رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

دوستان برای ارتباط با
کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اینجا برید

در موارد ضروری می توانید سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را در ساعات اداری از طریق تماس با شماره تلفن 38582314 - 021
و در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری با شماره تلفن همراه 09365464328مطرح نمایید

دوستان برای ارتباط با
کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اینجا برید

در موارد ضروری می توانید سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را در ساعات اداری از طریق تماس با شماره تلفن 38582314 - 021
و در روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری با شماره تلفن همراه 09365464328مطرح نمایید

برای چیه این؟

اقایون واسه شما هم سایت های که با https شروع میشه که قبلا ***** بوده باز میشه ؟؟ من چند روزی هست اکثر سایت های رو که قبلا قیلتر بودن رو باز می کنم بدون مشکل نمونش هم سایت youtube

این پورت گند زده توو همه چی !!! یه نگاه به تایم اوت های 4.2.2.4 بندازید متوجه میشید.یه تریس به 4.2.2.4 بگیرید متوجه میشید بالغ بر 6 بار میره تو ای پی های ایران بهتر بگم،زیر ساخت بعده 2-3 تا تایم اوت وحشتناک میده بعد میره تازه خارج از ایران و میرسه به 4.2.2.4 !!! فاجعه است !!!

دوستان مشکل پاکت لاست بنده حل شد .ایشالا برای شما هم حل میشه به زودی...

اینترنت شما چی بود دوست عزیز؟

ماله من تایم اوت نداشت اما از عصر دیگر به کل داغون شده قبلش می شد هر 10 دقیقه وصل شد به سرور ها و بازی کرد حالا یک چند ثانیه هم قطع می شد دوباره وصل میشد اما الان دیگه کلا وصل نمیشه

ماله من تایم اوت نداشت اما از عصر دیگر به کل داغون شده قبلش می شد هر 10 دقیقه وصل شد به سرور ها و بازی کرد حالا یک چند ثانیه هم قطع می شد دوباره وصل میشد اما الان دیگه کلا وصل نمیشه
شاتل هست اما دوباره تایم اوت شروع شد... 1-2 ساعت خوب بود ولی دوباره شروع شده.......

شاتل هست اما دوباره تایم اوت شروع شد... 1-2 ساعت خوب بود ولی دوباره شروع شده.......

دوستان، مشکل اصلا Packet Lost نبوده و نیست، به این تاپیک مهم سر بزنید و مطالعه کنید:

http://forum.bazicenter.com/thread87721/page1/

نمیدونم چرا حس میکنم میخوان از این راهم پول دربیارن... مثل همین قضیه هیلترینگ. تا 2روز دیگه هم نرم افزارش میاد!! که برای عبور از پورت 3659 باید مث سرویس کاهش پینگ یا قند شکن استفاده کنیم

برای اولین بار امروز دیدم که پینگ با 4.2.2.4 همش تایم اوت شده .%100 پاکت لاست .....اصلا همچین چیزی تو 3 سالی که ADSL داشتم واسه من سابقه نداشته .:|

امروز با کمیته رفع چیلترینگ تماس گرفتم و بعد از تماس های مکرر! تلفن رو برداشتند.گفتم که از 6ام فروردین که سیستم چیلترینگ جدید رو راه انداختین و پروتکل(نه پورت!) UDP رو اختلال توش ایجاد کردین خیلی از نرم افزارهای VOIP(مثله ts) و بازی های آنلاین به مشکل برخوردن به صورتی که توی یه بازه زمانی راندومی Dc میشن و IP سروری که بهش کانکت هستیم بلاک میشه.گفت چه بازیی چند تا نمونه براش آوردم و شروع کرد که نه این از سمت اوناست و اونا باعث قطعیتون میشن و ... حرفشو قطع کردم و گفتم جناب من خودم اینکارم هیچگونه Tunnel ای با پروتکل UDP به خارج از ایران نمیشه زد و از این بابت اطمینان دارم که از سمت چیلترینگ شماست.گفت که بسیار خوب شما به این ایمیلی که بهت میدم ایمیل بزن و مشکل رو بگو تا ما بتونیم بصورت کتبی پیگیری کنیم.:|
peigiri@dci.ir
متن ایمیل شده توسط من:
سلام
از مورخ 1393/1/6 سیستم *****ینگ جدیدی راه اندازی شد که پروتکل UDP را نشانه گرفت.تمامی ارتباطات ایران به خارج از کشور و بالعکس که از پروتکل UDP استفاده می کنند بر حسب یک زمان راندوم (بین 10 تا 20 دقیقه) قطع شده و IP سرور خارج از کشور نیز بر حسب یک زمان راندوم (15-30دقیقه) بلاک می شود بدینصورت که شما طی این زمان هیچ گونه ارتباطی با سرور مورد نظر نمی توانید داشته باشید.نرم افزار های VOIP و بازی های آنلاین رایانه ای همگی از پروتکل UDP استفاده می کنند و این سیستم *****ینگ جدید باعث اختلال شدید در کارکرد این ها شده است. خواهشمند است که رسیدگی کنید.
با سپاس

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or