ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون ار پاسخ سریعت ولی منظور من این بود که ایا با ریختن این داشبورد امکان دوباره ریختن اپ کامل هست که اواترهارو داره؟(البته چون لینک گذاشتید میشه فهمید که میشه این کارو کرد)حالا اگه من این رو (74mg رو بگیرم چه کار کنم که بشه دستگاهو اپ کرد یعنی اول ان زیپ کنم بعد چیارو بریزم رو سی دی)

شما وقتی دانلود کردی.فایل رو Unzip کن.بعد پوشه SystemUpdate$ رو بریز روی CD و بذار دستگاه.اگر CD رو گذاشتی و پیغامی نیومد،یک بار دستگاه رو خاموش-روشن کن تا پیغام آپدیت بیاد.

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
شما وقتی دانلود کردی.فایل رو Unzip کن.بعد پوشه SystemUpdate$ رو بریز روی CD و بذار دستگاه.اگر CD رو گذاشتی و پیغامی نیومد،یک بار دستگاه رو خاموش-روشن کن تا پیغام آپدیت بیاد.

ممنون.فقط یه سوال دیگه:من اپ قبلیو ریختم رو سی دی بعد گذاشتم تو دستگاه هیچی نشد منم رفتم تو ستینگ اون گزینه ی اینساتل......رو زدم یس و نو داد یس کردم دستگاه نصب کرد و ریست شد و ظداشبورد جدیده اومد این راه درسته؟

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
چجوری میشه این داشبورد مسخره ( جدید ) رو برگردوند به قبلی ؟

dralireza110ss

کاربر سایت
Oct 19, 2008
11
دوست عزیز نسخه کامل داشبورد هم روی سایت مایکروسافت قرار گرفته :

نسخه کامل داشبورد(دانلود از سرور مایکروسافت)

شما با این داشبورد بتا هم برید به XBox Live مشکلی براتون پیش نمیاد. :smile:
در مورد ظاهر داشبورد هم فکر نمی کنم مثل قبلی بشه.البته باید یه دور منوها رو کامل چک کرد.
یعنی اینکه مشکل بن شدن حل شدش؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی اینکه مشکل بن شدن حل شدش؟

با اون داشبورد بتا بن نمیشید.
مشکل بن شدن زمانی اتفاق میفته که مایکروسافت تشخیص بده دارید قوانین XBox Live رو زیر پا میگذارید. :smile:

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
486
اقا پدرام باید اول این 74 مگ دانلود کرد؟ این 7 مگی که درسایت نکست جن لازم نیست دانلود کنیم ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا پدرام باید اول این 74 مگ دانلود کرد؟ این 7 مگی که درسایت نکست جن لازم نیست دانلود کنیم ؟

دیگه اونی که تو سایت NextGen.IR هست رو دانلود نکنید.این 74 مگابایتی آواتارها هم داخلشه... :smile: همین رو دانلود کنید و کنسول رو آپدیت کنید.

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
486
سلام
من این فایل 74 مگی را دانلود کردم ومی خواهم داشیورد جدید بریزم روی کنسولم اگر دراینده بخواهم هارد عوض کنم باز هم باید داشبورد جدید باز نو بریزم روی هارد جدید من در حالا حاضیر ظرفیت هاردم 20 gig چندتا بازی میشود ریخت روی هارد ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من این فایل 74 مگی را دانلود کردم ومی خواهم داشیورد جدید بریزم روی کنسولم اگر دراینده بخواهم هارد عوض کنم باز هم باید داشبورد جدید باز نو بریزم روی هارد جدید من در حالا حاضیر ظرفیت هاردم 20 gig چندتا بازی میشود ریخت روی هارد ؟

امکان داره یه پیغام آپدیت بیاد.چون اطلاعاتی باید روی هارد جدید هم ریخته بشه.فکر کنم 1 بازی بتونی بریزی رو هاردت.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من تا 3 تا بتزی هم ریختم تو هارد 20 gig
البته بستگی به حجم بازی داره حتی تا 4 تا بازی هم میشه ریخت

من روی حساب مقدار حافظه ای که اون اوایل پر هست گفتم.
اگر نه بله اگر خالی بشه هارد میشه چند بازی ریخت.
در کل هارد 60 و 120 برای این کار بهتره... :smile:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
ببخشید شاید بیربط باشه !
واسه اجرای مدیا (دایویکس و ..) باید حتما به لایو وصل شیم ؟ هیچ چیز دانلود کردنی نیست ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید شاید بیربط باشه !
واسه اجرای مدیا (دایویکس و ..) باید حتما به لایو وصل شیم ؟ هیچ چیز دانلود کردنی نیست ؟

ببین دوست عزیز فایل آپدیت DivX رو میشه از XBox360-Hacks.Com دانلود کرد.اما باید برای نصبش هارد رو باز کنی و به PC وصل کنی که خطر داره.
برای همین پیشنهاد میشه به XBox Live وصل بشید.

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام به همه .
برا آپدیت داشبورد هارد لازمه یا نه ؟ ( منظورم برا arcade هست )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر