رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

آقا بیاین بریم دمه یه مخابراتی جایی تجمع و کنیم :d 40 50 نفر بریم مورد سیاسی میشه میزنن میترکوننمون بعد ازمون تو زندون میپورسن واسه چی اومدین , میگیم واسه گیم آنلاین بازی کردن ,,,,,,,,,,آقا جون اینترنت رو حرام اعلام کن هم ما راحت شیم هم شما :-s

خیلی حرکت خوبی هست اگر حتی این وضع رو درست نکنند نابود تر هرگز نخواهند کرد.
اما اگه همه بی خیال از کنارش رد بشیم و شرایط فعلی رو بپذیریم بدون شک در اینده نه چندان دور همین نت ذغالی هم از بین میره.
اصولا همه کشورها حاکمین توتالیتر دارن ولی با توجه به اگاهی و عملکرد و بازخورد مردمشون سیاستهاشون رو تنظیم میکنند.
ولی نباید یک حرکت احساسی یهویی انجام بشه که بدون شک به نتیجه نمیرسه.
در ابتدا باید تعداد افراد بسیار بیشتر بشه و بصورت فراخوان تقریبا کل فضای اینترنت رو در بر بگیره.
بعد باید تاریخ معینی را تعیین کرد تا همه طی یک ماه ایمیل و فکس و پیام در شبکه های اجتماعی و روزنامه و... ارسال کنند تا حرکت دیده بشه.
و نکته مهمتر اینه که شخصی با اگاهی کامل از اینترنت و شبکه بتونه تمام این مسائل رو اثبات کنه .
همچین لازمه بحث رو از گیم خالی در بیاریم و مشکل رو بصورت کلی در بیاریم تا تمام اقشار نت رو در بر بگیره.
اگر همه با هم باشیم بدون شک این مشکل قابل حله.

بله اما مشکل اینه که بچه های BC عجولن! باید صبر زیادی داشت. برای اعلام تعداد همگی پست اول تایپکو لایک کنید.

به نظرتون با این روشی که پیدا کردن تا ابد گیم آنلاین نخواهیم داشت؟

آره منم دیشب ساعت 4 تا 6 بازی کردم دیس نشد مثل اینکه پورت هارو باز کردن دوباره
ولی به نظرم بازم این اعتراض به پورت هارو ادامه بدید واسه من پورت های TCP کلا باز نمیشن اگه پورت ها باز بشن تاثیر خوبی تو پینگ داره
ممکنه دوباره قطعش کنن بعدا

Doostam man to bf4 moshkeli nadram tu fifa 14 kheyli moshkel daram hamishe dzaheran baraye cod va bf4 ham in moshkel hast vali unna bazeye zamanishun kheyli bishtar az fifa 14 hastesh....be j
koll fifa14 ro monhadem kardan ba in kareshun dahigheye 70 ina time outam mikone....

نه آقا جان درست نشده من تست کردم الان :-b شاید اون تایم رندم دیسکانکت رو بالا بردن آخه دیشب تا 1 ساعت دیسکانکت نشدم تعجب کردم بعد رفتم شام خوردم اومدم دیدم زده دیسکانکت.

اینم لینک هم اضافه کنم مال پارسال عیده.ببینین جالبه :d
http://www.aparat.com/v/WAMg8

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or