رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2020 از نگاه کاربران بازیسنتر

از بین بازیهایی که تاریخ عرضه ندارند، کدام موارد برای شما موردانتظارترین هستند؟ (انتخاب تا 5 گزینه)

• Bayonetta 3

• Beyond Good & Evil 2

• Elden Ring

• Everwild

• Ghostwire: Tokyo

• Metroid Prime 4

• Senua's Saga: Hellblade II

• Starfield

• Diablo IV

• Overwatch 2

• Deathloop

• Babylon's Fall

• The Elder Scrolls VI

• The Wolf Among Us 2

• موارد دیگر

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
124933

درود <:-P
خب وقتشه یه لعنت به 2019 بفرستیم و بریم سراغ 2020 >:)
امسال پنجمین سالی است که این تاپیک رو میزنم و خیلی راحت میشه گفت که از نظر تعداد و خفنیت بازیا تا حالا انقدر سال شلوغی نداشتیم...
خب حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2020 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و موردانتظارترین‌ها رو از بین اونا انتخاب کنیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری 4 سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2020 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2020 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2020 تایید نشده‌اند مثل: Metroid Prime 4 - Ghostwire Tokyo - Bayonetta 3 - Elden Ring - Hellblade II
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2020:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2020 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2020 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2020 اعلام میشه.

LET THE VOTING BEGIN ! :D

نتایج آرا:

The Last of Us Part II | 235
Cyberpunk 2077 | 191
Resident Evil 3 | 170
Ghost of Tsushima | 166
Final Fantasy VII Remake | 82
Dying Light 2 | 67
Halo Infinite | 66
Doom Eternal | 54
Ori and the Will of Wisps | 48
Nioh 2 | 40
Streets of Rage 4 | 33
Tales of Arise | 20
Marvel's Avengers | 18
Half-Life: Alyx | 17
Watch dogs Legion | 16
Persona 5 Royal | 16
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 | 12
Gods & Monsters | 9
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition | 8
Little Nightmares | 8
Dreams | 7
Wasteland 3 | 7
No More Heroes III | 6
Psychonauts 2 | 5
Yakuza 7: Like a Dragon | 5
Tell Me Why | 5
Tokyo Mirage Sessions | 5
Desperados III | 4
Animal Crossing: New Horizons | 4
Hades | 3
Super Meat Boy Forever | 3
Rainbow Six Quarantine | 3
Fairy Tail | 2
Artful Escape | 2
Twin Mirror | 2
The Pathless | 2
Battletoads | 2
The Dark Anthology: A New Hope | 2
Path of Exile II | 2
A Total War Saga: Troy | 2
Shantae and the Seven Sirens | 2
Deadly promonition 2 | 2
Death Stranding (PC) | 2
Warcraft III: Reforged | 2
Axiom Verge 2 | 2
Fast & Furious: Crossroads | 2
System Shock | 2
One Piece: Pirate Warriors 4 | 2
Bravely Default II | 1
Dragon Ball Z: Kakarot | 1
Darksiders Genesis | 1
Minecraft Dungeons | 1
Yakuza 5 | 1
Humankind | 1
Skull & Bones | 1
Knights of Honor 2 | 1
Gears Tactics | 1
Twelve Minutes | 1

آخرین ویرایش:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
1 . بازی RESIDENT EVIL 3 REMAKE ، پایان انتظار چندین ساله برای تجربه دوباره ترس و عشق !
2 . بازی THE LOST OF US 2 ، همراهی با الی باعث افتخاره .. .
3 . بازی STREETS OF RAGE 4 ، امیدوار و خوشحال از ملاقات دوباره در آینده نزدیک .

همین !

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این Hellblade 2 تاریخ انتشار داره مگه؟! اگه داره که باید توی لیستم بازنگری کنم!

از Half Life هم معذرت می‌خوام، اما شاید بتونم به کنسول‌ها دسترسی پیدا کنم، اما VR رو هیچ جوره نمی‌تونم :(

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
اگر قراره بازی هایی که برام مورد انتظاره ولی شاید هیچ وقت نتونم بازیشون کنم چون کنسول رقیب ندارم لیست کنم اینان
The last of us
Ghost of tsushima
Cyberpunk
Elden ring
Dying light
Halo infiniti

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
1- The Last of Us Part II
2- Ghost of Tsushima
3- Resident Evil 3
4- Cyberpunk 2077

فقط یک دقیقه سکوت به احترام کسایی که لستو تو ده تاشون نذاشتن :-j

اگه چندماه پیش این نظر سنجی بود، به احتمال زیاد توی لیست منم نبود :-? خیلی دلایل می‌تونه داشته باشه که یه بازی، هرچند خفن توی لیست کسی نباشه!
:|
همون یک دقیقه سکوت کفایت میکنه :D

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
1- The Last of Us Part II
2- Ghost of Tsushima
3- Resident Evil 3
4- Cyberpunk 2077

اگه چندماه پیش این نظر سنجی بود، به احتمال زیاد توی لیست منم نبود :-? خیلی دلایل می‌تونه داشته باشه که یه بازی، هرچند خفن توی لیست کسی نباشه!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

یاد ساعت ها سکوت احترامیم تو تاپیک مورد انتظار ترین بازیهای 2017 افتادم :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تنها دلیلش اینه شما pc داری دیگه غیر از اینه مگه کنسول داشته باشی و تو لیست این بازی نباشه..

• Like
Reactions: only sony

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
تنها دلیلش اینه شما pc داری دیگه غیر از اینه مگه کنسول داشته باشی و تو لیست این بازی نباشه..
ربطی به PC نداره چندان! ممکنه اولویت‌ها فرق کنه، ممکنه یکی اصلا خوشش نیاد از ستینگ بازی و ...
من PS4 ندارم، تا همین چند ماه پیش هم هیچکدوم از بازی‌هاش رو نرفته بودم، اما فکر کنم هر بار از این لیست‌ها دادم بازی‌های کنسولی هم توش بود. همون‌طور که منِ PC باز بازی‌های کنسولی رو توی لیستم میارم، ممکنه یک کنسولی اینکار رو نکنه!
مثلا الان خیلی‌ها Cyberpunk 2077 توی لیستشون نیست، به احترام اونا هم دست به سینه ایست کنیم؟

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
ربطی به PC نداره چندان! ممکنه اولویت‌ها فرق کنه، ممکنه یکی اصلا خوشش نیاد از ستینگ بازی و ...
من PS4 ندارم، تا همین چند ماه پیش هم هیچکدوم از بازی‌هاش رو نرفته بودم، اما فکر کنم هر بار از این لیست‌ها دادم بازی‌های کنسولی هم توش بود. همون‌طور که منِ PC باز بازی‌های کنسولی رو توی لیستم میارم، ممکنه یک کنسولی اینکار رو نکنه!
مثلا الان خیلی‌ها Cyberpunk 2077 توی لیستشون نیست، به احترام اونا هم دست به سینه ایست کنیم؟
یعنی چی این کار مثلاً چه هیجانی داره من اصلا قرار نیست بازی های pc برم بیام تو لیستم بازی از pc بزارم؟ معمولا آدم بازی تو لیستم می‌زاره که قصد انجامش داره نه همینجوری دورهمی هر بازی شد آدم لیست کنه

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یعنی چی این کار مثلاً چه هیجانی داره من اصلا قرار نیست بازی های pc برم بیام تو لیستم بازی از pc بزارم؟ معمولا آدم بازی تو لیستم می‌زاره که قصد انجامش داره نه همینجوری دورهمی هر بازی شد آدم لیست کنه
خوب این شد جواب سوال قبلی خودت! که کنسول داشته باشه و این بازی توی لیستش نباشه. شاید کنسولش Xbox باشه، شاید وقت بازی کردنش رو نداره!

اما برای من و خیلی‌ها مثل من، بازی‌ها مهم هستن، شاید هم اصلا فرصت بازی کردنش رو پیدا نکنن، اما از بودنشون لذت می‌برن، از تاثیرشون، هیجان دور برشون و ... . RDR1 رو تازه پارسال بازی کردم و کلی لذت بردم ازش، اصلا هم انتظار نداشتم روزی بتونم بازیش کنم. همینطور که GoW 2018 رو همین چند ماه پیش تجربه کردم.
حالا به خاطر اولویت‌هام Half Life توی لیستم نیست، اما همین تاپیک رو بخون ببین برای چند نفر هست و چند نفرشون می‌تونن تجربه کنن؟ من و احتمال خیلی از اون‌ها دنبال این هستن که ببینن این بازی چه تاثیری روی صنعت داره، چه تاثیری روی Valve و ادامه Half Life داره! نمی‌تونن بازی کنن اما براشون مورد انتظار هست.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

محسن ربطی نداره! مثلا من بایونتا سه رو اورده بودم تو لیستم پارسال ولی خب مطمعنا سوییچ ندارم و نمیتونستم تجربه اش کنم ولی خب دوست داشتم در عین حال ببینم میاد، کیفیت ش چه طوریه و بازخورد و ها ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر