ریختن داشبورد های جدید در 360 با Cd

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
صبر کنین ببینم... نسخه unofficial ش که خیلی وقته اومده بیرون... با مطالعاتی که انجام دادم فهمیدم که برا اجرای اون آپدیت باید یه سری کارهای تکنیکی رو انجام داد مثلا downgrade کردن سی پی یوی 360 به فلان عدد...

شنیدم خیلی هم باگ داشته...نکنه اومدن همونو کاملش کردن ؟
یکم توضیح بدین.. همین الانم دوباره دارم میرم سرچ کنم..

خوش به حالتون یعنی واقعا دارین از رو هارد بازی می کنین ؟:smile:

صبر کنین ببینم... نسخه unofficial ش که خیلی وقته اومده بیرون... با مطالعاتی که انجام دادم فهمیدم که برا اجرای اون آپدیت باید یه سری کارهای تکنیکی رو انجام داد مثلا downgrade کردن سی پی یوی 360 به فلان عدد...

شنیدم خیلی هم باگ داشته...نکنه اومدن همونو کاملش کردن ؟
یکم توضیح بدین.. همین الانم دوباره دارم میرم سرچ کنم..

خوش به حالتون یعنی واقعا دارین از رو هارد بازی می کنین ؟:smile:
این نسخه با اون نسخه که چند وقت پیش لو رفته بود خیلی فرق داره. این نسخه نسخه ای هست که مایکروسافت چند روز پیش به عنوان NXE Preview در اختیار علاقه مندانی که ثبت نام کرده بودن برای تست این داشبورد فرستاده که یکی از اونا هم نامردی نکرده و فایل آپدیت رو پخش کرده و تقریباً همون نسخه نهاییه و مشکلی هم نداره.

این نسخه با اون نسخه که چند وقت پیش لو رفته بود خیلی فرق داره. این نسخه نسخه ای هست که مایکروسافت چند روز پیش به عنوان NXE Previewدر اختیار علاقه مندانی که ثبت نام کرده بودن برای تست این داشبورد فرستاده که یکی از اونا هم نامردی نکرده و فایل آپدیت رو پخش کرده و تقریباً همون نسخه نهاییه و مشکلی هم نداره.

اشکان جان پس با خیال راحت بریزیم:love:

این نسخه با اون نسخه که چند وقت پیش لو رفته بود خیلی فرق داره. این نسخه نسخه ای هست که مایکروسافت چند روز پیش به عنوان NXE Previewدر اختیار علاقه مندانی که ثبت نام کرده بودن برای تست این داشبورد فرستاده که یکی از اونا هم نامردی نکرده و فایل آپدیت رو پخش کرده و تقریباً همون نسخه نهاییه و مشکلی هم نداره.
مرسی از توضیحاتت...

اشکان جون دیگه گفتن بتاش رو همه تست کنن :biggrin1: عمومی منتشر میکردن کلاس ش کم بود ولی خوب دیگه :biggrin1:.
اشکان جان پس با خیال راحت بریزیم:love:
جای بسی تعجب داره اگر تا الان نریخته باشی :دی.

اقا اشکان نصب کنیم با خیال راحت ؟؟؟ من به لایو وصل نمیشم کلا فقط میخوساتم بدونم که بازی های کپی اجرا میکنه ؟؟؟ :confused: یعنی اواتار میشه بسازیم ؟؟؟؟

اقا اشکان نصب کنیم با خیال راحت ؟؟؟ من به لایو وصل نمیشم کلا فقط میخوساتم بدونم که بازی های کپی اجرا میکنه ؟؟؟ :confused:

نصب کن.من خودم الان نصب کردم هیچ مشکلی نداشت.سرعت این داشبورد به نظر من خیلی بالاست.

برداشت اشتباه از پست بالای من نشه. من به هیچ عنوان این آپدیت رو تایید نمی کنم و ریختنش رو هم توصیه نمی کنم. من فقط خواستم توضیحی به سوال دوستم بدم که پرسیده بود این نسخه از کجا اومده و چطوریاس.

اینکه این نسخه ایرادی نداره نمی شه نتیجه گرفت پس مایکروسافت هم هیچ کار نمی کنه با ما که غیر قانونی این آپدیت رو ریختیم.

سی دی های کپی رو هم اجرا می کنه مشکلی نیست.من fable2 ریختم رو هارد حدود 7 گیگ اونو ریخت رو هارد و موقع لود ها همش از رو هارد می خونه خیلی کم از سی دی استفاده می شه صدای کنسول هم خیلی کم شده.کپی کردنشم دقیقا 17 دقیقه به طول و درازا انجامید:cheesygri
پروفایل نمی تونین تا نسخه نهایی بسازید .در ضمن با اینکه این نسخه خیلی گرافیکش بهتره قبل شده ولی سریع تر شده اگه وسط بازی هم این دکمه وسطی گیم پدو:cheesygri بزنید سریع می یاد باز می شه اینش خیلی خوبه تو قسمت display هم تنظیمات رنگ اضافه شده auto rpg و .... که من اتو گذاشتم.
در مورد لود این بازی هم صفحه اولش خیلی سریع می یاد و لود های تو خود بازی هم 4-5 ثانیه سریع تر باز می شن و اگه یادتون باشه وقتی تو بازی استارت می زدین دچار افت رندر می شد که الان که رو هارد اجرا می کنیم کمتر این اتفاق می یوفته.در مورد گرمای کنسول هم کلا fable2 زیاد گرم نمی کنه ولی من ریروز 7 ساعت پشت سر هم بازی کردم بدون استراحت خیلی درگیر کنندس بازیش:cheesygri
اینم جواب سوالایی که پرسیده بودین اگه سوالی داشتین بپرسین جوابتون می دم

با سلام
منم این Update جدید رو نسب کردم و همه چیز عالیه فقط:drooling:
روزلیشن رو 1440*900 میزارم دوتا نوار مشکی بالا و پایین تصویر میاد:mad:
در ضمن مونیتور من روزلیشنش 1440*900 هست (مدلشم+1931BW)
وهر چی Auto میزنم درست نمیشه!:sick:
لطفا کمممک!؟:((

آخرین ویرایش:
اشکان جون دیگه گفتن بتاش رو همه تست کنن :biggrin1: عمومی منتشر میکردن کلاس ش کم بود ولی خوب دیگه :biggrin1:.

جای بسی تعجب داره اگر تا الان نریخته باشی :دی.

هنوز نصب نکردم بسی تعجب کن :biggrin1:
پیغام خصوصی رو هم که جواب ندادی:(

چك كردم Stealth Patch بود بعد رفتم بازي هاي ديگه رو امتحان كردم اونا از روي هارد اجرا مي شدن ولي Fable 2 اجرا نشد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or