رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

یعنی هیچکس تو بازیسنتر نیست که جای دیگه عضو باشه بره این تایپک رو بزنه؟؟

میدونید چرا میگم برید تو سایت های دیگه تایپک بزنید؟؟چون تعدادمون میره بالا هیچ بعضی از کاربرای فلان سایت

هستن که مثلا تو فلان سایت عضو نیستن و اصلا نمیدونن همچین موضوعی هستش که بخوان شرکت کنن

منم ایمیل زدم و مفصل مشکل رو حدود 3-4 صفحه توضیح دادم.امیدوارم یه حرکتی زده شه.ولی دوستان من می تونم هزاران دلیل بیارم که اینا خودشون نمیخوان نت خوب بشه.اینترنت ایران از اینترنت بریتانیا هیچی کم نداره.ایران توی شاهراهه و موقعیت اینترنتی که ایران داره هیچ کدوم از کشور های خاورمیانه ندارن.مشکل پینگ و پورت نیس مشکل،مشکله امنیتی که اینا نمیخوان به ملت نت رو بدن و میخوان که مردم تو نا آگاهی بمونن.میخوان این جور که خودشون میخوان باشیم.شرمنده بیشتر از این نمیتونم موضوع رو باز کنم.خدا کنه به جوونیمون رحم کنن و از این نت که چیزی جز لعنت براشون نداره بکشن بیرون.

آخرین ویرایش:
6 صفخه است دارم می خونم همه نشستن میگن نمیشه نمیشه
خوب همین کارا رو کردیک اینها پرو شدن دیگه
آقا نمیشه ؟؟؟تو حداقل انجامش بده
مرغ همیشه یه پا نداره که تو این مملکت .کمش میگی زورتو زدی نشد

آفرین.منم دوباره روحیمو بدست آوردم ما نهایت تلاشمونو می کنیم. حتی قطره آب هم یه سنگو سوراخ می کنه. بعد ما نمی تونیم از کوچیکترین حقوقمون با رعایت ادب و بدون اهانت به اشخاص و نهاد ها دفاع کنیم؟؟؟

- - -ویرایش - - -

یعنی هیچکس تو بازیسنتر نیست که جای دیگه عضو باشه بره این تایپک رو بزنه؟؟

میدونید چرا میگم برید تو سایت های دیگه تایپک بزنید؟؟چون تعدادمون میره بالا هیچ بعضی از کاربرای فلان سایت

هستن که مثلا تو فلان سایت عضو نیستن و اصلا نمیدونن همچین موضوعی هستش که بخوان شرکت کنن

دوست عزیز شما تو چه سایتی تایپک زدی؟ من برم یه سایت دیگه تا تکراری نشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان برا همین بارم که شده لینک این تایپکو تو امضاهاتون بذارید.

- - -ویرایش - - -

من به وزیرم ایمیل زدم. به تلاشتون ادامه بدید

دلیل دستکاری پورت های UDP فکر کنم این بوده که میخواستن جلوی فـــــــیــــــــلـــــــتــــــرشکن ه ارو بگیرن و گند خورده به همه چی :|
این پیغامی هست که کــــــــــــریـــــو من امروز میده :

UDP traffic is probably blocked

دلیل دستکاری پورت های UDP فکر کنم این بوده که میخواستن جلوی فـــــــیــــــــلـــــــتــــــرشکن ه ارو بگیرن و گند خورده به همه چی :|

اره ماله من که از ماه قبلی این ارور میداد علت بستنشون همینه خدا به داد برسه :-s

اینا فک کردن پورت udp فقط مال کریو و قندشکنه اومدن با خیال راحت بستن ولی خبر نداشتن ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تا برنامه و بازی با این پورت کار میکرده.وقتی یه مشت احمق خر مسءول نت کشور باشن البته که این مشکلاتم پیش میاد و ما هم نباید تعجب کنیم...

سلام
من و چند نفر از دوستانم بازی APB RELOADED آنلاین بازی میکردیم تا این مشکل پیش اومد و بعد از کلی ور رفتن با مودم و تنظیمات فایروال و کچل کردن تیم پشتیبانی APB آخر فهمیدیم که بعععععله قضیه از چه قراره و پول یارانه که دیگه قراره به ما ندن کجا داره خرج میشه.به شاتل زنگ زدم تا گفتم پورت UDP طرف هنگ کرد بعد کمی فکر کرد گفت بله ما چند دقیقه هست مشکل Packet Loss داریم انشااله برطرف میشه.بنده هم گفتم دستت درد نکنه ما هم 2 هفته هست مشکل UDP دیسکانکت و اینا رو داریم لطف کن بنویس حتما بده دست بزرگترت بخونه درستش کنه.

اینا فک کردن پورت udp فقط مال کریو و قندشکنه اومدن با خیال راحت بستن ولی خبر نداشتن ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تا برنامه و بازی با این پورت کار میکرده.وقتی یه مشت احمق خر مسءول نت کشور باشن البته که این مشکلاتم پیش میاد و ما هم نباید تعجب کنیم...

اره دقیقا یعنی واسه اینا یک قند شکن بستن از این همه چیز مهم تر بوده

منم شنیده بودم اینو، حالا فکر کنید حاضر میشن از این دستیابی که به واسطه ی چنین راه حل فوق العاده ای حاصل شده صرف نظر کنن؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or