ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
این تاپیک را زدم که کلا هر چیزی که میشه روی 360 بدون وصل شدن به Xboxlive ریخت را دوستان وارد بیان توضیح بدن مثلا همین آپدیت جدی را من اون روز از خود سایتش گرفتم وبعد روی دیسک Rewritable ریختم و کنسول راحت خوندش حتی عکس هم به همین روش میشه روی کنسول ریخت ولی آیا بازی های جدید مال Arcade را میشه روی سیدی زد یا کلا تم های جدید را ممنون میشم هر کس هر برنامه ای میشناسه بگه

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
آیا بازی های جدید مال Arcade را میشه روی سیدی زد یا کلا تم های جدید را ممنون میشم هر کس هر برنامه ای میشناسه بگه

نه متاسفانه اینکارو نمیشه کرد
چون هیچکدوم از Theme ها و بازی های ( به غیر از تعداد خیلی خیلی محدود ) مجانی نیستن

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
من همين ديشب آپديت كردم از طريق CD . يه سوالي پيش اومد برام نكنه مايكروسافت از طريق اين Update مي تونه بفهمه كه دستگاه كپي خور شده .
بايد يه آمار بگيرم ببينم كه 360 هاي كه بن شدن همه آپديت كرده بودن يا كسي بوده آپديت نكرده باشه ولي بن شده باشه.

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
حتی عکس هم به همین روش میشه روی کنسول ریخت
نه. عکس نمیتونی بریزی مستقیم تو هاردش. مگر اینکه به عنوان تم انتخابش کنی که اونم بدرد ریختن تو هارد نمیخوره. مگر بعضی از والپیپرهای واید.
تو 360 فقط میتونی audio بریزی. هیچ چیز دیگه ای نمیتونی بریزی تو هاردش.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
نه منظورم نبود که عکس بریزی منظورم این بود من روی همین سیدی ری رایتی عکس هم داشتم که به صورت اسلاید نشونشون داد

در رابطه با بن شدن به نظر من هیچ ربطی به آپدیت نداره و ماکروسافت از همون اول هرکس که با دستگاه کپی شده به لایو وصل میشده را داشته شناسایی میکرده از روی سریال دستگاه و مطمعن باشید کمپانی به این بزرگی براش مثل آب خوردنه که یک برنامه تهیه کنه که به وصیلش دستگاه ها را شناسایی کند و فکر نکنید کسی اونجا نشسته دستگاه ها را بن میکنه نه یک برنامه است و قول میدم 90 درصد همه اونهایی که لایو بودن به هر دلیلی بن میشن چون یک برنامه ریزی دارن که مثلا هفته ای 5000 هزارتا را بن میکنن

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
تاپیکه عالیه
من خودم این مشکلات رو دارم
من نمی دونم چطور آهنگ بریزم یعنی من روی Audio رایت می کنم اما وقتی می زارم رو کنسول می نویسه Mixed Media
در رابطه با آپدیت من خودم آپدیت کردم از طریق لایو اما برای دوستم می خواستم نمی دونم با چطور رایت کنم یعنی Data رایت می کنم اما کودوم فایل باید رایت کنم اونم یه بار اون رو که گذاشتم همین Mixed Media می نوشت در ضمن بگم که خاموش روشن در حالی که CD روش بود کردم اما بازم هیچی نشد

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
تاپیکه عالیه
من نمی دونم چطور آهنگ بریزم یعنی من روی Audio رایت می کنم اما وقتی می زارم رو کنسول می نویسه Mixed Media
در رابطه با آپدیت من خودم آپدیت کردم از طریق لایو اما برای دوستم می خواستم نمی دونم با چطور رایت کنم یعنی Data رایت می کنم اما کودوم فایل باید رایت کنم اونم یه بار اون رو که گذاشتم همین Mixed Media می نوشت در ضمن بگم که خاموش روشن در حالی که CD روش بود کردم اما بازم هیچی نشد

وقتي مي نويسه Mixed Media بايد بري تو قسمت موزيك گزينه ديسك رو انتخاب كني از اونجا بريزي تو هاردت
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ببين اون فايل رو Unzip ميكني
1- فايل $SystemUpdate روش كليك راست ميكني كپي رو ميزني بعد درايو رايتر رو Open ميكني Paste ميكني . از منوي سيار سمت چپ گزينه Write these files to CDانتخاب ميكني يه پنجره مياد بعد همينطور كه در تصوير مشخصه Next رو ميزني رايت ميشه.
ilmcdWiz1.jpg

2- دستگاه روشن ميكني صبر ميكني داشبورد بالا بياد
3- ديسك رو ميذاري تو درايو مي نويسه Mixed Media

4- دستگاه خاموش ميكني

5- دستگاه روشن ميكني
ilmcdWiz4.jpg

6- Yes update now رو ميزني

7- Enjoy!!

poormaz

کاربر سایت
Apr 17, 2007
46
کسی نمیتونه این داشبورد ها را برای دانلود بگذاره البته منظورم اپدیت بهاری نیست
ممنون

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
کسی نمیتونه این داشبورد ها را برای دانلود بگذاره البته منظورم اپدیت بهاری نیست
ممنون

منظورتون از دانلود داشبورد چیه :confused:
اپدیت بهاری داشبورد رو اپدیت و به روز میکنه ;)

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
منظورتون از دانلود داشبورد چیه :confused:
اپدیت بهاری داشبورد رو اپدیت و به روز میکنه ;)
بله یه سری امکانات جدید مثل پخش فایلهای MP4 رو به داشبورد اضافه می کنه کمی هم شکل داشبورد رو تغییر میده و یسری امکانات دیگه مثل امکاناتی برای بهتر کردن کیفیت بازیها به داشبورد اضافه میشه .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
تاپیکه عالیه

در رابطه با ریختن آهنگ باید خدمتت بگم که شما وقتی آهنگت را ریختی روی سیدی گزاشتی توی دستگاه mixed media میاد بعد باید صفحه ها ی دشبورد را عوض کنی تا به اونجا بری که زده music یا حتی عکس در قسمت picture بعد برو روی قسمت computer چند لحظه صبر کن فایلا میاد rip کن توش حله

آقا من چند تا سایت دیدم که زده بود free dashboard دیگه نمیدونم قضیش چیه

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
يه سوال
اپديت هارو از كجا ميگيريد؟;)

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
بابا هر كار ميكنم اپ نميشه چرا؟؟؟ ببينم بايد فايل رو با فولدرش رايت كنم يا فايل داخلش رو فقط و به درايو 360 ربطي نداره چون تا الان 3 تا رايت كردم هيچكدوم نشده كه بشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر