ریمیک بازی Dead Space رسما معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شایعات صحت داشتند و الکترونیک آرتز در جریان رویداد EA Play Live، از ریمیک بازی Dead Space رونمایی کرد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
ریمیک بازی Dead Space

یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های ژانر ترس پس از سال‌ها غیبت در نسل نهم باز می‌گردد. به گفته شرکت EA، این ریمیک از پایه در حال بازسازی شدن است و از موتور گرافیکی فراست بایت بهره می‌برد. همچنین وظیفه توسعه بازی به استودیوی EA Motive، سازندگان Star Wars: Squadrons و بخش کمپین Star Wars Battlefront II سپرده شده است.

ریمیک دد اسپیس بازه زمانی مشخصی برای عرضه ندارد، اما الکترونیک آرتز اعلام کرده که بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر می‌شود. گفته شده که ریمیک Dead Space شامل بهبودهایی در مکانیک‌های گیمپلی و داستان خواهد بود، اما فعلا جزئیات بیشتری در این مورد مشخص نیست.

از آخرین عرضه‌ سری دد اسپیس که نسخه سوم بود، حدود 8 سال می‌گذرد. خالق اصلی دد اسپیس، استودیوی Visceral Games در حالی که در سال 2017 بر روی یک بازی تک‌نفره از استار وارز کار می‌کرد، تعطیل شد. در همین حال، سال گذشته تهیه‌کننده سابق سری، گلن اسکافیل از بازی جدید خود با نام The Callisto Protocol رونمایی کرد.​

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
Lets go baby این هایپ از اون هایپ هاست ..
تا اولین Gameplay چه کنم ؟؟!

IMG_20210723_000854.jpg

ISaac ...we are all going to burn for what we did to you

دوستان میدونستید که آیزاک کلارک نامش از ترکیب آیزاک اسیموف و آرتور سی. کلارک کبیر گرفته شده ؟غول های علمی تخیلی ؟
احتمالا میدونستید اما بهرحال funfact...
!

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
فکر میکنم reimaginingباشه . یک‌ جورایی از داخل یک لنز جدید مثل re2 remake مثلا البته این بازی خودش کاملا گیم پلی مدرنی داشته هنوز کاملا استانداره. اتمسفرش هنوز قسمت اول من. در شگفتم چطور‌با یک موتور قدیمی که خیلی توانایی های انچنانی نداشته تونستن چنین کاری کنن البته اینم بی تاثیر نبود
The-Callisto-Protocol-2.jpg

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
یک ویدویی من دیدم الان ای جی ان بسیار جالبه در فراست بایت از پایه بازی رو ساختن مثل دیمون سولز ریمیک .همه چیز صد در صد ساخته شده از نو . از پیشرفته ترین سیستم های خلق صدا هم برای بازی استفاده شده .از لحاظ گرافیکی هم بازی نسل جدیده .

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
544
نام
AMIR
یکی از بهترین خبرهای زندگیم.
چطور به این نتیجه رسیدن که باید زندش کنن؟
توی خبرا گفته شده که ea بعد از موفقیت ریمیک re2 کپکام به فکر ساخت ریمیک dead space شده باز حداقل دم کپکام گرم.
گرافیک بازی از موتور Frostbite استفاده میکنه اونایی که battlefield v بازی کردن می دونن که قراره با چه هیولایی طرف بشیم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یک ویدویی من دیدم الان ای جی ان بسیار جالبه در فراست بایت از پایه بازی رو ساختن مثل دیمون سولز ریمیک .همه چیز صد در صد ساخته شده از نو . از پیشرفته ترین سیستم های خلق صدا هم برای بازی استفاده شده .از لحاظ گرافیکی هم بازی نسل جدیده .
تاریخ انتشار؟ حدودا . ۲۰۲۱ ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر