رفع مشکل 80028ED6 و sign out

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
کسی با مبین نت امتحان کرده؟ من رفیقم مبین نت داره ps3 هم بازی میکنه هروقت هم بهش میگم مشکلی داری میگه نه.. اگر اینطوره بریم مبین نت بگیریم.

• Like
Reactions: Behnamm467

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
من با پارس آنلاین تا دیروز مشکل نداشتم اما امروز وصل نشد. خیلی عجیبه این مشکل من برای Xbox Live هم رفع شده بود اما همزمان برای PS3 و Xbox Live برگشته
این دو تا بهم مربوطن. عجیب تر اینکه PS4 هیچ مشکلی نداره.
واقعا حیف شد من بعضی مواقع رو PS3 بتلفیلد ۳ میزدم که الان دیگه نمیشه.
متاسفانه... .
البته شما ظاهرا از اوضاع PS4 خبر ندارید!!! اون هم به خیلی از سرورهای بازیها متصل نمیشه! تقریبا(%70)... برای نمونه فقط (blood borne,battlefield4,DOA5 Last Round) و ... خیلی دیگه که من الان حضور ذهن ندارم... .
باید فکری کرد ... باید کاری کرد... افسوس.............. .

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
متاسفانه... .
البته شما ظاهرا از اوضاع PS4 خبر ندارید!!! اون هم به خیلی از سرورهای بازیها متصل نمیشه! تقریبا(%70)... برای نمونه فقط (blood borne,battlefield4,DOA5 Last Round) و ... خیلی دیگه که من الان حضور ذهن ندارم... .
باید فکری کرد ... باید کاری کرد... افسوس.............. .
دقیقا بازیهای پلی 4 هم داره یکی پس از دیگری از کار ميوفتن به خصوص gta online و nfs .....x-(

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
به عقیده من؛ دوستانی که فرمایش میکنند با اپراتور یا سرویسِ اینترنتِ X یا Y میتونن راحت وصل بشن؛ این ارور ربطی به ارائه دهنده‌یِ اینترنت نداره و مربوط به زیرساختِ کلّیِ نتِ کشور هست؛ و اتصال‌شون هم احتمالاً شانسی و موقتی هست...

قسمتی از سرویسِ Sony PlayStation 3 توسطِ اینترنتِ ایران مسدود شده، درست مثل سایت یا سرویسی که فیلتر میشه و با هیچ اپراتوری قابلِ دسترسی نیست.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
به عقیده من؛ دوستانی که فرمایش میکنند با اپراتور یا سرویسِ اینترنتِ X یا Y میتونن راحت وصل بشن؛ این ارور ربطی به ارائه دهنده‌یِ اینترنت نداره و مربوط به زیرساختِ کلّیِ نتِ کشور هست؛ و اتصال‌شون هم احتمالاً شانسی و موقتی هست...

قسمتی از سرویسِ Sony PlayStation 3 توسطِ اینترنتِ ایران مسدود شده، درست مثل سایت یا سرویسی که فیلتر میشه و با هیچ اپراتوری قابلِ دسترسی نیست.
کاملا درسته و هیچ راه حل 100% ای برای رفع این ارور هنوز مشخص نشده

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
مشکل وصل شدن حل شد

مشکل جدید:
نمیتونم بازی آپدیت کنم؟
چرا؟

حرفت درسته
ولی آیا زور امثال من و شما به زیرساخت که دسته برادرامون هست میرسه؟

• Like
Reactions: RedShift

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
دوستان من دیروز کاملا شانسی امتحان کردم بدون هیچ دستکاری کار کرد بدون مشکل، چند بارم بعدش امتحان کردم مشکلی نداشت انلاین هم بازی کردم
امروزم ۴.۸۳ اومده انگار :| یه روز تونستیم بازی کنیم فرداش همه چیز تعطیل شد باز

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
خداکنه...

OFWیی حاجی؟
اره داداش. OFW هستم. البته دو سه روزی بود که یه مختصر درست شده بود بعد از ظهر ها از ساعت 4 به بعد وصل میشد ولی صبح ها اصلا
تا اینکه امروز آپدیت اومد آپدیت کردم الان دیگه کاملا مشکل حل شده و هر لحظه راحت وصل میشه و میشه آنلاین بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر