ریمیک بازی Dead Space رسما معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شایعات صحت داشتند و الکترونیک آرتز در جریان رویداد EA Play Live، از ریمیک بازی Dead Space رونمایی کرد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
ریمیک بازی Dead Space

یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های ژانر ترس پس از سال‌ها غیبت در نسل نهم باز می‌گردد. به گفته شرکت EA، این ریمیک از پایه در حال بازسازی شدن است و از موتور گرافیکی فراست بایت بهره می‌برد. همچنین وظیفه توسعه بازی به استودیوی EA Motive، سازندگان Star Wars: Squadrons و بخش کمپین Star Wars Battlefront II سپرده شده است.

ریمیک دد اسپیس بازه زمانی مشخصی برای عرضه ندارد، اما الکترونیک آرتز اعلام کرده که بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر می‌شود. گفته شده که ریمیک Dead Space شامل بهبودهایی در مکانیک‌های گیمپلی و داستان خواهد بود، اما فعلا جزئیات بیشتری در این مورد مشخص نیست.

از آخرین عرضه‌ سری دد اسپیس که نسخه سوم بود، حدود 8 سال می‌گذرد. خالق اصلی دد اسپیس، استودیوی Visceral Games در حالی که در سال 2017 بر روی یک بازی تک‌نفره از استار وارز کار می‌کرد، تعطیل شد. در همین حال، سال گذشته تهیه‌کننده سابق سری، گلن اسکافیل از بازی جدید خود با نام The Callisto Protocol رونمایی کرد.​

آخرین ویرایش:

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
آقا جان درست میگه، بزور میخواید بگید بازی ترسناک بود.
کجای نسخه سوم ترسناک بود؟
زدن بازی ترکوندن و Army of two ساختن.
شاید بازی خوبی بوده باشه ولی dead space نبود.

تغییر سبک نسخه سوم فقط بخاطر فشار EA به استودیو برای قابل دسترس تر کردن بازی برای فروش بیشتر بود، چون نسخه های قبل با اینکه هزینه سرسام آوری داشتن مخصوصا نسخه دوم ولی فروش خوبی نداشتن.

این بود که قیچی گرفتن افتادن به جون بازی.
وجود المان ترس نسبت به نسخه های قبل در نسخه سوم هیچ جای طرفداری نداره، لطفا از تصوراتمون در مورد بازی حرف نزنیم.
ترسناک بودن یه چیز نسبیه چیزی که واسه یک نفر ترسناک نیست واسه کس دیگه میتونه باشه من خودم نسخه 2 هیچ جا نترسیدم ولی ممکنه یکی بگه 2 از 1 ترسناک تر بود نه من دارم درست میگم نه طرف مقابل هر کدوممون صحبتامون واسه خودمون صدق میکنه دد اسپیس 3 هم بنظرم آندر ریتد اونقدری که ادعا میشه این بازی فاجعه هست خیر اونقدرا هم بد نیست البته این نظر من شما میتونی بگی بدترین تاریخ بوده بنظرت.
اقا بازی یک نفره بود میگفتند قابلیت دو نفره داره ما همه که کرکی بازی کردیم کواپ کجا بود .من که ندیدم دو نفره .
بازی کو آپ آنلاین داشت کل بازی رو میشد 2 نفره رفت ولی آنلاین حتی یک سری ماموریتهای جانبی فقط مخصوص کو آپ بود.

• Like
Reactions: kamyy and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ترسناک بودن یه چیز نسبیه چیزی که واسه یک نفر ترسناک نیست واسه کس دیگه میتونه باشه من خودم نسخه 2 هیچ جا نترسیدم ولی ممکنه یکی بگه 2 از 1 ترسناک تر بود نه من دارم درست میگم نه طرف مقابل هر کدوممون صحبتامون واسه خودمون صدق میکنه دد اسپیس 3 هم بنظرم آندر ریتد اونقدری که ادعا میشه این بازی فاجعه هست خیر اونقدرا هم بد نیست البته این نظر من شما میتونی بگی بدترین تاریخ بوده بنظرت.
همونطور که خودت هم میگی من نمیگم بازی بدی بود، اما دداسپیس هم نبود.

کشتن دشمن ها دیگه اون چالش نسخه های قبل نداشت.
چپ و راست بازی بهت لوت میده، همه اسلحه ها یک نوع تیر میخوان.
حتی ریسپاون شدن لوتهای مجانی!!!
از بین رفتن اون حس تنهایی نسخه های قبل.
کاورگیری؟

خیلی مسایل دیگه که باید دوباره برم بازی کنم تا ببینم چیه ولی اینها برام برجسته تر بود.

کلا بازی جراحی شد تا در دسترس تر باشه، که خب من عمیقا با این کار مخالفم.
مخصوصا که الان داستان پشتش هم میدونیم چرا اینطور شد.

البته اینو میدونم که یکی 2 چپتر پایانی ملت میگن بازی بهتر میشه ولی انگیزه ای برای من نمیمونه که بخوام به اون بخش ها برسم.

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
چرا 4 رو نساختن؟ بازی نسخه یکش گرافیک خوبی داره. بجای اینکه برن بازی جدید بسازن میان همونی ک گرافیکشم خوبه بازسازی میکنن!

• Sad
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر