سازنده Gears of War و پیشتاز بودن در جلوه های گرافیکی نسل بعد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
84295164342372263680.jpg

Tim Sweeney سازنده سری بازی های Gears of War از کمپانی Epic Games در جدیدترین صحبت های خود، از ارائه بالاترین و نهایت جلوه های گرافیکی عناوین نسل بعد گفت. طوری که قرار است تغییرات و انقلاب بزرگی در عرصه جلوه های بصری و کاربرپسند در بازی های در دست ساختـشان رخ بدهد.
"قرار است که گرافیک های نسل بعدی را چندقدم به سوی جلو هدایت کنیم، همانطور که همیشه از Epic Games انتظار داشته اید."
Sweeney گفت که این عنوان هنوز در مراحل پیش تولید قرار دارد و به این زودی ها انتظار این را نداشته باشید که بخواهد این عنوان رونمایی و یا معرفی شود.
Sweeney همچنین گفت که Epic Games در حال کار بر روی یک پروژه برای موبایل است، هرچند که اطلاعات بیشتری را در این مورد نداده است.
Epic Games همچنین، خالق و سازنده موتور گرافیکی مشهور و جهانی Unreal Engine است. در همایش GDC 2014 نیز این کمپانی شرایطی را برای عرضه و لایسنس این موتور منتشر کرد. البته اخیرا Epic Games امتیاز فرنچایز و سری بازی محبوب Gears of War را به مایکروسافت فروخت، که با واکنش منفی بعضی از طرفداران مواجه شد.
Sweeney می گوید:
"این حقیقت نداره. در هر زمان ممکن ما 100 مهندس را به طور همزمان برای پیشرفت این موتور گرافیکی در اختیار داریم و مشغول به کار هستند. و همچنین بیش از 100 توسعه دهنده و سازنده بازی نیز در استودیوهای جهانی Epic Games مشغول به کار هستند. پس بنابراین این جزء جداناپذیری از ما خواهد بود. این موتور بر اساس بازخوردها و عرضه دیگر عناوین ما بسیار موفق عمل خواهد کرد. ما طرفداران زیادی را در سراسر جهان داریم."
Epic Games فعلا مشغول ساخت سه بازی است. یک عنوان انحصاری PC به نام Fortnite ، بعدی هم یک عنوان موبایلی خواهد بود که ذکر شد. آخرین پروژه هم همان عنوان بزرگ و جاه طلبانه است. Sweeney در پایان می گوید شما می توانید اطلاعات بیشتری را در همایش E3 امسال به دست آورید. اواخر امسال هم خبرهایی برای طرفداران داریم.
ایشان در پایان گفت:
"بازی ها و عناوین بسیاری هستند که هنوز به طور رسمی معرفی نشده اند."
[source]

Last edited by a moderator:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این بازی که گفتی رو اصلا نمیدونم چی هست ! ولی یه لطفی بکن، بازی شاهکار Rime رو با این عناوین بی درو پیکر مقایسه نکن ! وقتی در مورد چیزی اطلاع نداری مجبور نیستی بیای اطلاعات غلط (و یا اشتباه) بدی... !
Contrast رو داری با Rime مقایسه می کنی ! ؟ مثل اینکه خبر نداری، اما بدون همین بازی Rime قراره مثل بازی Journey تمامی Award های بازی رو درو کنه و یه رکورد توی Goty ها از خودش به جا بزاره ! #Fact

بعد شما کاملا داری اطلاعات صحیح میدی به ملت دیگه نه؟ یه trailer دیدی پی بردی به شاهکار بودن این بازی؟! البته یادم رفته بود از قبل با شما هماهنگ میکنن برای اینکه یه بازی شاهکار بشه حق با شماست.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,583
نام
Mehrdad
توهم تو این تاپیک موج میزنه

توهم به این میگن که چند تا جایزه e3 با 250 goty مقایسه بشه:d یا مثلا امضا LORD ODIN:d واقع گرایانه ترین حالت اینا توهم محسوب میشن تا موفقیت rime:d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
بعد شما کاملا داری اطلاعات صحیح میدی به ملت دیگه نه؟ یه trailer دیدی پی بردی به شاهکار بودن این بازی؟! البته یادم رفته بود از قبل با شما هماهنگ میکنن برای اینکه یه بازی شاهکار بشه حق با شماست.
اصلا بحث اینکه حق با منه یا شما و یا هر کس دیگر نیست، بحث سر ایده ها و تیم پُشت این بازی و حمایت های فوق العاده بازی از سوی شرکت Sony هست ! نمیدونم اطلاع داری یا نه ولی این Ip (همین Rime) اول قرار بود یه بازی XBL (انحصاری مایکروسافت) باشه ! ولی خُب دیگه هر طور بوده، مایکرو از بازی خوشبختانه خوشش نیومده و طی اتفاقاتی که میفته این بازی امتیازش دست شرکت Sony میفته ! بعدشم شما فکر کنم بازی های تیم ایکو رو بازی نکردی، چون هیچ وقت چنین حرفی رو نمی زدی ! مطمئن باش ! کسی که با علاقه و عشق فراوان بازی های Team Ico رو تجربه کرده باشه، قطعا این بازی براش آشنا میزنه !
سازنده های بازی اگر اطلاع نداری باید بگم که از یکی از شاهکار های دنیای بازی یعنی Ico الهام گرفتن ! اول از همه اینکه شخصیت اول داستان یه پسربچه هست، دقیقا مثل بازی Ico ، از همه مهم تر، حتی از همه المان های ایکو نیز قرض گرفتند، مثلا همون "چوب" دست پسربچه داستان بازی ! دقیقا همانند ایکو ! حالا اگر Ico رو بازی نکرده باشی، قطعا قطعا بازی Brothers: A Tale of Two Sons رو بازی کردی ! عنوان مستقلی که Concept کلی و ایده های اصلی رو از همین Ico به قرض گرفته بودن !
سازنده های Rime خودشون گفتند که Ico یکی از بهترین تجربه های دوران گیمریشون بوده، سازنده های Brothers: A Tale of Two Sons هم ایضا ! حالا به نظر شما Rime با این همه حمایت هایی که از سوی Sony میشه، میشه یه عنوان مذخرف و اصلا هم Ip خوبی نیست ! همین تریلر 2 دقیقه ای که از بازی نشون دادن، در همایش های مختلفی که برگزار شُد کلی Award جمع کرد ! دقت کنین، با همین Trailer کوتاهی که از بازی نمایش داده شد ! بعد بعضی دوستان اینجا میگن که....

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
من که فن مایکرو نیستم ولی به نظرم به عنوان یه بازی انحصاری xbox همیشه خوب عمل کرده. ببینیم این دفعه چی کار میکنه :)

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
اگه منظورت TLG هست که واقعا شوخیشم زشته! :|
اگه Rime رو میگی که تریلر ازش نمایش دادند و بسیار زیبا بود هرچند باید صبر کرد تا عرضه
watch?v=UHgrSnEpwfY
چندتایی هم جایزه مختلف دریافت کرده که یکیش اینه:

04737445208267148579.jpg
خودم به شدت منتظر بازیشم(جفتشون) ولی به هیچ عنوان نمیشه قبل از عرضه نظری راجبشون داد!
بازیای بودن که هایپشون وحشتناک بوده ولی افتضاح بودن!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اصلا بحث اینکه حق با منه یا شما و یا هر کس دیگر نیست، بحث سر ایده ها و تیم پُشت این بازی و حمایت های فوق العاده بازی از سوی شرکت Sony هست ! نمیدونم اطلاع داری یا نه ولی این Ip (همین Rime) اول قرار بود یه بازی XBL (انحصاری مایکروسافت) باشه ! ولی خُب دیگه هر طور بوده، مایکرو از بازی خوشبختانه خوشش نیومده و طی اتفاقاتی که میفته این بازی امتیازش دست شرکت Sony میفته ! بعدشم شما فکر کنم بازی های تیم ایکو رو بازی نکردی، چون هیچ وقت چنین حرفی رو نمی زدی ! مطمئن باش ! کسی که با علاقه و عشق فراوان بازی های Team Ico رو تجربه کرده باشه، قطعا این بازی براش آشنا میزنه !
سازنده های بازی اگر اطلاع نداری باید بگم که از یکی از شاهکار های دنیای بازی یعنی Ico الهام گرفتن ! اول از همه اینکه شخصیت اول داستان یه پسربچه هست، دقیقا مثل بازی Ico ، از همه مهم تر، حتی از همه المان های ایکو نیز قرض گرفتند، مثلا همون "چوب" دست پسربچه داستان بازی ! دقیقا همانند ایکو ! حالا اگر Ico رو بازی نکرده باشی، قطعا قطعا بازی Brothers: A Tale of Two Sons رو بازی کردی ! عنوان مستقلی که Concept کلی و ایده های اصلی رو از همین Ico به قرض گرفته بودن !
سازنده های Rime خودشون گفتند که Ico یکی از بهترین تجربه های دوران گیمریشون بوده، سازنده های Brothers: A Tale of Two Sons هم ایضا ! حالا به نظر شما Rime با این همه حمایت هایی که از سوی Sony میشه، میشه یه عنوان مذخرف و اصلا هم Ip خوبی نیست ! همین تریلر 2 دقیقه ای که از بازی نشون دادن، در همایش های مختلفی که برگزار شُد کلی Award جمع کرد ! دقت کنین، با همین Trailer کوتاهی که از بازی نمایش داده شد ! بعد بعضی دوستان اینجا میگن که....

این حرفا اینقدر اشکال داره نمیدونم از کجا شروع کنم! شما ناسلامتی خبر نگار هستی نباید این قدر بری تو جو! اول همه اینکه هیچ وقت نباید با یه trailer این همه تو حس رفت هر چقدر هم خوب باشه. من همیشه Lair یادم میاد که چقدر هایپ پشتش بود و چی شد...بعد هم این قضیه که این همه از ico الهام گرفتن چجوری میشه نکته مثبت؟ این جوری که شما گفتی انگار بیشتر تقلید کردن تا الهم گرفتن. به شخصه هیچ علاقه ای ندارم به اینکه یه تقلید دوباره از ico رو بازی کنم حتی اگر در همون حد باشه. اینکه بیایی از همه چیز مثل تم گرافیک، شخصیت اصلی و حتی اسلحه تقلید کنی نمیدونم کجاش میشه نکته مثبت.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
این حرفا اینقدر اشکال داره نمیدونم از کجا شروع کنم! شما ناسلامتی خبر نگار هستی نباید این قدر بری تو جو! اول همه اینکه هیچ وقت نباید با یه trailer این همه تو حس رفت هر چقدر هم خوب باشه. من همیشه Lair یادم میاد که چقدر هایپ پشتش بود و چی شد...بعد هم این قضیه که این همه از ico الهام گرفتن چجوری میشه نکته مثبت؟ این جوری که شما گفتی انگار بیشتر تقلید کردن تا الهم گرفتن. به شخصه هیچ علاقه ای ندارم به اینکه یه تقلید دوباره از ico رو بازی کنم حتی اگر در همون حد باشه. اینکه بیایی از همه چیز مثل تم گرافیک، شخصیت اصلی و حتی اسلحه تقلید کنی نمیدونم کجاش میشه نکته مثبت.

نکنه شما بازی رو تموم کردی که با قاطعیت تمام میگی تقلیده؟بعدم بازی که شاهکاره از اول مشخصه چون اون شرکت بازی ساز میدونه داره چی میسازه و میدونه کیفیتش چجوری از آب در میاد!تو این مورد الان فکر کنم شما یا تو شرکت های بازی سازی نقش بسزایی داری یا با سران اون استودیو در ارتباطی و رفت و آمد دارین دیگه؟؟ واسه همین میگین فاتحه بازی از همین الان خوندس؟
نمیدونم چرا تا بحث یه عنوان انحصاری سونی میاد وسط فن های Pc و فن های مایکرو میریزن وسط میگن این بازی بدرد نمیخوره!
استودیو های سونی خیلی وقت هست خودشون رو به کل دنیا ثابت کردن که بازیاشون 90% شاهکار هست.با ترول ها و بحث های شما هم ارزش عناوینی که خواهد اومد عوض نمیشه پس نه وقت ما رو بگیرید نه خودتون رو

- - -ویرایش - - -

خودم به شدت منتظر بازیشم(جفتشون) ولی به هیچ عنوان نمیشه قبل از عرضه نظری راجبشون داد!

ما هرچی انحصاری از سونی دیدیم بد نبوده!این موردرو توی مولتی پلتفرم ها زیاد دیدم ولی انحصاری سونی نه!
الان یه سری افراد میریزن میگن مگه سونی چیه و بازیاش؟!
اون عزیزان میتونن برن تاریخچه انحصاری های کنسول های مختلف رو مطالعه کنن

- - -ویرایش - - -

indie در حده بازی contrast و اینا
توهم تو این تاپیک موج میزنه

ترول و عقده بیشتر موج میزنه!

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
برعکس خبرنگار وظیفش اینه که بره تو دل بازی و اون رو کالبُدشکافی کنه، این که من و شما یه تاپیک برای بازی می زنیم و ازش خبر میزاریم که نشُد خبرنگاری ! :d
اینهایی که گفتی همش بخاطر دید منفی هست که به بازی داری ! من هرچقدر هم کف فکر کنی در مورد این بازی تحقیق کردم و از روی هوا صحبت نمی کنم، حالا اگر قبول نداری این بازی مثل Journey موفق میشه، اون دیگه کار من و شما نیست...:d
یه چندوقتی هست خوشبختانه طی هماهنگی که (ما) BaziCenter با استودیوی Tequila works انجام دادیم، قرار شُد که یک مصاحبه اختصاصی با سازندگان بازی داشته باشیم...
تا چندوقت دیگه میره رو صفحه اصلی...شُما طوری داری استدلال میکنی، انگار یه جورایی مخالف بازی هستی ! من از همون روز معرفی بازی ، تک تک خبراش رو دنبال می کردم و Panel داخل همایش GDC ـشون رو هم کامل با توضیحات داخل تاپیک مربوطه ترجمه کردم و قرار دادم....

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
این بازی که گفتی رو اصلا نمیدونم چی هست ! ولی یه لطفی بکن، بازی شاهکار Rime رو با این عناوین بی درو پیکر مقایسه نکن ! وقتی در مورد چیزی اطلاع نداری مجبور نیستی بیای اطلاعات غلط (و یا اشتباه) بدی... !
Contrast رو داری با Rime مقایسه می کنی ! ؟ مثل اینکه خبر نداری، اما بدون همین بازی Rime قراره مثل بازی Journey تمامی Award های بازی رو درو کنه و یه رکورد توی Goty ها از خودش به جا بزاره ! #Fact
البته خدانکنه امسال The Last Guardian منتشر بشه ! چون مطمئن باش، برای هیچ رقیبی یه دونه جایزه هم نخواهد گذاشت ! دقیقا کاری که امسال The Last of Us با همه بازی ها کرد رو قراره دوباره انجام بده ! :d

عزیز وقتی حتی نمیدونی contrast چیه .... مجبور نیستی در موردش نظر بدی .... بالاخره یه چیزی تو دنیای گیم هست به اسم epic fail ... منتظر اون روز میمونیم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
برعکس خبرنگار وظیفش اینه که بره تو دل بازی و اون رو کالبُدشکافی کنه، این که من و شما یه تاپیک برای بازی می زنیم و ازش خبر میزاریم که نشُد خبرنگاری ! :d
اینهایی که گفتی همش بخاطر دید منفی هست که به بازی داری ! من هرچقدر هم کف فکر کنی در مورد این بازی تحقیق کردم و از روی هوا صحبت نمی کنم، حالا اگر قبول نداری این بازی مثل Journey موفق میشه، اون دیگه کار من و شما نیست...:d
یه چندوقتی هست خوشبختانه طی هماهنگی که (ما) BaziCenter با استودیوی Tequila works انجام دادیم، قرار شُد که یک مصاحبه اختصاصی با سازندگان بازی داشته باشیم...
تا چندوقت دیگه میره رو صفحه اصلی...شُما طوری داری استدلال میکنی، انگار یه جورایی مخالف بازی هستی ! من از همون روز معرفی بازی ، تک تک خبراش رو دنبال می کردم و Panel داخل همایش GDC ـشون رو هم کامل با توضیحات داخل تاپیک مربوطه ترجمه کردم و قرار دادم....

این بابای بالایی رو جواب نمی دم چون از فن بوی بودن از سر و روش میباره اصلا ارزش نداره باهاش حرف زد. ولی در جواب شما بگم من هیچ وقت ضد یا فن چیزی نبودم و نیستم، فقط کلا از کسانی مثل شما انتظار دارم در حد و اندازه هایپ کنید. اینکه این بازی به نظر جالب میاد شکی درش نیست ولی اینکه از الان همه با اطمینان بگن قراره شاهکار بشه رو من معقول نمی دونم، نخصوصا مثل این دوستمون فقط به خاطر انحصاری بودنش باشه. شما در حد دیدارت نظر بده ولی اگر کسی اومد گفت جالب نخواهد شد شاکی نشو، نه ایشون نه شما از اینکه بازی قراره چجوری از اب در بیاد خبر ندارید.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
من هم گفتم که باید تا عرضه عنوان Rime صبر کرد
(اما مثل اینکه شما شناخت خوبی به Team ICO ندارید !؟)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این مورد الان فکر کنم شما یا تو شرکت های بازی سازی نقش بسزایی داری یا با سران اون استودیو در ارتباطی و رفت و آمد دارین دیگه؟؟ واسه همین میگین فاتحه بازی از همین الان خوندس؟
حتما شما با سازنده ها همسایه هستین که میگین شاهکاره؟:lol:

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
من هم گفتم که باید تا عرضه عنوان Rime صبر کرد
(اما مثل اینکه شما شناخت خوبی به Team ICO ندارید !؟)
والا تا حدودي sotc رو بازي كردم بازي زيبايي بود..ico رو نميدونم!
بد شدن كه نه ولي بين خوب و عالي شدنش شك دارم!اونم حدود ٧٠ درصد ميدم عالي ميشه!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
حتما شما با سازنده ها همسایه هستین که میگین شاهکاره؟:lol:

برید سوابق team ico و بازیاش رو بخونید.شما هم که pc باز هستی نه بازی های این شرکت رو بازی کردی نه قراره بازی های آیندش رو بازی کنی دلیلی نداره نظری در مورد این بازی بدین!
مثل اینه که بگی naughty dog یا epic games بعد از ساختن این همه بازی شاهکار سر ساخت بازی بعدی گند میزنن و بازی رسما epic fail هست!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر