ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
سلام

میگم بعد از تاریخ رسمی میشه لایو این بازی ها رو که رو هارد کپی کردیمو بازی کرد؟یعنی نیازی به استیلث کردن بازی ها نیست؟

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
سلام
منم آپدیت رو نصب کردم.
به نظره من هیچی تغییر نکرده به جز اینکه چار تا عکس و صدا و اینا رو عوض کرده. فقط دو تا چیز اضافه شده نصب بازی و آواتار. دیگه هیچی بهتر نشده . مثله اینه که theme پی اس پی رو عوض کنید. این دو تا چیزی هم که اضافه شده به درد من نمی خوره چون هارد ندارم . امکانات مدیا پلیر نه در مورد video نه music نه picture تغییر نکرده.مایکروسافت اصلا کارش اینه ویستا هم با xp فرق نداره فقط شکلش عوض شده از نظره فنی بدتر هم شده . به هر حال امکانات آفلاین که بهتر نشده حالا ببینیم آنلاین چی میشه.
یه چیز جالب اینکه این آپدیت رو مموری هیچ حجمی رو نگرفت ولی مایکروسافت گفته 128 مگ لازمه!!
اصلا اشتباه کردم الان آپدیت کردم. که چی مثلا"؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام
منم آپدیت رو نصب کردم.
به نظره من هیچی تغییر نکرده به جز اینکه چار تا عکس و صدا و اینا رو عوض کرده. فقط دو تا چیز اضافه شده نصب بازی و آواتار. دیگه هیچی بهتر نشده . مثله اینه که theme پی اس پی رو عوض کنید. این دو تا چیزی هم که اضافه شده به درد من نمی خوره چون هارد ندارم . امکانات مدیا پلیر نه در مورد video نه music نه picture تغییر نکرده.مایکروسافت اصلا کارش اینه ویستا هم با xp فرق نداره فقط شکلش عوض شده از نظره فنی بدتر هم شده . به هر حال امکانات آفلاین که بهتر نشده حالا ببینیم آنلاین چی میشه.
یه چیز جالب اینکه این آپدیت رو مموری هیچ حجمی رو نگرفت ولی مایکروسافت گفته 128 مگ لازمه!!
اصلا اشتباه کردم الان آپدیت کردم. که چی مثلا"؟

خب شما دیگه از این اشتباها نکن ! :)
دلیل نمیشه چون شما هارد نداری و این اپدیت به دردتون نمیخوره به درد بقیه هم نخوره .
پیشنهاد میکنم شما ابتدا بری یه هارد بخری بعد دوباره بیای و نظرت رو راجع به اپدیت بگی .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام بچه ها این آپدیت تا الان روی چه بازی هایی اومده

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
بازی رو کپی میکنید تو هارد باز لازمه که دیویدی تو درایو باشه؟؟؟

mammads

کاربر سایت
Nov 4, 2007
113
نام
محمد مهدیزاده
دوستان مطمئن باشيد مايكروسافت داشبورد الكي بيرون نميده و فقط قصدش عوض كردن شكل نبوده100% بهيده تر ميكنه دستگاه و دوستاني كه هم راضي نيستند از همون داشبرد قديم استفاده كنن اصلا تو اين تاپيك نيان

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
لااقل برید3 صفحه عقب ترو بخونید بعد نظر بدین یا سوال بپرسین.این همه امکانات اضافه شده تو قسمت دیسپلی تنظیمات جدید.قسمت اتودیسک می تونین غیر فعال کنید.سرعت داشبورد جدید بیشتره.تو بازی که هستید به سرعت صفحه مربوط به اچیمنت ها باز می شه و مهمترینشم اینه که بازیو می تونین رو هارد کپی کنید من که هارم 20 گیگ ولی دوستم اون هفته الایت خریده و هاردش 120 گیگ همه بازیاشو ریخته رو هارد:cheesygri و کسی که هارد نداره واقعا این داشبورد به دردش نمی خوره در ضمن شما چطور انتظار داشتی که از یک فایل 8 مگی که دانلود کردی یه داشبورد با حجم 128 مگابایت تولید بشه:eek: در ضمن اصلا بستگی به دیسک نداره و رو هر دیسکی که باشه بازی تو 10-15 دقیقه کپی می شه.شایعه پراکنی نکنید.موفق باشید

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
lمن بازی را روی هارد ریختم هم gow هم svr08 روی اولی که تغییری ندیدم از نظر لود کردن حتی هردو را ثانیه گرفتم دیدم فرقی نکرد فقط svr یکم بهتر شد داشبورد خوبی هست ولی چند تا چیزش بچه بازی هست یکیش عکس روی پروفیل که یک ادمک مسخره هست حال نکردم نمیدونم چطوری برش دارم دوم عکس پشت داشبورد وقتی تم عوض میکنم فقط بالای تم معلوم مبشه که اصلا قشنگ نیست نمیشه اون صفحه نیم دایره را بردارم؟

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
lمن بازی را روی هارد ریختم هم gow هم svr08 روی اولی که تغییری ندیدم از نظر لود کردن حتی هردو را ثانیه گرفتم دیدم فرقی نکرد فقط svr یکم بهتر شد داشبورد خوبی هست ولی چند تا چیزش بچه بازی هست یکیش عکس روی پروفیل که یک ادمک مسخره هست حال نکردم نمیدونم چطوری برش دارم دوم عکس پشت داشبورد وقتی تم عوض میکنم فقط بالای تم معلوم مبشه که اصلا قشنگ نیست نمیشه اون صفحه نیم دایره را بردارم؟
معلومه که اصلا نصب نکردی و فقط خالی بندی میکنی چون هنوز به قول شما اون ادمکه وجود نداره و قراره که 29 ابان اون بیاد پس فعلا مثل یه سایه میمونه ! نمیدونم چجوری قیافش رو دیدی ؟؟؟:laughing:

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
منم نصب کردم...

جز نصب بازی و قیافه تغییر به خصوصی نکرده و زیاد بدرد آفلاینی ها نمیخوره و فعلا که Trial هست و باید منتظر نسخه اصلی بود. واقعا سرعت لود بالا رفته که نسبت به PS3 یک مزیت عالی به حساب میاد. واقعا حرف نداره....

راستی نمیشه تم هم از اینترنت دانلود کرد و با Flash Disk ریخت تو X360 ؟؟؟
موفق باشید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
البته خیلی امکانات دیگه تو همین نسخه بتا اضافه شده که من و بقیه دوستان اشاره کردن ولی اگه فکر می کنین همین رویختن بازی رو هارد فقط اضافه شده همین امکان یعنی کمتر شدن صدای کنسول و کمتر گرم شدن و لود سریع تر .کمه؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوستان بازی کپی ریختید دیسک کپی هم گزاشتید تو درایو اجرا کرد؟:biggrin1:

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
بچه ها یه سوال اگه الان ما این اپدیت رو نصب کنیم پروفایل قبلیمون (اچیومنتها و بقیه ی اطلاعات ) ثابت میمونه چون یکی از دوستان گفته بود که نمیشه توش پروفایل ساخت

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر