ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BAD KING

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
دوستان چطوری باید فیلم و آهنگ روی xbox 360 elite ریخت لطفن سریع جواب دهید

BAD KING

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
آیا xbox 360 فقط dvd میخونه یا که نه cd هم میخونه من cd گذاشتم نخوند ویک dvd که چهارتا فیلم روش بود رو هم نخوند مال من اینجوری یا مال شمام این مشکل داره؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان چطوری باید فیلم و آهنگ روی xbox 360 elite ریخت لطفن سریع جواب دهید

فیلم که نمی تونید بریزید.می تونید آپدیت DivX رو از XBox Live دانلود کنید و بعد روی DVD یا Flash Memory فیلم بریزید و روی XBox 360 ببینید.برای این کار هم باید از قسمت Video Library استفاده کنید.
برای موزیک هم می تونید از بخش Music Library استفاده کنید.

آیا xbox 360 فقط dvd میخونه یا که نه cd هم میخونه من cd گذاشتم نخوند ویک dvd که چهارتا فیلم روش بود رو هم نخوند مال من اینجوری یا مال شمام این مشکل داره؟؟؟

از همون موارد بالا که گفتم استفاده کن.وارد این قسمت ها که شدید قسمت Disc رو انتخاب کنید بعد اطلاعات داخل CD یا DVD رو می بینید.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من یدونه دیسک از یکی گرفتم که توش یه اپتودیت 8 مگی هست و چندین تم این تم هارو چجوری باید نصب کرد؟در ضمن اشکال نداره اپتودیت ها و تم ها روی یک دیسک باشه؟

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا

وقتي مي نويسه Mixed Media بايد بري تو قسمت موزيك گزينه ديسك رو انتخاب كني از اونجا بريزي تو هاردت
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ببين اون فايل رو Unzip ميكني
1- فايل $SystemUpdate روش كليك راست ميكني كپي رو ميزني بعد درايو رايتر رو Open ميكني Paste ميكني . از منوي سيار سمت چپ گزينه Write these files to CDانتخاب ميكني يه پنجره مياد بعد همينطور كه در تصوير مشخصه Next رو ميزني رايت ميشه.
ilmcdWiz1.jpg

2- دستگاه روشن ميكني صبر ميكني داشبورد بالا بياد
3- ديسك رو ميذاري تو درايو مي نويسه Mixed Media

4- دستگاه خاموش ميكني

5- دستگاه روشن ميكني
ilmcdWiz4.jpg

6- Yes update now رو ميزني

7- Enjoy!!

حالا با از کجا باید دانلود کنم؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا با از کجا باید دانلود کنم؟؟

اگر از بخش جستجو استفاده می کردی یا چند صفحه عقب تر می رفتی پیدا می کردی.

Code:
http://download.microsoft.com/download/D/1/8/D181EE58-DE70-4484-936B-0E9161CCD6B2/$SystemUpdate_Fall08.zip

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
یه سئوال؟

این بازیهای جدید که میاد (مثلا f.e.a.r 2 )فایل اپدیت(داشبورد) دارن یا نه باید جدا گانه دانلود کرد؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه سئوال؟

این بازیهای جدید که میاد (مثلا f.e.a.r 2 )فایل اپدیت(داشبورد) دارن یا نه باید جدا گانه دانلود کرد؟

فکر نمی کنم باشه.
توی پست قبل از پست خودتون لینک دانلود آپدیت هست که 74 مگه و آواتارها هم هستن با این آپدیت.

alibala

کاربر سایت
Jul 27, 2008
59
نام
علیرضا
سلام
هنوز راهی برای دیدن divx بذون اتصال به لایو نیست؟
من آپدیتو نصب کردم اما لایو ندارم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
هنوز راهی برای دیدن divx بذون اتصال به لایو نیست؟
من آپدیتو نصب کردم اما لایو ندارم

فایلش روی نت هست اما باید هارد باز بشه.
خطریه...بهتر هست به XBox Live وصل بشی.;)

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
آقا ورژن داشبورد من 2.0.86 هست اما نمی گذارد بازی روی هاردش بریزم!
آیا ورژن داشبورد جدید همین هست یا بالاتر؟
در ضمن طریقه ی ریختن بازی روی هارد چگونه هست؟ ( ببخشید نمی دونستم باید کجا این سوال را بپرسم)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
آقا ورژن داشبورد من 2.0.86 هست اما نمی گذارد بازی روی هاردش بریزم!
آیا ورژن داشبورد جدید همین هست یا بالاتر؟
در ضمن طریقه ی ریختن بازی روی هارد چگونه هست؟ ( ببخشید نمی دونستم باید کجا این سوال را بپرسم)
ورژن رو نمیدونم! ولی جدیده تابلوئه دیگه :) خوشگلتره و...
دی وی دی رو که بزاری میره روی قسمتی که دیسک رو نشون داده و Y رو میزنی و اونجا نوشته واسه نصب چیکار کنی!

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
خوب آقایون این داشبورد جدید را DL کردم ( Fall08 )
فقط الان باید من فایل های داخل $SystemUpdate ( که حدود 10 فایل درونش هست) را بریزم روی CD یا فقط $SystemUpdate که بعد از Unzip کردن ظاهر شد را بریزم؟
منتظر جوابتون هستم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب آقایون این داشبورد جدید را DL کردم ( Fall08 )
فقط الان باید من فایل های داخل $SystemUpdate ( که حدود 10 فایل درونش هست) را بریزم روی CD یا فقط $SystemUpdate که بعد از Unzip کردن ظاهر شد را بریزم؟
منتظر جوابتون هستم

همون پوشه SystemUpdate$ رو بریز روی CD یا فلش مموری و آپدیت کن.اگر نشد،توی صفحات قبل جستجو کنی روش های دیگه هم گفته شده.

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سلام
ببخشید من به یک مشکل برخوردم . از راهنماییتون ممنون میشم
من داشبورد جدید رو ریختم . ولی برای نصب بازی به مشکل بر خوردم . تو توضیحات اولیه ی خودش بیان کرده که بازی رو تو درایو بزار بعد به my xbox برو و سپس دکمه Y رو بزن و گزینه ی Install رو بزن وشروع به نصب کن ولی من تا بازی رو می زارم بعد از خواندن دیسک وارد بازی میشه .

اگه ممکن یک توضیح روون بدید تا کار ما را بیفته.;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر