همایش E3 امسال به دست آورید. اواخر امسال هم خبرهایی برای طرفداران داریم.
ایشان در پایان گفت:
"بازی ها و عناوین بسیاری هستند که هنوز به طور رسمی معرفی نشده اند."
[source]

Last edited by a moderator:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
هنوز که هنوزه تریلر(E3بود فکر کنم) گیرز 2 تو ذهنمه فریم به فریمش:D
نه1 نه3 نه جاجمنت برا من گیرز 2 نشد که نشد تا ببنیم نسخه های نسل بعدیش چطورن

البته ایشون منظورش بازی جدید Epic Games هست و حرفهاش ربطی به Gears of War ـی که Black Tusk داره میسازه نداره
biggrin1.gif
منظورم کلا گیرز اف وار بود :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
البته ایشون منظورش بازی جدید Epic Games هست و حرفهاش ربطی به Gears of War ـی که Black Tusk داره میسازه نداره :D

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Rime-Gameplay-Doc-VGLeaks.jpg

نسخه چهارم Unreal Engine فوق العاده هستش ! مخصوصا زمانی که فهمیدم بازی Rime (:love:) داره با همین موتور ساخته میشه ! E3 امسال اگر یه گیم پلی از بازی شاهکار Rime و The Last Guardian نشون بدن، من دیگه هیچی نمیخوام ! رسما بعد از تجربه این بازی ها (بهتره بگم شاهکارها) با کله میرم تو اُفق محو میشم ! :d

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بازی موبایلش Infinity Mobile 4 همراه با Iphone 6

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
قرار است که گرافیک های نسل بعدی را چندقدم به سوی جلو هدایت کنیم، همانطور که همیشه از Epic Games انتظار داشته اید. Sweeney گفت که این عنوان هنوز در مراحل پیش تولید قرار دارد و به این زودی ها انتظار این را نداشته باشید که بخواهد این عنوان رونمایی و یا معرفی شود."
همین الانشم خیلی دیر شده بعد این میگه انتظار نداشته باشید بازیمون به این زودیا معرفی کنیم:-/ انگار یادشون رفته که دلیل اصلی برتریشون تو نسل قبل نسبت به سایر شرکتای موتور ساز بیشتر به خاطره ی عرضه ی به موقع GEOW1 بود که نشون داد یه بازی نسل بعدی باید چجور باشه و شرکتای بازیسازی رو به فکر استفاده از موتورش انداخت درسته مزایای دیگه ایم نسبت به باقی موتورا داشت UE3 اما عرضه ی به موقع GEOW 1 و مثل بمب صدا کردنش باعث موفقیت خیره کننده ی UE3 شد
اپیک دیگه نهایتا باید بازیشو تو اینE3 معرفی میکرد که انگار بازم این اتفاق نمیفته نمیدونم دیگه چقدر باید واسه infiltrator صبر کنیم:( ...

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
آنریل انجین بیشتر از اینکه پیشتاز و بهترین باشه پر کاربردترین هست!
اگه اشتباه نکنم بیشترین انجین مورد استفاده در نسل هفتم بود که کیفیتهای نابی چون سری گیرز آو وار و بتمن آرکام و ..... رو به ارمغان آورد!
ساخت عناوینی چون borderlands با این انجین نشون داد که توانایی این انجین فقط به خلق محیط های تیره و تار نمیشه و میشه تم های گرافیکی متنوعی باهاش ساخت!
احتمالا بنسخه ی 4 هم تو نسل هشت پرکاربردترین باشه.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
امیدوارم عنوانشون هرچی که هست انحصاری باشه :d . لامصب این اپیک حتی Tech-Demoهاش آدم جذب میکنه !:|:d
83757296170528601570.jpg
چند قدم که هیچ، اینا اگه بگن نسل جدید جلو های گرافیکی تازه با عنوان ما شروع میشه من حرفشون رو باور میکنم :d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
Sweeney در پایان می گوید شما می توانید اطلاعات بیشتری را در همایش E3 امسال به دست آورید.

اپیک در حال قدم بر داشتن و رفتن به سمت E3 :d:

به شخصه برای خودم مهم ترین رونمایی داخل E3 همین بازی اپیک گیمز هستش! Halo 5 و U4 رقیب بزرگی دارن! :d

آخرین ویرایش:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
در پهلوی ND این Epic Games از جمله استودیوهای خاص و مهم بازی سازی دنیا هستن که معمولا با آی پی هاشون صنعت بازی رو چند قدمی به جلو بردن:x

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تو همایش GTC که چندوقت پیش انودیا برگذار کرد، یه تریلر جدید از آنریل 4 پخش شد. تو لینک بالا که گذاشتم، تصاویر مربوط به کوهستان، احتمالا همون تریلر تکینکی های اولیه این موتور و همون غول تو کوهستان بوده و شاید مثلا با یه بازی تو سبک اسکاریم طرف باشیم. اما تریلر دوم که تو همایش GTC پخش شد، همون تصویر 2 و 4 بالاست که یه بازی تو سبک Gears Of war بود! البته به میتونه تریلر Infiltrator هم باشه!! که احتمالا یه بازی بی نظیر و اکشن میشه!

به نظر من که قراره دو بازی بسازن. شایدم یه بازی باشه!

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
تو همایش GTC که چندوقت پیش انودیا برگذار کرد، یه تریلر جدید از آنریل 4 پخش شد. تو لینک بالا که گذاشتم، تصاویر مربوط به کوهستان، احتمالا همون تریلر تکینکی های اولیه این موتور و همون غول تو کوهستان بوده و شاید مثلا با یه بازی تو سبک اسکاریم طرف باشیم. اما تریلر دوم که تو همایش GTC پخش شد، همون تصویر 2 و 4 بالاست که یه بازی تو سبک Gears Of war بود! البته به میتونه تریلر Infiltrator هم باشه!! که احتمالا یه بازی بی نظیر و اکشن میشه!

به نظر من که قراره دو بازی بسازن. شایدم یه بازی باشه!

خودشون تایید کردن پروژشون شوتر هستش!
چرا حالا همه گیر دادن به Infiltrator ؟! :d من که می گم احتمالا همون Samaritan باشه
قبلا یه شایعه داشتیم به اسم Project Nano که به دست اپیک در حال ساخته در واقع همون Samaritan بود حالا نمی دونم چه قدر صحت داشته باشه
باید تا E3 صبر کرد.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خودشون تایید کردن پروژشون شوتر هستش!
چرا حالا همه گیر دادن به Infiltrator ؟! :d من که می گم احتمالا همون Samaritan باشه
قبلا یه شایعه داشتیم به اسم Project Nano که به دست اپیک در حال ساخته در واقع همون Samaritan بود حالا نمی دونم چه قدر صحت داشته باشه
باید تا E3 صبر کرد.

کجا تایید کردن؟ آدرسی ، لینکی داری ؟
Infiltrator یکی از بهترین اکشن هایی بود که تا حالا دیدم! لحظه ای که میخواد وارد محفظه بشه و از اون زیر زمینه بیاد بیرون، انگار که یه بازیه! شاید از عمد اون سکانس و طوری طراحی کدن که به بیننده بگن که این تریلر قراره بشه بازی!! سامارتین خیلی قدیمیه. فکر نکنم بازی بشه! اصن سامارتین واسه آنریل 4 نبود! واسه آنریل 3.9 بود که میگفتن 4 هست! شایدم دارم اشتباه میکنم.

ولی به نظر خودم demonstration و
Infiltrator اولین بازی های اپیک واسه نسل جدیده!

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
امیدوارم عنوانشون هرچی که هست انحصاری باشه :d . لامصب این اپیک حتی Tech-Demoهاش آدم جذب میکنه !:|:d
83757296170528601570.jpg
چند قدم که هیچ، اینا اگه بگن نسل جدید جلو های گرافیکی تازه با عنوان ما شروع میشه من حرفشون رو باور میکنم :d
فکر نمیکنم انحصاری باشه اگه میخواستن انحصاری کار کنن gears of war نمیفروختن...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر