ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام به همه .
برا آپدیت داشبورد هارد لازمه یا نه ؟ ( منظورم برا arcade هست )

می تونید از مموری هم استفاده کنید.مشکلی نداره. :smile:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام به همه .
برا آپدیت داشبورد هارد لازمه یا نه ؟ ( منظورم برا arcade هست )

نه رفیق نیازی به هارد نی
ولی فک کنم برا ریختن این داشبورد 70 مگ نیاز به هارد باشه(گفتم فک کنم فردا نیاد بزنید بکشینمونا)

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
DVD جديد بازي نما هم اين آپديت را داره .رو DVD اي كه Resident Evil Demo رو داره .

praaaaance

کاربر سایت
Jun 14, 2008
193
نام
محمد
یک لینک برای دانلود آپدیت داشبورد میزارین . جدید ترین داشبورد و کامل باشه . بتا نباشه. مشکلی هم پیش نیاره! خیلی ممنون

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
سلام من داشبورد قبلي رو دانلود كردم ريختم تو سي دي ولي اجرا نشد . چطوري توي فلش بريزم تا بتونم داشبورد رو نصب كنم . فلش بايد خالي باشه من كه هر كار كردم نشد . نمي دونم مشكل از كجاست

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من داشبورد قبلي رو دانلود كردم ريختم تو سي دي ولي اجرا نشد . چطوري توي فلش بريزم تا بتونم داشبورد رو نصب كنم . فلش بايد خالي باشه من كه هر كار كردم نشد . نمي دونم مشكل از كجاست

به تاپیک New XBox Experience رجوع کن جوابت اونجاست. :smile:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بفرمایید اینجا هست :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17658&page=89

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
بفرمایید اینجا هست :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17658&page=89

دستت درد نكنه :blushing: كارم راه افتاد ديگه داشتم نا اميد مي شدم تا اينكه تو اين تاپيك مشكلم رو پيدا كردم و تازه داشبورد 7 مگي رو ريختم و دارم يه بازي رو داخل هارد كپي مي كنم
خيلي خيلي سپاس گذارم
راستي اون داشبورد 70 مگي رو هم دانلود كنم بريزم تو دستگاه يا كه نه همين يكي خوبه؟:love::love:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
7 مگیه که بدرد نمیخوره ، آواتارها رو نداره .
شما اون کامله رو بگیر بریز .
Code:
http://download.microsoft.com/download/D/1/8/D181EE58-DE70-4484-936B-0E9161CCD6B2/$SystemUpdate_Fall08.zip

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
من دو تا كنسول دارم يكي از كنسولها لنزش كمي ضعيف شده و من هارد اونو درآوردم گذاشتم روي دستگاه ديگه بعد بازي رو تو هاردش ريختم ولي وقتي هارد رو گذاشتم رو دستگاهي كه لنزش ضيفتره ولي بازي هارو از روي هارد نمي خونه و بازي رو از روي سي دي مي خونه و مي گه بايد بازي رو از هارد پاك كني بعد با همون دستگاه داخل هاردش بريزي .
مگه نمي شه هاردهاي كنسولها كه تو بازي ريختي رو باهم تعويض كرد مثلا من بيام هارد يه دستگاه رو تو دستگاه ديگه استفاده كنم

آخرین ویرایش:

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
دوستان من 2 تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید
1- من داشبورد جیده رو نصب کردم(همون 7 مگیه رو) و مانیتورم هم samsung 206bw که رزولشن 1680*1050 رو ساپورت میکنه و تو داشبورد هم همین رزولشن رو انتخاب مبکنم ولی بالا و پایین صفحه نوار سیاه میاد چیکارش باید بکنم؟
2-برای آپدیت آواتارها میشه اون داشبورد 70 مگس رو نصب کرد؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من 2 تا سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید
1- من داشبورد جیده رو نصب کردم(همون 7 مگیه رو) و مانیتورم هم samsung 206bw که رزولشن 1680*1050 رو ساپورت میکنه و تو داشبورد هم همین رزولشن رو انتخاب مبکنم ولی بالا و پایین صفحه نوار سیاه میاد چیکارش باید بکنم؟
2-برای آپدیت آواتارها میشه اون داشبورد 70 مگس رو نصب کرد؟

1. رزولوشن رو یکی بالا ببر یا یکی بیار پایین درست میشه.من هم با مانیتورم همین مشکل داشتم حل شد.
2.بله می تونی نصب کنی... ;)

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
1. رزولوشن رو یکی بالا ببر یا یکی بیار پایین درست میشه.من هم با مانیتورم همین مشکل داشتم حل شد.
2.بله می تونی نصب کنی... ;)
میدونم اونجوری حل میشه ولی من رزولیشن 1680*1050 رو میخوام هیچ راهی نداره ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
میدونم اونجوری حل میشه ولی من رزولیشن 1680*1050 رو میخوام هیچ راهی نداره ؟

منم با رزولوشن مانیتورم برای XBox 360 مشکل داشتم اما یه رزولوشن پایین تر گذاشتم و Full Screen شد.هیچ مشکلی نداشت.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر