جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
اگه در ساخت کنسولها از انویدیا اینتل استفاده میشد بیشتر ترقیب میشدم برای خرید کنسول
AMD به هیچ وجه توصیه نمیشه

باید تجربه کنید تا تفاوتو احساس کنید

من فکر میکنم انویدیا خیلی از اینکه بازار کنسول کامل دست amd هست عصبانیه بجز نینتدو البته بهمین خاطر اگه یکی از این شرکت ها برای همکاری با انویدیا صحبت میکرد تخفیف خوبی میگرفت :D
اصلا اینطور نیست . انویدیا کاملا بازار پی سی قبضه کرده .

amd مجبوره با قیمت کم محصولاتشو به مایکرو و سونی بفروشه برای همین مدام کنسول بین نسلی عرضه میشه تا amd ورشکست نشه . هیچ ارزونی بی حکمت نیست

کسی که اندکی تجربه در پی سی گیمینگ داشته باشه بدون شک انویدیا اینتل انتخاب میکنه.

حضرت ایز کامینگ
NVIDIA says "GET AMPED" for GTC 2020 Keynote on May 14 - VideoCardz.com

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگه در ساخت کنسولها از انویدیا اینتل استفاده میشد بیشتر ترقیب میشدم برای خرید کنسول
AMD به هیچ وجه توصیه نمیشه

باید تجربه کنید تا تفاوتو احساس کنید

اصلا اینطور نیست . انویدیا کاملا بازار پی سی قبضه کرده .

amd مجبوره با قیمت کم محصولاتشو به مایکرو و سونی بفروشه برای همین مدام کنسول بین نسلی عرضه میشه تا amd ورشکست نشه . هیچ ارزونی بی حکمت نیست

کسی که اندکی تجربه در پی سی گیمینگ داشته باشه بدون شک انویدیا اینتل انتخاب میکنه.

حضرت ایز کامینگ
NVIDIA says "GET AMPED" for GTC 2020 Keynote on May 14 - VideoCardz.com

بعد کنسولا می شدن 1000 دلار بهتر بود 1 کنسول می دادن اینتل انویدیا می زدن 1 ضعیف هم برای کژوال های بیخیال می دادن AMD می ساخت 720P بازی می کردن 30 فریم کلیم حال می کردن:D
جدی می گم خیلی از کنسول گیمرها فرق 720P با 4K هم نمی فهمم مشابه اینایی که اپل دارن از دنیای اندروید بی خبرن فکرم می کنن بهترین دستشونه در حالی که ساده ترین کارها هم با گوشی شون بلد نیست بر فرض طرف SUPER MAX PRO ULTRA 11 می خره می شینه SUBWAY باهاش بازی می کنه کلیم لذت می بره بعد ما همش دنبال اینیم از شیامی PS4 بکشیم بیرون:D
من اگر اینا کنسول می زدن موس با کیبورد هم بهشون وصل می شد قابلیت تغییر فریم VSYNC این چیزا هم می داشت هک هم می شد صد البته دیگه قید PC می زدم چندین سال هم راحت می شدم. همین هک هم بشن می شه باهاشون از اینا کارها همین PSVITA می شه فریش تغییر داد VSYNC برداشت رزولوشن تغییر داد اورکلاکش کرد اینا هم هک کامل بشن می شن می شه همه جوره انگولکشون کرد.

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
بعد کنسولا می شدن 1000 دلار بهتر بود 1 کنسول می دادن اینتل انویدیا می زدن 1 ضعیف هم برای کژوال های بیخیال می دادن AMD می ساخت 720P بازی می کردن 30 فریم کلیم حال می کردن:D
جدی می گم خیلی از کنسول گیمرها فرق 720P با 4K هم نمی فهمم مشابه اینایی که اپل دارن از دنیای اندروید بی خبرن فکرم می کنن بهترین دستشونه در حالی که ساده ترین کارها هم با گوشی شون بلد نیست بر فرض طرف SUPER MAX PRO ULTRA 11 می خره می شینه SUBWAY باهاش بازی می کنه کلیم لذت می بره بعد ما همش دنبال اینیم از شیامی PS4 بکشیم بیرون:D
من اگر اینا کنسول می زدن موس با کیبورد هم بهشون وصل می شد قابلیت تغییر فریم VSYNC این چیزا هم می داشت هک هم می شد صد البته دیگه قید PC می زدم چندین سال هم راحت می شدم. همین هک هم بشن می شه باهاشون از اینا کارها همین PSVITA می شه فریش تغییر داد VSYNC برداشت رزولوشن تغییر داد اورکلاکش کرد اینا هم هک کامل بشن می شن می شه همه جوره انگولکشون کرد.
ببخشید بابت اف تاپیک ولی:
iPhone SE's processor is so good, it outclasses all Android phones
سال 2020 شده همچان تو یه دهه قبل موندید، هرچند همون دهه هم وضع همین بوده. حداقل ترول جدید یاد بگیرید

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
دوستان اگه دقت کنید اینجا بازی سنتر هست نه موبایل سنتر....
اینکه اپل گوشی خفن زده واقعا ربطی به این تاپیک و فروم نداره

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
به نظر من قیمت CPU های AMD خیلی خوب هست به نسبت کارایی ولی در مورد GPU هاش اشتباه هست که فکر کنیم ارزان تر هستش

AMD داخل بحث GPU ها ... سالهاست درگیر بازار میانرده هستش و به نسبت قیمت اصلا هم ارزون نیست .

هر چند مقایسه Gpu های این شرکت با کارت های انویدیا همرده خیلی سخت هست مخصوصا توی نرم افزارها و بازیهای مختلف (ولی در نهایت تصور کنید AMD یک کارت با قدرت 2080 یا 2080TI برای PC میزد "پارسال" ...حدس بزنید چه قیمتی حساب میشد؟)

از طرفی هم نمیشه منکر CPU های رایزن مخصوصا مدلهای جدیدتر بشیم ... چه بازار High-end و چه بقیه موارد ... خود اینتل حداقل دوبار اعتراف کرد امسال ...(هر چند غیر مستقیم)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
به نظر من قیمت CPU های AMD خیلی خوب هست به نسبت کارایی ولی در مورد GPU هاش اشتباه هست که فکر کنیم ارزان تر هستش

AMD داخل بحث GPU ها ... سالهاست درگیر بازار میانرده هستش و به نسبت قیمت اصلا هم ارزون نیست .

هر چند مقایسه Gpu های این شرکت با کارت های انویدیا همرده خیلی سخت هست مخصوصا توی نرم افزارها و بازیهای مختلف (ولی در نهایت تصور کنید AMD یک کارت با قدرت 2080 یا 2080TI برای PC میزد "پارسال" ...حدس بزنید چه قیمتی حساب میشد؟)

از طرفی هم نمیشه منکر CPU های رایزن مخصوصا مدلهای جدیدتر بشیم ... چه بازار High-end و چه بقیه موارد ... خود اینتل حداقل دوبار اعتراف کرد امسال ...(هر چند غیر مستقیم)
چه اینتل و چه انویدیا دست بالا رو دارن. تا amd رایزن رو زد اینتل تعداد هسته ها رو بالا برد. amd عقبه از این دو. یک شبه نمیشه،تعداد هسته زیاد کرد. اینتل و انویدیا الان ،آماده دارن . بخاطر سالهای در جا زدن amd
ولی وقتی amd عقبه ،اونا رو ،رو نمیکنن. هنوز میگن انویدیا رو این نسل رو 7 نمیخواد بیاد. مطمئنن آماده داره 7 رو ،ولی وقتی برای مبارزه کافیه 10 نانومترش ،به همون 10 بسنده میکنه و 7 رو میزاره 2021 میده.
amd باید تلاشش رو بیشتر کنه تا بتونه به این دو تا برسه. دما و مصرف انرژی هم دو تا فاکتورریه که amd توش ضعیفه+پشتیبانی از یکسری نرم افزارها. 5700 مشکل بلک اسکرین تو یکسری بازیها داشت که با آپدیت آخرش حل شد. اینا ایرادات amd هست.
عمده بازار هم میان رده هست. حتی اینتل هم برا اون اومده. اگه میان رده خوب بسازه ،میتونه بازار رو بگیره.و گر نه کارت های اند مصرفش کمه

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
JcPkLU6QYxAlmlVz.jpg

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
جذاب میاد.سامسونگ گفته بود 7 نانومتره.به نظر میاد شمشیر رو از رو بسته.
اختلاف سری 70 تا 60 از نظر زمانی زیاده.
شایعه پراکنش هم مشهوره و لیکهای قبلش درست در اومده K.H. Chia

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر