ریمیک بازی Dead Space رسما معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شایعات صحت داشتند و الکترونیک آرتز در جریان رویداد EA Play Live، از ریمیک بازی Dead Space رونمایی کرد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
ریمیک بازی Dead Space

یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های ژانر ترس پس از سال‌ها غیبت در نسل نهم باز می‌گردد. به گفته شرکت EA، این ریمیک از پایه در حال بازسازی شدن است و از موتور گرافیکی فراست بایت بهره می‌برد. همچنین وظیفه توسعه بازی به استودیوی EA Motive، سازندگان Star Wars: Squadrons و بخش کمپین Star Wars Battlefront II سپرده شده است.

ریمیک دد اسپیس بازه زمانی مشخصی برای عرضه ندارد، اما الکترونیک آرتز اعلام کرده که بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر می‌شود. گفته شده که ریمیک Dead Space شامل بهبودهایی در مکانیک‌های گیمپلی و داستان خواهد بود، اما فعلا جزئیات بیشتری در این مورد مشخص نیست.

از آخرین عرضه‌ سری دد اسپیس که نسخه سوم بود، حدود 8 سال می‌گذرد. خالق اصلی دد اسپیس، استودیوی Visceral Games در حالی که در سال 2017 بر روی یک بازی تک‌نفره از استار وارز کار می‌کرد، تعطیل شد. در همین حال، سال گذشته تهیه‌کننده سابق سری، گلن اسکافیل از بازی جدید خود با نام The Callisto Protocol رونمایی کرد.​

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
مثل اینکه UBI با EA دارن با هم الاکلنگ بازی میکنن، فقط یک نسل طول میکشه که یکی بیاد پایین و اون یکی بره بالا :))

==========
همه اینهارو مدیون وینس زمپلا و ریسپاونیم، واقعا بعد وردوشون به EA انقلاب به پا کردن.
امیدوارم همینطوری ادامه بدن و زمپلا یک روزی بشه مدیر EA.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
اصلا ea تیمی نداره که بخواد دنباله دد اسپیس بسازه اون تیم سازنده قدیم استاد بودن Glen Schofield بود کلی دیگه قدیمی کار بودن این موتیف استودیو داره فقط کار گرافیکی میکنه مثل اینکه تیم بلو پوینت بخواست دارک سولز بسازه نمیشه اینا تیمی که الان بخواهد در حد ریبوت کار کنه یا دنباله بازی برای یک سورواویل هورروری در حد DS بسازه بعید میدونم EAداشته باشه کار هر کسی نیست خرمن کوفتن .... شک نکنید که ندارن همچین چیزی. فقط می تونن ریمیکش کنن . البته میشه بسازی ولی به قول گفتنی جای پای بزرگان پاگذاشتنه و احتمال بردن ابروی فرنچایز رو میده .همون ریمیک براش بهتره .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ماشالله اینقدر EA این بازی نساخت که ماها داریم آرزوهامون میچسبونیم به بازی :))
Dead Space خیلی خوب و خوش ساخت بود، حتی با استانداردهای 2021 هم بازی فوق العاده ترسناکی بود.
اما واقعا ترس بازی لاوکرفتی نبود، نمیگم رگه هایی درش وجود نداشت ولی نهایتا 10 درصد.
بیشتر ترس بازی وحشت تو فضای علمی تخیلی بود و از دشمن هایی بود که شما میدیدنشون، بعضا شبیه زامبی های سریع و... که اصلا نقطه مقابل اون نوع ترس هست.

حداقل در مورد DS 1 و 2 اینطور بود، نسخه سوم بیشتر از 30 دقیقه نتونستم تحمل کنم، جزو 4-3 تا بازی عمرم هست که از عمد نخواستم بازی کنم.
حتی بعدها با یکی از بچه ها خواستیم Coop بریم، باز هم نتونستیم، واقعا دردناک بود.
نسخه ۳ عالی بود . مخصوصا محیط سیاره برفی

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
darksider666@

نظرات بسیار جالبی دارید و بیشتر مواقع نظرات شما رو دنبال می کنیم...فقط لطفا کمی بیشتر روی نگارش کار کنید، چون گاهی اوقات کاملا نامفهوم میشه.
ممنون
😂سپاس من پای سیستم نیستم خیلی وقت ها تند تند با گوشی تایپ میکنم . تو محیط کار یا منزل نود و نه درصد تو گوشی تایپ میکنم دیگه باید ببخشید باشه چشم‌ شمرده تر مینویسم.

• Like
Reactions: kamyy and -Poormaz-

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
😂سپاس من پای سیستم نیستم خیلی وقت ها تند تند با گوشی تایپ میکنم . تو محیط کار یا منزل نود و نه درصد تو گوشی تایپ میکنم دیگه باید ببخشید باشه چشم‌ شمرده تر مینویسم.
مخلصم... حالا شد :D

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
249
نام
مهراد
خدایااااا جامعه گیمرها رو از دست ریمیک و ریمستر نجات بدهه
همیشه بد نیست
بعضی مواقع شرکت ها با ریمیک و ریمستر، بازار گیم رو برای یک آی‌پی یا فرنچایز مرده قدیمی محک می‌زنن که اگر فروش و بازخورد موفقی داشته باشه میتونه به ساخت نسخه جدیدی از اون سری منتهی بشه. دقیقا مثل چیزی که برای کرش بندیکوت رخ داد.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
خدایا من هالف لایف ریمیک میخوام ۱و۲،
خدایا من سایلنت هیلز یک و دو ریمیک میخوام،

خدایامن اسپلنتر سل کیاس تیوری ریمیک میخوام تو انریل ۵ ،
خدایا من اکرنیا اف تایمز و توالایت پرنسس میخوام برای سوییچ‌ریمیک یا ریمستر،

خدایا من Need for speed ماست وانتد میخوام ریمیک،

خدایا خیلی چیز دیگه میخوام من یک بازیباز نیازمندم برای ختم مجلس خدایا بارالله ها رزیدنت چهار میخوام ریمیک فقط نکست جن باشه ،

خدایا dead space هم.... او نه این اخری اولی بود که مستجاب شد .

گرامی این داستانشه . ریمیک و ریمستر اصلا بد نیست همیشه اثار خوب ریمیک‌یا ریمستر میشن، بازی ضعیف که دوباره سازی نمیشه! مثلا دد اسپس ساختن سخته بسیار سخته دیگه‌، همون بهتر که روی سخت افزار نسل جدید با نهایت گرافیک‌همون‌رو‌باز تجربه کنم .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ریمیک رد دد ۱ با اون داستان خیلی زیبا می شود / ریمیک رزیدنت ۴ ( این سبک بازی ها بی تکرار هستن و ریمیک واجب)

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
ریمیک رد دد ۱ با اون داستان خیلی زیبا می شود / ریمیک رزیدنت ۴ ( این سبک بازی ها بی تکرار هستن و ریمیک واجب)
من تو تاپیک ایکس باکس خودم تست رددد یک‌رو تو بکوارد روی سریز ایکس دارم انجام دادم همون‌ردد فقط با یک افزایش رزلوشن اززش تکرار مجدد بسیار بالا داره و این امر فقط با یک افزایش رزلوشن اتفاق افتاده . من با ریمیک و‌ریمستر کاملا موافقم .

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
249
نام
مهراد
من تو تاپیک ایکس باکس خودم تست رددد یک‌رو تو بکوارد روی سریز ایکس دارم انجام دادم همون‌ردد فقط با یک افزایش رزلوشن اززش تکرار مجدد بسیار بالا داره و این امر فقط با یک افزایش رزلوشن اتفاق افتاده . من با ریمیک و‌ریمستر کاملا موافقم .
البته RDR1 باید ریمیک یا ریمستر بشه، هم اینکه PS5 بکوارد PS3 رو نداره و هم اینکه باید برای PC پورت بشه

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
البته RDR1 باید ریمیک یا ریمستر بشه، هم اینکه PS5 بکوارد PS3 رو نداره و هم اینکه باید برای PC پورت بشه
بعید میدونم راک استار کار کنه چون اگر میخواست قبل از عرضه دو میکرد .تنها دلیلی که تیم مایکرو این کار بزرگ رو کردند همینه . الان تنها راهش همون ایکس باکسه . البته ps3اش هم هست من خودم پی اس ۳اش رو در مقایسه گذاشتم . پی سی هم بعید میدونم چون اصلاپورت نشد بخاط اپتیمایز نبودن موتور با پی سی . راک استار هم یا ریمستر ریمیک نمیکنه یا وقتی میرن پای کار عظیم کار میکنن .ریمیک ردد یک هزینه اش میشه اندازه ردد دو که از لحاظ اقتصادی توجیه نداره دیگه براشون چون ردد یک تمام‌مکانیزم هاش اورهال شد تو ردد دو حالا بیان بازی یک رو باز به شکلی قدیمی و سنتی ریمیک کنن؟ادر کل ریمیک بعید میدونم .ریمیستر براشون خیلی راحت باید باشه چون من الان دارم بازیش رو تجربه میکنم اصلا قدیمی نشده البته من ده سال پیش بازی کردم الان دیگه چون ردد دو رو بازی کردمه یک چیزهاییش تو ذوق میزنه ولی کلا فکر کنم راک استار هیچ وقت بهش دست نزنه..

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یک خبر در موردش بود که بهار ۲۰۲۲ خواهد آمد اما معلوم نیست شایعه یا واقعیت ...

• Like
Reactions: GTA San Andreas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر