رفع مشکل 80028ED6 و sign out

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
درودِ فراوان...

از دیروز تاحالا این مشکل واسم پیش اومده و هرکاری که میکنم، مشکلِ 80028ED6 برطرف نمیشه و به محضِ ورود به هر گیم، این مشکل پیش میاد و Sign Out میشم.

از جمله کار‌هایی که انجام دادم و مشکل رفع نشد :

- تغیرِ آدرسِ dns به پابلیک دی اِن اِس های معروف از قبیلِ گوگل (8.8.8.8 و 8.8.4.4)
- استفاده از سرویس‌های مختلفِ ارائه دهنده اینترنت از قبیلِ مخابرات، هات اسپاتِ همراه‌اول (3G و 4G) و ایرانسل (3G و 4G)
- سِت کردنِ IDPS هایِ مختلف (کنسول آیدی‌های بن نشده)
- ایجادِ Playstation Account جدید

از دوستانِ صاحب نظر و عزیزانی که در رابطه با این مشکل، اطلاعاتی دارند؛ تقاضا دارم بنده رو در جهتِ حلِ مشکل یاری کنند...

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
درودِ فراوان...

از دیروز تاحالا این مشکل واسم پیش اومده و هرکاری که میکنم، مشکلِ 80028ED6 برطرف نمیشه و به محضِ ورود به هر گیم، این مشکل پیش میاد و Sign Out میشم.

- تغیرِ آدرسِ dns به پابلیک دی اِن اِس های معروف از قبیلِ گوگل (8.8.8.8 و 8.8.4.4)
- استفاده از سرویس‌های مختلفِ ارائه دهنده اینترنت از قبیلِ مخابرات، هات اسپاتِ همراه‌اول (3G و 4G) و ایرانسل (3G و 4G)

از دوستانِ صاحب نظر و عزیزانی که در رابطه با این مشکل، اطلاعاتی دارند؛ تقاضا دارم بنده رو در جهتِ حلِ مشکل یاری کنند...
عزیز منم این مشکل رو بیش از یک هفته هست که با PS3 دارم و تاجایی که میدونم مربوط به سرورای سونی هستش. باید چند روزی صبر کنید تا درست بشه

• Like
Reactions: Ali888

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
عزیز منم این مشکل رو بیش از یک هفته هست که با PS3 دارم و تاجایی که میدونم مربوط به سرورای سونی هستش. باید چند روزی صبر کنید تا درست بشه

ممنون از پاسخ گوییِ شما دوستِ عزیز (:
امیدوارم همینطور که می‌فرمایید باشه و با گذرِ زمان مشکل برطرف بشه.
ولی؛ واسم عجیبِ که اگه مشکل از طرفِ سرورِ سونی هست، چرا بدونِ مشکل میشه واردِ PSN شد:-?

و از اون عجیب‌تر اینکه چرا این ارور در لیستِ کدهایِ ارورِ PS3 پیش از این قرار نگرفته بود: :-?:-?

Error Codes - PS3 Developer wiki

• Like
Reactions: akbar.wesker

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
ممنون از پاسخ گوییِ شما دوستِ عزیز (:
امیدوارم همینطور که می‌فرمایید باشه و با گذرِ زمان مشکل برطرف بشه.
ولی؛ واسم عجیبِ که اگه مشکل از طرفِ سرورِ سونی هست، چرا بدونِ مشکل میشه واردِ PSN شد:-?

و از اون عجیب‌تر اینکه چرا این ارور در لیستِ کدهایِ ارورِ PS3 پیش از این قرار نگرفته بود: :-?:-?

Error Codes - PS3 Developer wiki
مشکل از سرور های سونی نیست.چون از کشور های دیگه دارن راحت بازی میکنن.مشکل از ایرانه چون احتمال زیاد یه چیزی که مربوط به psn بوده رو فیل تر کردن که اینطوری شده.شما وقتی میخوای ساین این کنی عملیات اولیه اش انجام میشه اما وقتی میخواد به سرور ها وصل شه یا ارور میده یا بعد چند ثانیه ساین اوت میشه.
مشکل از isp خاصی نیس و کل کشور و همه ی isp ها همینن الآن.
بهترین کاری که میشه کرد اینه که اون پورت یا هر چیزی رو که فیل تر کردن رو پیدا کنیم و همه با هم درخواست رفع فیل تر بدیم تا درستش کنن

• Like
Reactions: Ali888

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
بهترین کاری که میشه کرد اینه که اون پورت یا هر چیزی رو که فیل تر کردن رو پیدا کنیم و همه با هم درخواست رفع فیل تر بدیم تا درستش کنن
بهترین کار همین هست... :-bd

پ.ن: ترسِ بنده از این هست که نکنه یک‌وقت این مسدود سازی از طرفِ ایران انجام نشده باشه (با توجه به اعمالِ تحریم‌های جدید) :-?

• Like
Reactions: R@OUF

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
مشکل از سرور های سونی نیست.چون از کشور های دیگه دارن راحت بازی میکنن.مشکل از ایرانه چون احتمال زیاد یه چیزی که مربوط به psn بوده رو فیل تر کردن که اینطوری شده.شما وقتی میخوای ساین این کنی عملیات اولیه اش انجام میشه اما وقتی میخواد به سرور ها وصل شه یا ارور میده یا بعد چند ثانیه ساین اوت میشه.
مشکل از isp خاصی نیس و کل کشور و همه ی isp ها همینن الآن.

دیروز من اصلا نمیتونستم با PS3 حتی لاگین بشم. در حالی که با PS4 راحت میتوستم آنلاین بازی کنم
امروز هم چند ساعت پیش که با PS3 تست کردم sign in شدم و تو بازی mortal kombat تونستم وارد آنلاین بشم ولی بعد از یک ساعت دوباره اختلال شد و sign out میشد و جالب تر اینکه بازی فار کرای 2 رو تست کردم و راحت تونستم آنلاین بازی کنم
مشکل از طرف سونی هستش و من با بیشتر دوستای ادد لیستم که از همه نقاط دنیا هستن همشون چنین مشکلی دارن مخصوصا با PS3.
اصلا ربطی هم به محدود شدن پورت ها از طرف شرکت های سرویس دهنده نداره. چون اینکار بیشتر برای جلوگیری از کارکرد Fیلتر شکن ها انجام میشه که توی این چند روز هم من یکی اختلالی در عملکرد F یلتر شکن ها ندیدم

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
درودِ فراوان...

باید این نکته رو هم اضافه کنم که این ارور (80028ED6) رو واسه Check for Update بازی و برنامه‌ها هم شاهد هستیم...
دلیلِ Sign Out شدن هنگامِ اجرایِ بازی هم دقیقاً همین هست که نمیتونه جدیدترین آپدیت رو از روی سرور چک کنه و بلافاصله Sign Out میشه...
(بدونِ اتصال به PSN و هنگامِ Check for Update در منویِ XMB)

اینکار بیشتر برای جلوگیری از کارکرد Fیلتر شکن ها انجام میشه که توی این چند روز هم من یکی اختلالی در عملکرد F یلتر شکن ها ندیدم

بزرگوار توو این چند روزِ اخیر و به دلیلِ بالا گرفتنِ اعتراضات، سرویس‌های ارائه دهنده اینترنت با قطع و وصلیِ زیادی مواجه شدند و همینطور هیتلرشکن ها هم محدودتر شدند

تو بازی mortal kombat تونستم وارد آنلاین بشم

"An off-topic question"

سرور‌های آنلاینِ مورتال کامباتِ پلی۳ هنوز بسته نشده؟

Last edited by a moderator:
  • Like

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
بزرگوار توو این چند روزِ اخیر و به دلیلِ بالا گرفتنِ اعتراضات، سرویس‌های ارائه دهنده اینترنت با قطع و وصلیِ زیادی مواجه شدند و همینطور هیتلرشکن ها هم محدودتر شدند
درسته حق با شماست. ولی اینم در نظر بگیرید که وضعیت توی این اواخر یه جوری شد که اگه سونی کلا بیاد درشو تخته کنه گیمر های ایرانی بازم فکر میکنن محدودیت از داخل بوده و البته تقصیری هم ندارن
"An off-topic question"

سرور‌های آنلاینِ مورتال کامباتِ پلی۳ هنوز بسته نشده؟
نه هنوز بسته نشده و فکر نکنم به این زودی ها هم بسته بشه چون طرفدار زیاد داره

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
من هم فکر میکنم مشکل از سرور ها نیست چون بعضی وقتها من سینگ میشم ولی بع از تقریبا 1ساعت اوت میکنه
با شرکت اینترنتی تماس
گرفتم گفتن مشکل سراسری اینترنتی هست با ید کمی صبر کرد تا اوضاع مملکت درست شه خودشونم کلافه شده بودن و میگفتن همه ip ها مشکل پیدا کرده

• Like

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
من دیشب ساعت 2 تست کردم و خدا رو شکر وصل شد.الآنم ps message ام داره کار میکنه که یعنی احتمال زیاد مشکلی نداره.
برا شما درست شده؟

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
من دیشب ساعت 2 تست کردم و خدا رو شکر وصل شد.الآنم ps message ام داره کار میکنه که یعنی احتمال زیاد مشکلی نداره.
برا شما درست شده؟

آره اتفاقاً میخواستم الان یک پستِ جداگانه بزنم و بگم که ظاهراً درست شده و دیگه اون ارور رو نمیده خداروشکر...

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر