رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

مشکل مثل اینکه تقریباً حل شده دیگه بعد از 70 80 دقیقه dc میشه، پینگ هم اصلاً مهم نیست همین که می تونیم بازی کنیم خودش نعمتیه.
میگه به مرگ بگیرینش که به تب راضی بشه، حالا حکایت ماست:))

مشکل مثل اینکه تقریباً حل شده دیگه بعد از 70 80 دقیقه dc میشه، پینگ هم اصلاً مهم نیست همین که می تونیم بازی کنیم خودش نعمتیه.
میگه به مرگ بگیرینش که به تب راضی بشه، حالا حکایت ماست:))

اصلا مشخصه یه کرمی ریخته شده که بدجورم گند زدن ... اصلا اونطوری نیسا .. دادا 2 دست دقیقه 80 قطع میشه 5 تا دست دقیقه 65 ... یعنی متغیره .. فکر کنم اصلا عین خیالشونم نیس چون هیچکی به روی خودش نمیاره ... isp هم که زنگ میزنی میگن نع نع مشکلی وجود نداره .. دو ساعت واسش بنال بعد میگه بررسی کنم میگه خوب بررسی شد هیچ مشکلی نیس .. یا میگه یوسرتون رو بگید .. یه چک میزنه اینقدر متخصصه میفهمه ایرادی وجود نداره ..

اصلا مشخصه یه کرمی ریخته شده که بدجورم گند زدن ... اصلا اونطوری نیسا .. دادا 2 دست دقیقه 80 قطع میشه 5 تا دست دقیقه 65 ... یعنی متغیره .. فکر کنم اصلا عین خیالشونم نیس چون هیچکی به روی خودش نمیاره ... isp هم که زنگ میزنی میگن نع نع مشکلی وجود نداره .. دو ساعت واسش بنال بعد میگه بررسی کنم میگه خوب بررسی شد هیچ مشکلی نیس .. یا میگه یوسرتون رو بگید .. یه چک میزنه اینقدر متخصصه میفهمه ایرادی وجود نداره ..

از ساعت 3 تا 7 راحت بازی کردم ... فیفا قسمت سیسن حدود 12 تا بازی بدون بیرون اومدن بازی کردم !
یعنی چی واقعا :d
دو حالت داره در واقع...
یا این ساعت میشه راحت بازی کرد بدون قطعی و یا اینکه درست شده ؟!
حالا واقعا عجیبه من بیشتر احتمال میدم موقتیه و چون این موقعس دیسکانکت نشد ولی اگه واقعا همینطوری باشه یعنی چی ؟؟؟ شب چون خلوته اینطوریه ؟؟؟ شاید هم داره درست میشه و این منطقه اوکی شده
فاز منفی ندیم بهتره .. ایشالله که اوکی شده واقعا .. ظهر تست کنم ببینم اوکیه یا نه .. تا دیروز همین ساعت هم قطع میشد فعلا که خوب بوده بمونیم تا ظهر که روز آدم متوجه میشه هنوز هس مشکل یا نه ..

کلا 3 تا احتمال هست . 1- واقعا خرابی بوده و د ارن درست میکنن یا دارن ارتقای چیزی میدن
2- برا یارانه هاست (احتمالش کمه)
3- شیلترینگ هست و نت ملی که اگه این مورد اخری باشه دیگه درست نمیشه...

ایمیل شاتل به بنده:
مشترک گرامی
با سلام
با توجه به فعال بودن سرویس گیم برای شما عرض میشود سرویس شما فقط جهت استفاده از اینترنت !!! در اختیار شما قرار گرفته است ، چنانچه از سرویس برای استفاده ای خاص!!!!! می خواهید استفاده نمایید میتوانید با تغییر سرویس به یک سرویس اختصاصی این مورد را بررسی و برای تهیه از واحد فروش پیگیری نمائید.
خب
اینم نتیجه چهار روز چت و تلفن بازی و ایمیل بازی
:|:|:|:|:|:|
دوستان این مورد رو هم در نظر داشته باشید که بعد از پایین آورد قیمت بطور اجباری به مقدار 20% ips ها رسما ضریب اشتراک رو بالا بردن تا این کسری رو جبران کنن ، اینم از لطف دولت در حق ما با پایین آوردن زورکی قیمت !

ایمیل شاتل به بنده:
مشترک گرامی
با سلام
با توجه به فعال بودن سرویس گیم برای شما عرض میشود سرویس شما فقط جهت استفاده از اینترنت !!! در اختیار شما قرار گرفته است ، چنانچه از سرویس برای استفاده ای خاص!!!!! می خواهید استفاده نمایید میتوانید با تغییر سرویس به یک سرویس اختصاصی این مورد را بررسی و برای تهیه از واحد فروش پیگیری نمائید.
خب
اینم نتیجه چهار روز چت و تلفن بازی و ایمیل بازی
:|:|:|:|:|:|
دوستان این مورد رو هم در نظر داشته باشید که بعد از پایین آورد قیمت بطور اجباری به مقدار 20% ips ها رسما ضریب اشتراک رو بالا بردن تا این کسری رو جبران کنن ، اینم از لطف دولت در حق ما با پایین آوردن زورکی قیمت !

منم اتفاقا کپی همین جواب رو گرفتم خیلی شاکی شدم.به VOC شکایت کردم گفتم مگه ما از اینترنت استفاده غیر اینترنتی میکنیم و این حرف عین جوک میمونه و کلی مخشونو خوردم اونا هم بعد 1 هفته تماس گرفتن عذرخواهی کردن ولی کارم رو اوکی نکردن.گفتم چطور شده جواب ایمیلمو 10 دقیقه ای گرفتم بگو همه رو عین هم کپی میدن =))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or