رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

منم اتفاقا کپی همین جواب رو گرفتم خیلی شاکی شدم.به VOC شکایت کردم گفتم مگه ما از اینترنت استفاده غیر اینترنتی میکنیم و این حرف عین جوک میمونه و کلی مخشونو خوردم اونا هم بعد 1 هفته تماس گرفتن عذرخواهی کردن ولی کارم رو اوکی نکردن.گفتم چطور شده جواب ایمیلمو 10 دقیقه ای گرفتم بگو همه رو عین هم کپی میدن =))
دقیقا
اصلا یه خوبی که داشت تو این 4 روز جدای از اعصاب خردیش کلی خندیدم!
همشون فقط بلدن بگن پینگ گوگل بگیر ، پینگ شاتلو بگیر ، اگه 300 میلی ثانیه باشه میگن سرویست درسته ، برو پورت اختصاصی بگیر !!
:)):)):)):)):)):))

بله متاسفانه اطلاعات خوبی ندارن.آدم های کار بلدشون توی بخش NOC هستن که ما به اونا دسترسی نداریم و اونا حتما ازین اتفاقات باخبر هستن.
حالا یه خبر خوب بدم.الان رفتم تو بازی APB یه ایرانی رو دیدم ازش پرسیدم مشکل پورت اینا چه خبر؟ گفتش نت از مخابرات داره و چند روزه دیگه دیسکانکت نمیشه و یکسری از دوستانش مشکلشون حل شده ولی هنوز یکسری دیگه مشکل دارن.حودش قبلا 5 دقیقه یه بار قطع میشده ولی الان درست شده.خدا کنه که برا ما هم درست بشه زودتر.

واسه منم کاملا حل نشده ولی به نظر میاد تایمش رفته بالا 80-90 دیسی میشه!
تایم آوت هم دارم ولی دوستان اشاره کردن که آی اس پیم shi-tty هست :d

تو آبادان آنلاین بازی کردن یعنی مرگ....
تا میری تو بازی فیفا 14 وارد بازی میشی.دقیق دقیقه 4 بازی میاد بیرون میگه برو بمیر عزیزم...

My Psn ID: Abadan-Game

بازم گند زدن به اینترنت که ...........اهههههههههههههههههههه ....
دقیفه 80 به بعد 3 تا تیک میزنه و بعد قطع میشه...ای بابا
خوب بودا
امروز صبح قطع کردن نتمو
دوباره اینطوری شدد

دوستان برای شما درست شده؟ معلومه همه مشغول بازی هستن که اینجا نمیان.برای ما که دوباره ترکید. سر 10 دقیقه قطع میشه منتها بعد 10 ثانیه وصل میشه دوباره 10 ثانیه بعد قطع تا الی آخر.

بابا این چه نت مزخرفیه انداختن :|
یه فیفای معمولی هم نمیتونم درست بازی کنم )xحالا ما این همه این جا حرف بزنیم اونا که اصلا ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or