راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان من امروز xbox one x خریدم و هنگامی که میخوام اکانت outlook خودمو وارد کنم و گیفت کارتی که خریدمو برای game pass وارد کنم گیر میده که باید حتمت zip code و مشخصات کارت اعتباری وارد کنم،هر کاری میکنم ارور میده ، حتی با vpn هم این مشکل هست
کسی راه حلی داره؟
تحریمه .از وبسایت xbox.com با قندشکن اکانتو شارژ کن .

Godzilla28

عضو جدید
Oct 1, 2019
2
دوستان من يه لايو ٣ ماهه گرفتم اما وقتي مي خوام redeem كنم اين اروور و ميده وصل ميشه به اطلاعات پرداخت

Attachments

• 729595E5-BD58-4E17-95D8-FC560CF6E903.jpeg
    729595E5-BD58-4E17-95D8-FC560CF6E903.jpeg
    363.2 KB · مشاهده: 20

masoudfattahi90

کاربر سایت
Sep 16, 2019
11
از طریق کامپیوتر با فیلتر شکن وصل شید سایتو باز کنید و مشخصات اکانتتونو امریکا بدارید و آدرس فیک آمریکا بدید که داخل سایتایی که اکانت میگیرید راهنمایی کردن و از طریق کامپیوتر وارد کنید نه دستگاه یا از طریق گوشی با نرم افزار ایکس باکس بازم داخل سایت خریداری اکانت راهنماییش هست
بنده ی سایتی که ازش خرید میکنمو میذارم راهنماییش و توضیحات اکانت خریداری شده رو کامل میذاره و تاحالا هم خرید کردم اوکی بوده و مشکلی نداشته
انشاااله که مشکل شما بر طرف بشه
گیفت کارت , آیتونز اپل ,گوگل پلی,ارزان - فروشگاه ماتریکس گیم

توضیحات فرم زیر هم بخونید کمکتون میکنه پیگیر باشید حل میشه
او ن قسمتی که بنده توضیحاتو دادم کمکت میکنه
همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

masoudfattahi90

کاربر سایت
Sep 16, 2019
11
دوستان من يه لايو ٣ ماهه گرفتم اما وقتي مي خوام redeem كنم اين اروور و ميده وصل ميشه به اطلاعات پرداخت
از طریق کامپیوتر با فیلتر شکن وصل شید سایتو باز کنید و مشخصات اکانتتونو امریکا بدارید و آدرس فیک آمریکا بدید که داخل سایتایی که اکانت میگیرید راهنمایی کردن و از طریق کامپیوتر وارد کنید نه دستگاه یا از طریق گوشی با نرم افزار ایکس باکس بازم داخل سایت خریداری اکانت راهنماییش هست
بنده ی سایتی که ازش خرید میکنمو میذارم راهنماییش و توضیحات اکانت خریداری شده رو کامل میذاره و تاحالا هم خرید کردم اوکی بوده و مشکلی نداشته

• Like
Reactions: Godzilla28

Godzilla28

عضو جدید
Oct 1, 2019
2

دمتتتتتتتتت گرممممممممم مشتيييييييييي حل شد

• Like
Reactions: masoudfattahi90

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان من امروز xbox one x خریدم و هنگامی که میخوام اکانت outlook خودمو وارد کنم و گیفت کارتی که خریدمو برای game pass وارد کنم گیر میده که باید حتمت zip code و مشخصات کارت اعتباری وارد کنم،هر کاری میکنم ارور میده ، حتی با vpn هم این مشکل هست
کسی راه حلی داره؟

Fake Address Generator All Over the World - Fake Address, Random Address Generator

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
سلام دوستان تازه میخوام xbox one بخرم
پینگ تو بازیای آنلاین چنده براتون؟

مثلا الان با ps4 تو خونه بازی میکنم پینگم حدود ۱۰۰ عه برا xbox هم همینقدره یا خیلی بیشتره؟

فقط میشه با زدن dns و vpn آنلاین بازی کرد؟یا راه دیگه ای هم داره؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان ببخشید من یه سوال داشتم
الان دوستانی که Xbox دارن بدون مشکل به اینترنت وصل میشن.؟؟و اینکه بعد از خرید از استور ماکروسافت بدون مشکل بازی یا DLC رو که خریدن میتونن دانلود میکنن.؟؟منظورم از مشکل همون نیاز اتصال به v---pn هست.ممنون میشم راهنامیی کنید چون من هنوز به اینترنت وصل نشدم و یه بازی خریدم میخواستم قبلش آشنایی و راهنمایی بگیرم مرسی

pnsrcman

کاربر سایت
Jan 13, 2011
20
سلام دوستان
من اینترنت گوشی رو هات اسپات می‌کنم و DNS رو ست میکنم. بدون مشکل Sign in میشم. اما Nat من Restrict میشه در نتیجه نمی تونم بازیهای مثل GTA Onlline رو بازی کنم. تمام DNSهایی که اینجا گفته شده رو امتحان کردم. هم با خط رایتل و هم با ایرانسل. هم با آیپد و هم گوشی هوآوی.
آیا راه حلی دارید که مشکل NAT رو حل کنم.

بسیار ممنونم

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
سلام دوستان
من اینترنت گوشی رو هات اسپات می‌کنم و DNS رو ست میکنم. بدون مشکل Sign in میشم. اما Nat من Restrict میشه در نتیجه نمی تونم بازیهای مثل GTA Onlline رو بازی کنم. تمام DNSهایی که اینجا گفته شده رو امتحان کردم. هم با خط رایتل و هم با ایرانسل. هم با آیپد و هم گوشی هوآوی.
آیا راه حلی دارید که مشکل NAT رو حل کنم.

بسیار ممنونم
درود
بنظرم راحترین کار که خودمم دارم اینجوری بدون دردسر بازی می کنم شیر کردن vpn رو کنسوله!!! یا اگه مودمت vpn ساپورت میکنه که اون از شیر کردن vpn هم راحتتره!!
من از nord vpn استفاده میکنم که پینگم تو سایت speedtest.net رو 130 نشون میده و راحت میتونم آنلاین یازی کنم و nat هم رو moderate.
البته یه چند بار رو ترکیه گذاشتم که پینگم تا 90 هم اومد که اونموقع nat open بود ولی نتم رو ترکیه قط و وصلیش زیاده الان رو luxembourg میذارم و راضیم البته مجبوری راضیم والا باید با نت خودمون راحت بدون دردسر وصل میشدیم که اونم ....
اگه خواستی express vpn بگیر میگن اونم خیلی خوبه واسه پینگ من تست نکردم منتظرم اکانت nord تموم بشه اونو بگیریم.

• Like
Reactions: NO_10 and pnsrcman

pnsrcman

کاربر سایت
Jan 13, 2011
20
درود
بنظرم راحترین کار که خودمم دارم اینجوری بدون دردسر بازی می کنم شیر کردن vpn رو کنسوله!!! یا اگه مودمت vpn ساپورت میکنه که اون از شیر کردن vpn هم راحتتره!!
من از nord vpn استفاده میکنم که پینگم تو سایت speedtest.net رو 130 نشون میده و راحت میتونم آنلاین یازی کنم و nat هم رو moderate.
البته یه چند بار رو ترکیه گذاشتم که پینگم تا 90 هم اومد که اونموقع nat open بود ولی نتم رو ترکیه قط و وصلیش زیاده الان رو luxembourg میذارم و راضیم البته مجبوری راضیم والا باید با نت خودمون راحت بدون دردسر وصل میشدیم که اونم ....
اگه خواستی express vpn بگیر میگن اونم خیلی خوبه واسه پینگ من تست نکردم منتظرم اکانت nord تموم بشه اونو بگیریم.

ممنون از توضیحاتت.
متاسفانه اینترنت من مخابراته و هی قطع و وصل میشه که برای بازی آنلاین فاجعه‌اس
به خاطر همین دارم اینترنت گوشی رو شیر می‌کنم.
حالا چه جوری میشه VPN گوشی رو شیر کرد؟

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
دوستان من از دیروز با نت کنسول خیلی مشکل دارم.تستم می کنم اکثرا برای پینگ و ... not available می زنه.پهنا باندم اگه بزنه تقریبا ادرسته و همونیه که باید بده.ولی یا ساین این نمی کنه یا به EA وصل نمیشه یا بعد از 10 بار تلاش کردن وصل می شه و باز ممکنه بعد جند دقیقه قطع بشه.کسی همچین مشکلی داره؟ ممکنه از DNS ها باشه؟ با دی ان اس گذار وصلم.یکی دو تا دیگه هم تست کردم حل نشد

masoud7khat

کاربر سایت
Aug 12, 2013
25
سلام . ببخشید اپدیت جدید نیومده برای ایکس باکس وان که مشکلاتش حل بشه{کنسولم اکانت هکی آفلاین هست}

مثلا کنسول روشن میکنی اخطار نت میاد 0x800704cf یا اینکه لیست بازیها نمیاد حتما باید دکمه هوم بزنم بعد refresh کردن لیست بازیهام میاد

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
ممنون از توضیحاتت.
متاسفانه اینترنت من مخابراته و هی قطع و وصل میشه که برای بازی آنلاین فاجعه‌اس
به خاطر همین دارم اینترنت گوشی رو شیر می‌کنم.
حالا چه جوری میشه VPN گوشی رو شیر کرد؟
در مورد شیر کردن vpn با گوشی یه چنتا از سایت های خارجی و reddit رو نگاه کردم گفتن میشه فقط باید گوشیه اندروید روت باشه و نرم افزارهای اینکارم رو گوشیت باشه تا بتونی شیر کنی البته خودم تست نکردم !! من با pci lan که رو pc نصبش کردم دارم شیر میکنم.

• Like
Reactions: pnsrcman

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
درود
چطوری اکانت نورد خریدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر