رفع مشکل 80028ED6 و sign out

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
کلا من فکر میکنم که از وقتی اون هایجکینگ رو که مخابرات انجام داد، این بلا رو سر پورتا آورده!! و مسیرشون کلا مصدود یا کاملا دور شده...( پینگ بالا با اروپا) و...

احساسِ من این هست که بعد از ابلاغیه‌ای از سمتِ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مِن بابِ تغیر و دستکاریِ IPها واسه وصل نشدن یا اختلال در اتصال به تلگرام ایجاد شد و تمامِ اپراتورها موظف به اجرایِ دستور شدند؛ شاهدِ همچنین ارور هایی واسه PS3 و سایر پلتفرم‌ها شدیم...

حالا هم که به هدف‌شون نرسیدن فقط زدنِ نتِ مملکت رو از چیزی که بود داغون‌تر کردند :-q:-q

(Moderatorعه گرامی، جونِ مادرت پیام‌هام رو پاک نکن ^:)^ !!)

• Like
Reactions: Behnamm467

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
احساسِ من این هست که بعد از ابلاغیه‌ای از سمتِ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مِن بابِ تغیر و دستکاریِ IPها واسه وصل نشدن یا اختلال در اتصال به تلگرام ایجاد شد و تمامِ اپراتورها موظف به اجرایِ دستور شدند؛ شاهدِ همچنین ارور هایی واسه PS3 و سایر پلتفرم‌ها شدیم...

حالا هم که به هدف‌شون نرسیدن فقط زدنِ نتِ مملکت رو از چیزی که بود داغون‌تر کردند :-q:-q

(Moderatorعه گرامی، جونِ مادرت پیام‌هام رو پاک نکن ^:)^ !!)
دقیقا همینطوره... . واقعا جای تأسف داره... :|

• Like
Reactions: Ali888

Jackbauer1888

کاربر سایت
Aug 29, 2018
10
سلام دوستان
کسی راه حلی پیدا نکرد؟؟
من و دوستم دو هفته اس که توی دو تا شهر مختلف این مشکل رو داریم .. همه چی هم امتحان کردیم کارساز نبود.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام دوستان
کسی راه حلی پیدا نکرد؟؟
من و دوستم دو هفته اس که توی دو تا شهر مختلف این مشکل رو داریم .. همه چی هم امتحان کردیم کارساز نبود.
دوست عزیز مشکل تو کل کشوره و واقعا بعید میدونم بشه تنهایی درستش کرد.بهترین کار اینه که صبر کنید و خودتون رو یجور دیگه سرگرم کنید تا وضعیت درست شه.هر چی بیشتر فکر کنید بیشتر اذیت میشید برا همین بهتره بهش فکر نکید.

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
بچه های کسی پراکسی تست کرده؟؟؟؟
بنده چند پروکسیِ HTTP تست کردم و باز هم اروری میداد که به 80028E ختم میشد.

ولی جالبه که با مخابرات الان آنلاین شدم /:

از اون روز به بعد با نتِ مخابرات هم دیگه وصل نشد و همون دفعه فقط ی بار وصل شد...

این نشون میده که ارورِ 80028ED6 به زیرساختِ اینترنتِ کشور مربوط میشه و ربطی به اپراتورِ ارائه دهنده یِ اینترنت نداره...

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Behnamm467

hadi290

کاربر سایت
Sep 6, 2018
3
سلام

برای من هم روی PS3 حدودا دو هفته‌ست که هر بازی رو باز می‌کنم همین ارور 80028ED6 میاد و از PSN خارج میشم.

ظاهرا مشکل از ارتباط با patch server سونی برای چک کردن update برای بازی هست. اگر روی بازی مثلث بزنید و گزینه Check for Update رو بزنید همین ارور نمایش داده میشه.

با اینترنت adsl مخابرات، tdlte ایرانسل و 4g موبایل ایرانسل تست کردم همه همین خطا رو دارند. dns های مختلف هم تست کردم برطرف نشد.

یکی از دوستام اینترنت از پارس آنلاین داره و تست کرد مشکلی نداشت.

همینطور حدودا ۳ هفته‌ست بازی battlefield 4 هم روی PS4 قطع شده!

امیدوارم موقتی باشه.. اگر کسی راه حلی پیدا کرد لطفا خبر بده..

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
درودِ فراوان...

از دیروز تاحالا این مشکل واسم پیش اومده و هرکاری که میکنم، مشکلِ 80028ED6 برطرف نمیشه و به محضِ ورود به هر گیم، این مشکل پیش میاد و Sign Out میشم.

از جمله کار‌هایی که انجام دادم و مشکل رفع نشد :

- تغیرِ آدرسِ dns به پابلیک دی اِن اِس های معروف از قبیلِ گوگل (8.8.8.8 و 8.8.4.4)
- استفاده از سرویس‌های مختلفِ ارائه دهنده اینترنت از قبیلِ مخابرات، هات اسپاتِ همراه‌اول (3G و 4G) و ایرانسل (3G و 4G)
- سِت کردنِ IDPS هایِ مختلف (کنسول آیدی‌های بن نشده)
- ایجادِ Playstation Account جدید

از دوستانِ صاحب نظر و عزیزانی که در رابطه با این مشکل، اطلاعاتی دارند؛ تقاضا دارم بنده رو در جهتِ حلِ مشکل یاری کنند...

یک ماه از ظهورِ این ارور میگذره و هنوز برطرف نشده /:
فکر نکنم دیگه با صبر کردن چیزی تغیر کنه.

باید کاری کرد...

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
یک ماه از ظهورِ این ارور میگذره و هنوز برطرف نشده /:
فکر نکنم دیگه با صبر کردن چیزی تغیر کنه.

باید کاری کرد...
اگر همینطور بی تفاوت باشیم و اطلاع ندیم( نمیدونم، حالا به هر طریقی... ) تا ابد، مشکل برطرف نمیشه!!

• Like
Reactions: hadi290 and Ali888

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام

برای من هم روی PS3 حدودا دو هفته‌ست که هر بازی رو باز می‌کنم همین ارور 80028ED6 میاد و از PSN خارج میشم.

ظاهرا مشکل از ارتباط با patch server سونی برای چک کردن update برای بازی هست. اگر روی بازی مثلث بزنید و گزینه Check for Update رو بزنید همین ارور نمایش داده میشه.

با اینترنت adsl مخابرات، tdlte ایرانسل و 4g موبایل ایرانسل تست کردم همه همین خطا رو دارند. dns های مختلف هم تست کردم برطرف نشد.

یکی از دوستام اینترنت از پارس آنلاین داره و تست کرد مشکلی نداشت.

همینطور حدودا ۳ هفته‌ست بازی battlefield 4 هم روی PS4 قطع شده!

امیدوارم موقتی باشه.. اگر کسی راه حلی پیدا کرد لطفا خبر بده..
خیر موقتی نیست

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
اگر همینطور بی تفاوت باشیم و اطلاع ندیم( نمیدونم، حالا به هر طریقی... ) تا ابد، مشکل برطرف نمیشه!!

خب چه راهکاری پیشنهاد میدید؟

بنده چندبار مشکل رو با اپراتور همراه‌اول و مخابرات در جریان گذاشتم و همگی متفق‌القول بودند که مشکل از ما نیست. فلذا، مشکل از سمتِ سونی هم نیست چراکه فقط در ایران مشکل پیدا کرده و سایرِ کشور‌ها هیچ مشکلی از این بابت ندارند...

چند بار هم در خصوصیِِ توییترِ آذری جهرمی پیام دادم که بی‌ثمر موند...

اگه کسی فالورِ زیادی توو اینستا یا توییتر داره و میدونه پیام‌ش دیده میشه؛ آذری جهرمی رو تگ کنید و مشکل رو شرح بدید...

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
خب چه راهکاری پیشنهاد میدید؟

بنده چندبار مشکل رو با اپراتور همراه‌اول و مخابرات در جریان گذاشتم و همگی متفق‌القول بودند که مشکل از ما نیست. فلذا، مشکل از سمتِ سونی هم نیست چراکه فقط در ایران مشکل پیدا کرده و سایرِ کشور‌ها هیچ مشکلی از این بابت ندارند...

چند بار هم در خصوصیِِ توییترِ آذری جهرمی پیام دادم که بی‌ثمر موند...

اگه کسی فالورِ زیادی توو اینستا یا توییتر داره و میدونه پیام‌ش دیده میشه؛ آذری جهرمی رو تگ کنید و مشکل رو شرح بدید...
اگه میشه متنی رو اماده کنید که توییت کنم برای اذری جهرمی برای حل این مشکل

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
اگه میشه متنی رو اماده کنید که توییت کنم برای اذری جهرمی برای حل این مشکل

حقیر که مطالبِ قابلِ ذکر رو در پیامی که از بنده ریپلای زدید، عرض کردم...

با عنایت به صحبت‌های سایرِ دوستان؛ متنی جامع و کامل و خلاصه تهیه کنید، با ذکرِ عباراتِ کلیدی از قبیلِ ارورِ 80028ED6 و اختلال در Sony PS3 Server و همچنین به این نکته هم اشاره بفرمایید که این اختلال، ریشه در زیر ساختِ کلیِ اینترنت کشور دارد و به اپراتورِ خاصی محدود نمیشود...

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
حقیر که مطالبِ قابلِ ذکر رو در پیامی که از بنده ریپلای زدید، عرض کردم...

با عنایت به صحبت‌های سایرِ دوستان؛ متنی جامع و کامل و خلاصه تهیه کنید، با ذکرِ عباراتِ کلیدی از قبیلِ ارورِ 80028ED6 و اختلال در Sony PS3 Server و همچنین به این نکته هم اشاره بفرمایید که این اختلال، ریشه در زیر ساختِ کلیِ اینترنت کشور دارد و به اپراتورِ خاصی محدود نمیشود...

خطایِ ارتباط با PS3 Patch Server رو هم اضافه کنید... (باتشکر از جنابِ @hadi290 )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر