سازنده Gears of War و پیشتاز بودن در جلوه های گرافیکی نسل بعد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
84295164342372263680.jpg

Tim Sweeney سازنده سری بازی های Gears of War از کمپانی Epic Games در جدیدترین صحبت های خود، از ارائه بالاترین و نهایت جلوه های گرافیکی عناوین نسل بعد گفت. طوری که قرار است تغییرات و انقلاب بزرگی در عرصه جلوه های بصری و کاربرپسند در بازی های در دست ساختـشان رخ بدهد.
"قرار است که گرافیک های نسل بعدی را چندقدم به سوی جلو هدایت کنیم، همانطور که همیشه از Epic Games انتظار داشته اید."
Sweeney گفت که این عنوان هنوز در مراحل پیش تولید قرار دارد و به این زودی ها انتظار این را نداشته باشید که بخواهد این عنوان رونمایی و یا معرفی شود.
Sweeney همچنین گفت که Epic Games در حال کار بر روی یک پروژه برای موبایل است، هرچند که اطلاعات بیشتری را در این مورد نداده است.
Epic Games همچنین، خالق و سازنده موتور گرافیکی مشهور و جهانی Unreal Engine است. در همایش GDC 2014 نیز این کمپانی شرایطی را برای عرضه و لایسنس این موتور منتشر کرد. البته اخیرا Epic Games امتیاز فرنچایز و سری بازی محبوب Gears of War را به مایکروسافت فروخت، که با واکنش منفی بعضی از طرفداران مواجه شد.
Sweeney می گوید:
"این حقیقت نداره. در هر زمان ممکن ما 100 مهندس را به طور همزمان برای پیشرفت این موتور گرافیکی در اختیار داریم و مشغول به کار هستند. و همچنین بیش از 100 توسعه دهنده و سازنده بازی نیز در استودیوهای جهانی Epic Games مشغول به کار هستند. پس بنابراین این جزء جداناپذیری از ما خواهد بود. این موتور بر اساس بازخوردها و عرضه دیگر عناوین ما بسیار موفق عمل خواهد کرد. ما طرفداران زیادی را در سراسر جهان داریم."
Epic Games فعلا مشغول ساخت سه بازی است. یک عنوان انحصاری PC به نام Fortnite ، بعدی هم یک عنوان موبایلی خواهد بود که ذکر شد. آخرین پروژه هم همان عنوان بزرگ و جاه طلبانه است. Sweeney در پایان می گوید شما می توانید اطلاعات بیشتری را در همایش E3 امسال به دست آورید. اواخر امسال هم خبرهایی برای طرفداران داریم.
ایشان در پایان گفت:
"بازی ها و عناوین بسیاری هستند که هنوز به طور رسمی معرفی نشده اند."
[source]

Last edited by a moderator:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
WANDΞR جان ناراحت نشی :D! Epic Games خیلی قبلتر از اینکه سازنده سری Gears باشه "Epic Games" بوده ... معروف و محبوب و پیشتاز، الانم سازنده gears یکی دیگه ست. من با دیدن اون تیتر فکر کردم شخصی از black tusk مصاحبه کرده.

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
Unreal Engine 4
Available for licensees: May 2012
2012 ـش که اینه اگر برای 2014 عرضه ـش میکردن چی میشد!!!

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
Rime-Gameplay-Doc-VGLeaks.jpg

نسخه چهارم Unreal Engine فوق العاده هستش ! مخصوصا زمانی که فهمیدم بازی Rime (:love:) داره با همین موتور ساخته میشه ! E3 امسال اگر یه گیم پلی از بازی شاهکار Rime و The Last Guardian نشون بدن، من دیگه هیچی نمیخوام ! رسما بعد از تجربه این بازی ها (بهتره بگم شاهکارها) با کله میرم تو اُفق محو میشم ! :d
این Rime چه بازی ایه؟ از این عکسش خیلی خوشم اومد. واسه چه کنسولیه؟ 60 دلاریه یا نه؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
Rime-Gameplay-Doc-VGLeaks.jpg

نسخه چهارم Unreal Engine فوق العاده هستش ! مخصوصا زمانی که فهمیدم بازی Rime (:love:) داره با همین موتور ساخته میشه ! E3 امسال اگر یه گیم پلی از بازی شاهکار Rime و The Last Guardian نشون بدن، من دیگه هیچی نمیخوام ! رسما بعد از تجربه این بازی ها (بهتره بگم شاهکارها) با کله میرم تو اُفق محو میشم ! :d
نمیخوام بزنم تو زوقت ولی تا حالا هیچ تریلری از بازی نشون ندادن(تریلر درست حسابی)از کجا میدونی شاهکاره؟
هر بازی که موتورش بهتر باشه که بازی خوبی نمیشه.......

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
خب لازم شد یه چیز هایی رو بگم! :d
6 ماه پیش Vgleaks یه سری اطلاعات به درد بخور و غنی و لیک کرد و گفت احتمالا مربوط به پروژه ی بعدی ایپک گیمز میشه ولی ما مطمئن نیستیم هنوز در دست ساز هست یا کنسل شده!
همون موقع من اینجا گفتم برای بچه های خودمون ! :d

بازی اسم رمزش Project Nano هستش که اپیک بهش میگه BluePrint . بازی توی Washington DC اتفاق میفته و سال 2043 هستش. یه عنوان Sci-Fi که قراره به فرانچایز جدید اپیک تبدیل بشه.
بازی از قرار معلوم انحصاری نیست برای کنسول های نسل بعد منتشر میشه و یه سه گانه است . پیش بینی کرده بود شماره ی اول 2014 عرضه میشه و نسخه های بعد با فاصله ی دو سال... اما خب با این شرایط بعیده !

Co Op + MP با مپ هایی به سایز GeoW به شکل سند باکس
بازی بین 10 تا 12 ساعت گیم پلی داره
دو شخصیت اصلی : مونث Lyrik Syverson و مذکر Owen MacKinnon ولی با شانس زیاد احتمال داره هر دو شخصیت بازی مرد باشن Owen and Sondo

یه سری حرکت کاملا متفاوت و سریع برای بازی تدارک دیدن که تا حالا دیده نشده و استفاده از pistol + melee

بازی یه حس Cyberpunkی داره مثل Deus Ex.

شباهت تصویر سمت چپ با Infiltrator هم غیر قابل انکاره به احتمال خیلی زیاد هر دو یکی هستن ! همون طور که داخل GDC اپیک هر دو دموی تکنیکی رو نمایش داد . یعنی Samaritan = Infiltrator = BluePrint

و جالب اینجاست که چیزی که اپیک داخل GDC به نمایش در آورد اسمش BluePrint بود و برا اساس دموی تکینیکی Samaritan ( چه شباهتی ! :d ) خودتون مقایسه کنید با اون چیزی که لیک شده بود!

حالا اگر حسش بود یه روزی توی یه مقاله تا قبل E3 همه ی اطلاعات جمع می کنم دور هم ( که خیلی هم زیادن ! ) :d

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
نمیخوام بزنم تو زوقت ولی تا حالا هیچ تریلری از بازی نشون ندادن(تریلر درست حسابی)از کجا میدونی شاهکاره؟
هر بازی که موتورش بهتر باشه که بازی خوبی نمیشه.......
اگه منظورت TLG هست که واقعا شوخیشم زشته! :|
اگه Rime رو میگی که تریلر ازش نمایش دادند و بسیار زیبا بود هرچند باید صبر کرد تا عرضه
watch?v=UHgrSnEpwfY
چندتایی هم جایزه مختلف دریافت کرده که یکیش اینه:

04737445208267148579.jpg

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
WANDΞR جان ناراحت نشی :D! Epic Games خیلی قبلتر از اینکه سازنده سری Gears باشه "Epic Games" بوده ... معروف و محبوب و پیشتاز، الانم سازنده gears یکی دیگه ست. من با دیدن اون تیتر فکر کردم شخصی از black tusk مصاحبه کرده.
درسته، اصلا خودم هنگام ترجمه خبر میدونستم ربطی نداره ولی برای اینکه سردرگمی بیشتری ایجاد نشه، همون تیر خبر رو ترجمه کردم که این هست :
Gears of War creator working on a high-end game that will "push next-generation graphics" - GameSpot
ولی برای اینکه در صفحه اصلی باز هم چنین اتفاقاتی نیفته، تیتر رو عوض کردم ! :d
این Rime چه بازی ایه؟ از این عکسش خیلی خوشم اومد. واسه چه کنسولیه؟ 60 دلاریه یا نه؟
نه انحصاریه ، یه عنوان مستقل هست ولی خُب ایده های فوق العاده ای دارن، اگر تریلرش رو نگاه کنی همه چی رو به وضوح می فهمی...

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
اگه منظورت TLG هست که واقعا شوخیشم زشته! :|
اگه Rime رو میگی که تریلر ازش نمایش دادند و بسیار زیبا بود هرچند باید صبر کرد تا عرضه
watch?v=UHgrSnEpwfY
چندتایی هم جایزه مختلف دریافت کرده که یکیش اینه:

04737445208267148579.jpg

تریلر Rime رو دیدم
عنوان جالبی بود
اگه فیلم Her رو دیده باشی شخصیت اصلی داستان یه بازی رو انجام میده که وقتی تریلر رو دیدم خیلی منو یاد اون بازی در فیلم انداخت!

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
indie در حده بازی contrast و اینا
این بازی که گفتی رو اصلا نمیدونم چی هست ! ولی یه لطفی بکن، بازی شاهکار Rime رو با این عناوین بی درو پیکر مقایسه نکن ! وقتی در مورد چیزی اطلاع نداری مجبور نیستی بیای اطلاعات غلط (و یا اشتباه) بدی... !
Contrast رو داری با Rime مقایسه می کنی ! ؟ مثل اینکه خبر نداری، اما بدون همین بازی Rime قراره مثل بازی Journey تمامی Award های بازی رو درو کنه و یه رکورد توی Goty ها از خودش به جا بزاره ! #Fact
البته خدانکنه امسال The Last Guardian منتشر بشه ! چون مطمئن باش، برای هیچ رقیبی یه دونه جایزه هم نخواهد گذاشت ! دقیقا کاری که امسال The Last of Us با همه بازی ها کرد رو قراره دوباره انجام بده ! :d

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
اما بدون همین بازی Rime قراره مثل بازی Journey تمامی Award های بازی رو درو کنه و یه رکورد توی Goty ها از خودش به جا بزاره
البته خدانکنه امسال The Last Guardian منتشر بشه ! چون مطمئن باش، برای هیچ رقیبی یه دونه جایزه هم نخواهد گذاشت
یه کم هم به بقیه بازی ها رحم کن :D

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
یه کم هم به بقیه بازی ها رحم کن :D
نه جدی میگم ! :d
اگر امسال در E3 فقط یه تاریخ انتشار با یک تریلر 10 دقیقه ای از گیم پلی نشون بدن (:">) دیگه رسما خبرش مثل بُمب اتم صدا می کنه ! بعد حالا در نظر بگیر که در کنار این، بازی های The Order و Uncharted و مثلا خرید امتیاز Crash باندیکوت و .... رو هم به نمایش بزارن و اطلاع رسانی کنن ! دیگه حتی پس لرزه هاشم تا چند مدت بر روی تمامی صنعت گیم تاثیر میزاره، چه برسه به خودش ! اصلا یه وضعی...:d
پ.: حالا مایکرو و نینتندو هر چی دوست دارن، به نمایش بزارن..:d

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
indie در حده بازی contrast و اینا
واقعا درست نیست که این عنوان رو با Contrast مقایسه کنید!
سازنده این عنوان استدیوی مستقل Tequila Works است که عنوان DeadLight را در کارنامه خود دارد (این عنوان با همکاری Microsoft Studios ابتدا برای x360 و سپس برای PC منتشر شد)
این استدیو از افراد بسیار خوب و مستعدی تشکیل شده است که قبلا در شرکتها و استدیوهایی نظیر Blizzard ،MercurySteam ،SCE Europe و Weta Digital مشغول بوده اند
-----------
راستی! یک نکته دیگه اینکه کار آهنگسازی این عنوان رو آقای Akiro Yamaoka بر عهده خواهند داشت (از موفق ترین کارهای ایشون میشه به Silent Hill 1-3 اشاره کرد)
و در این راه تمام سعی خود را بر این گذاشته اند که با موسیقی متنی که میسازند فضای مینی مالیستی این عنوان را هر چه بیشتر غلضت ببخشند

84362874833089875935.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر