ریمیک بازی Dead Space رسما معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شایعات صحت داشتند و الکترونیک آرتز در جریان رویداد EA Play Live، از ریمیک بازی Dead Space رونمایی کرد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
ریمیک بازی Dead Space

یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های ژانر ترس پس از سال‌ها غیبت در نسل نهم باز می‌گردد. به گفته شرکت EA، این ریمیک از پایه در حال بازسازی شدن است و از موتور گرافیکی فراست بایت بهره می‌برد. همچنین وظیفه توسعه بازی به استودیوی EA Motive، سازندگان Star Wars: Squadrons و بخش کمپین Star Wars Battlefront II سپرده شده است.

ریمیک دد اسپیس بازه زمانی مشخصی برای عرضه ندارد، اما الکترونیک آرتز اعلام کرده که بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر می‌شود. گفته شده که ریمیک Dead Space شامل بهبودهایی در مکانیک‌های گیمپلی و داستان خواهد بود، اما فعلا جزئیات بیشتری در این مورد مشخص نیست.

از آخرین عرضه‌ سری دد اسپیس که نسخه سوم بود، حدود 8 سال می‌گذرد. خالق اصلی دد اسپیس، استودیوی Visceral Games در حالی که در سال 2017 بر روی یک بازی تک‌نفره از استار وارز کار می‌کرد، تعطیل شد. در همین حال، سال گذشته تهیه‌کننده سابق سری، گلن اسکافیل از بازی جدید خود با نام The Callisto Protocol رونمایی کرد.​

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
ولی نسخهددومش برام یه چیز دیگه بود
ایستگاه فضای ایشیمورا عجب خوف بود
DS2 اوج پختگی استودیو بود، بودجه خفنی هم براش در نظر گرفتن.
اما خب نسخه اول تجربه جدیدی برای هممون بود و خب همیشه اون اولی یک حس و حال دیگه ای داره.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
نسخه یک بوی جهنم میداد از اون تجربه هایی بود که مو به تن ادم سیخ میکنه ترسش ترس چیپ نبود تین ایجر و اسلشر نبود حتی علمی تخیلی هم نبود ترس از نادیده ها ،ترس کیهانی و ماورایی بود، اکوی صدای ناله وار وقتی توی ایشیمورا میپیچید هنوز هراسناکه .بجرات میتونم بگم هنوز بازی به سختی گیر میاد جو ایشیمورا رو در بیاره بعد گیم پلی چقدر مدرن بود قطع کردن اندام هیولاها برای نابودیشون هر مبارزه ای رو تبدیل میکرد به یک مبارزه استراتژیک تک تک مهمات به حساب می آمد. عاشق سیستم ارمور ایزاک کلارک هستم بسیار زیبا بود واقعا انگار یک مهندس مکانیک تچ پانصد سال اینده بود بعد هاد بازی هنوز نواورانه است یک دونه هاد تو بازی نبود تماما هالوگرافیک اطراف زره ایزاک ..اصلا یک چیزی بود برای خودش .واقعا یکی از بهترین حرکات eaبعد از عرضه سه گانه مس افکت.

Screenshot_20210723_205129_com.google.android.youtube.jpg

آخرین ویرایش:

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
رفقا يه موقع فاز منفي نباشه
چون من خودم از طرفداراي سري هستم و واقعا گيم پلي و فضاسازيش براي نسل هفت عالي بود و ترس و بقا رو در حد خفگي القا ميكرد

اما واقعا خسته شدم از اينهمه ريميك و ريمستر اون از مس افكت اينم اين

كاش يا نسخه جديد بدن يا اي پيهاي جديد مثله استار واز جداي و تايتن فال رو بكنن ...

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
ولی نسخهددومش برام یه چیز دیگه بود
ایستگاه فضای ایشیمورا عجب خوف بود
بهترین نسخش همون یکش بود و بالاترین متا هم مال خودش بود.(تصحیح میشه رفتم نگاه کردم متا DS2 یه مقدار بالاتر بود)
نسخه اولش مثل برزخ بود .لامصب خیلی جو خوفناکی داشت .
هیچ بازی سبک SH تا حالا این محیط خوفناک نسخه یک این سری نداشته.
بعد از dead space نسخه یک خوفناکترین محیطها و جو بازی میرسه به رزیدنت اویل یک نسخه اصلی که هنوز صدای اون موزیک لعنتی داخل راهروها و سالن قصر تو گوشم هست!!

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بهترین نسخش همون یکش بود و بالاترین متا هم مال خودش بود.(تصحیح میشه رفتم نگاه کردم متا DS2 یه مقدار بالاتر بود)
نسخه اولش مثل برزخ بود .لامصب خیلی جو خوفناکی داشت .
هیچ بازی سبک SH تا حالا این محیط خوفناک نسخه یک این سری نداشته.
بعد از dead space نسخه یک خوفناکترین محیطها و جو بازی میرسه به رزیدنت اویل یک نسخه اصلی که هنوز صدای اون موزیک لعنتی داخل راهروها و سالن قصر تو گوشم هست!!
کلا نسخه دو با اینکه از منظر گیمپلی و داستان اینها بهتره، اتمسفر و فضا سازی نسخه اول یک چیز دیگس. مثل یک جهنمی بود که توش گیر افتاده بودی و راه فرار نبود ترس کیهانی در نقطه اوجش بود. ایشیمورا نماد تنهایی و وحشت در فضای بیکران رو به خوبی به رخ کشید تو دد اسپیس 2 حس عجیب و همراه با وحشتی داشت وقتی دوباره به ایشیمورا باید برمیگشتیم. فکر کنم نسخه یک رو بالای 50 بار تموم کرده باشم ولی هنوز اولش که تو راهرو باید فرار کنی برسی به آسانسور برام ترسناکه!

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
خیلی هم امیدتون بالا نبرید
این EA همونیه که ویسرال رو کشت سری رو میخواست خاک کنه
موتیو هم تا حالا یک بازی خیلی معمولی داده (اسکادران) همچین کارنامه خفنی نداره
خیلی هایپ نشیم بهتره

• Sad
Reactions: kamyy

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
خیلی هم امیدتون بالا نبرید
این EA همونیه که ویسرال رو کشت سری رو میخواست خاک کنه
موتیو هم تا حالا یک بازی خیلی معمولی داده (اسکادران) همچین کارنامه خفنی نداره
خیلی هایپ نشیم بهتره
دوست من این ریمیک مثل re2یا گیرز التیمت با دیمون سولز کاری با EAنداره همین که تکون خوردن دارن این عنوان شاهکار رو ریمیک میکنن بسیار حرکت خوبیه .

• Like
Reactions: kamyy and AmirPXP

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
قسمت اول dead space برای من بهترین بود همه چیزش عالی بود از جو و اتمسفر بگیر تا گرافیک و یه چیز بی خودی که توی قسمت دوم اعمال شد تغییر چهره شخصیت نیکول دوست دختر آیزاک بود نمیدونم چه مرضی داشتن عوضش کردن شاید باورتون نشه تنها چیزی که توی پیش روی در بازی بهم امید می داد صدا و چهره این شخصیت بود :D

Dead-Space-Nicole-Brennan1.png

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
ماشالله اینقدر EA این بازی نساخت که ماها داریم آرزوهامون میچسبونیم به بازی :))
Dead Space خیلی خوب و خوش ساخت بود، حتی با استانداردهای 2021 هم بازی فوق العاده ترسناکی بود.
اما واقعا ترس بازی لاوکرفتی نبود، نمیگم رگه هایی درش وجود نداشت ولی نهایتا 10 درصد.
بیشتر ترس بازی وحشت تو فضای علمی تخیلی بود و از دشمن هایی بود که شما میدیدنشون، بعضا شبیه زامبی های سریع و... که اصلا نقطه مقابل اون نوع ترس هست.

حداقل در مورد DS 1 و 2 اینطور بود، نسخه سوم بیشتر از 30 دقیقه نتونستم تحمل کنم، جزو 4-3 تا بازی عمرم هست که از عمد نخواستم بازی کنم.
حتی بعدها با یکی از بچه ها خواستیم Coop بریم، باز هم نتونستیم، واقعا دردناک بود.

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
قسمت اول dead space برای من بهترین بود همه چیزش عالی بود از جو و اتمسفر بگیر تا گرافیک و یه چیز بی خودی که توی قسمت دوم اعمال شد تغییر چهره شخصیت نیکول دوست دختر آیزاک بود نمیدونم چه مرضی داشتن عوضش کردن شاید باورتون نشه تنها چیزی که توی پیش روی در بازی بهم امید می داد صدا و چهره این شخصیت بود :D

View attachment 218313
Nicole_Hallucination.PNG.png

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
Dead Space خیلی خوب و خوش ساخت بود، حتی با استانداردهای 2021 هم بازی فوق العاده ترسناکی بود.
اما واقعا ترس بازی لاوکرفتی نبود، نمیگم رگه هایی درش وجود نداشت ولی نهایتا 10 درصد.
بیشتر ترس بازی وحشت تو فضای علمی تخیلی بود و از دشمن هایی بود که شما میدیدنشون، بعضا شبیه زامبی های سریع و... که اصلا نقطه مقابل اون نوع ترس هست.

حداقل در مورد DS 1 و 2 اینطور بود، نسخه سوم بیشتر از 30 دقیقه نتونستم تحمل کنم، جزو 4-3 تا بازی عمرم هست که از عمد نخواستم بازی کنم.
حتی بعدها با یکی از بچه ها خواستیم Coop بریم، باز هم نتونستیم، واقعا دردناک بود.
نسخه سوم زمانی اومد که همه بازی های ترسناک اکشن شده بودن،نمونش اویل۵،۶
در کل بازی خوبی بود،۲بار تمومش کردم و سیستم ساخت اسلحه و باس فایت های بازی جز نقاط قوتش بودن

• Like
Reactions: kamyy and AmirPXP

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR

اشکال نداره الان بهترین موقع هست برای تجربه اش دیگه واقعا کم لطفی میکنید در حق بازی .

الان توی استیم خریدمش تخفیف خورد بهمراه dlc اش به نام awakened که تا حالا بازیش نکرده بودم.

Dead-Space-Nicole-Brennan1.jpg

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
سه هم عالی بود من اصلا با کواپ کاری ندارم و نداشتم تک نفره بازی میکنید به زور که نبود بخش کواپ من اصلا من متوجه حضور کواپ نشدم در بازی . سیاره یخی و جوش بسیار شبیه things و کوهستان جنون لاوکرافت بود و مارکر همانند خدایان لاوکرافتی بود انسان و مخلوقات در مقابلش فقط باید تسلیم میشدند اون سینگال هایی که از مارکر هوم ورد میامد منشاش از اعماق کیهان اینا همه ترس کازمیکی است شما در مقابل عظمت و ناشناختگی هیچ کاری نمیتونید بکنید‌ من به همه پیشنهاد همیشه میدم و دادم سه رو همون اتمسفر همون جو همون محیط های رعب آور داستان سیاهی داشت من که لذت بردم از گشت گذار تو خرابه ها و پیدا کردن کویست های جانبی و ارمور ها و ارتقا ها و ...یک کوئستی بود دربازی قسمت سوم یک بونکری میجستید زیر زمین در اعماق. قبلش یک audio logمیجستید که دوستی دوستان دیگرش رو حبس کرده بود در اون زیر زمین و اونا تغییر کرده بودند برای مدت طولانی و شبیه اسلندر من شده بودند با صدا و صورت هایی بسیار کریه وقتی دارید وارد اون زیر زمین میشید چون ذهنیت رو چیده براتون خارق العاده کار شده بود هراس و جو اون سکانس ها .

ا۲۳هر سه عالی اند و سوروایل هورور ناب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر