رفع مشکل 80028ED6 و sign out

hadi290

کاربر سایت
Sep 6, 2018
3
در مورد پیگیری با خود شرکت‌های بازی، با 3 پشتیبان مختلف از EA در مورد قطعی Battlefield 4 روی PS4 صحبت کردم، هر سه گفتند که EA هیچ محدودیت جدیدی برای ایران اعمال نکرده.

من به مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای هم ایمیل زدم، آدرس ایمیل مدیرعامل و بقیه قسمت‌های بنیاد در صفحه تماس با ما سایتشون هست. به اونا هم ایمیل بزنید، یکی دو سال پیش هم بنیاد مشکل PSN رو حل کرده بود.
https://www.ircg.ir/fa/contact

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
433
نام
Fazel
درود
هیچ کدوم مشکل ساین این ندارید؟ چنتا از پیاما رو میخوندم مثل این که بعضی از دوستان میتونن ساین این کنند،ولی برا مولتی به مشکل بر میخورن.

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
به اونا هم ایمیل بزنید

درود بزرگوار...

با کدوم قسمت باید ارورِ 80028ED6 رو درمیون گذاشت؟

درود
هیچ کدوم مشکل ساین این ندارید؟ چنتا از پیاما رو میخوندم مثل این که بعضی از دوستان میتونن ساین این کنند،ولی برا مولتی به مشکل بر میخورن.

من به شخصِ، بدونِ مشکل Sign in میشم ولی واسه اجرایِ بازی‌ها و چون نمیشه به سرورِ مربوط به چک کردنِ آپدیت‌ها متصل شد، با ارورِ 80028ED6 مواجه و Sign out میشم...

Last edited by a moderator:

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
درود
سلام
برای من روز های اول اصلا ساین این نمیشد و با پروکسی مشکل حل میشد ولی باز به هیچ سرور بازیی وصل نمیشد. ولی بعد از گذشت یکماه مشکل ساین شدن بدون پراکسی حل شد ولی مشکل آنلاین شدن در تمام بازیها و حتی رفتن در استور امکانش نیست!! و مدام اون ارور 80028ED6 را میده و ساین اوت میشه... .

من به شخصِ، بدونِ مشکل Sign in میشم ولی واسه اجرایِ بازی‌ها و چون نمیشه به سرورِ مربوط به چک کردنِ آپدیت‌ها متصل شد، با ارورِ 80028ED6 مواجه و Sign out میشم...
الان دقیقا همینه... .

Last edited by a moderator:

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
دوستان؛ این یوزرِ آذری جهرمی در توییتر هست:
@azarijahromi

اینم لینک‌ش:
MJ Azari Jahromi (@azarijahromi) | Twitter

انقدر در خصوصی بهش پیام بدید تا دست به کار بشه و اقدامی واسه حلِ مشکل انجام بده...
من به شخصه انقد پیام دادم که بنده رو بلاک کرد :D

شما هم مدام در خصوصی پیام بدید و با تگ کردنِ یوزرش توییت بزنید تا دردِ ما رو بفهمه و واسش کاری کنه...

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
433
نام
Fazel
دوستان؛ این یوزرِ آذری جهرمی در توییتر هست:
@azarijahromi

اینم لینک‌ش:
MJ Azari Jahromi (@azarijahromi) | Twitter

انقدر در خصوصی بهش پیام بدید تا دست به کار بشه و اقدامی واسه حلِ مشکل انجام بده...
من به شخصه انقد پیام دادم که بنده رو بلاک کرد :D

شما هم مدام در خصوصی پیام بدید و با تگ کردنِ یوزرش توییت بزنید تا دردِ ما رو بفهمه و واسش کاری کنه...
اکانت توییتر که هست، اگه متنی مورد نظر دارید بفرستید اینجا ما هم تو پیام خصوصی بفرستیم هم تگ کنیم وزیر محترم رو

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
یعنی چی!! تا کی دیگه باید صبر کنیم؟ چرا هیچکسی ی جواب درست حسابی بهمون نمیده؟! این دیگه چه بلا بدبختیِ که روسرمون خراب شده!!!
یعنی بجز من و چند تَن از این دوستان، هیچکسی ps3 نداره؟!!! که با این مشکل درگیر باشه؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر