راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
سلام دوستان ماینکرفت ویندوز تن نمیتونم جوین مالتی شم، فقط ساین این میشه برا اچیومنت و استور ولی جوین بازی نمیشه
چکار میشه کرد؟ اینترنت شاتل هستم

Badboy1385

کاربر سایت
Jul 2, 2020
51
برای ساین این شدن میتونید از دی اس ان زیر استفاده کنید ولی برای آنلاین بازی کردن ظاهرا فعلا چیزی وجود نداره :(
178.22.122.100
کلا با هیچ dns کار نمیکنه این مودم،داستان چیه،مودمم ایرانسله،نکنه بخاطر ایپی ثابت ندارست؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,993
نام
sami
دوستان دستگاه من ساین این میشه ولی هر کاری میکنم نه استور رو آپدیت میکنه و نه بازی ها رو میتونم دانلود کنم...چیکار باید بکنم؟!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان دستگاه من ساین این میشه ولی هر کاری میکنم نه استور رو آپدیت میکنه و نه بازی ها رو میتونم دانلود کنم...چیکار باید بکنم؟!
سلام، دکمه ایکس باکس وسط دسته رو نگه دار و کنسولو ریست کن تا حالش جا بیاد ببین درست میشه؟

• Like
Reactions: samiradin

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
سلام، دکمه ایکس باکس وسط دسته رو نگه دار و کنسولو ریست کن تا حالش جا بیاد ببین درست میشه؟
من ینتو زیاد شنیدم.ولی وقتی یم گرو می کنم بعد 7 ثانیه کنترلر خاموش می شه و کنسول ریست نمی شه.تنظیم خاصی داره از ستینگ؟ سیستم هم رو power saving ه

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
477
شرکت شاتل از چند روز گذشته سرویس Shatel-Shekan رو راه اندازه کرده که سرویسی همانند سرویس DNS شکن هست که کاربران اینترنت شاتل بدون اعمال V_P_ N یا استفاده از ‌DNS خاصی میتونند به سایت‌هایی که بخاطر تحريم ها به آیپی های ایرانی خدمات نمیدن، دسترسی پیدا کنند.

این سرویس فقط برای کاربران شاتل هست.

سرویس Xbox Live هنوز اضافه نشده است.

شما کاربران شاتل می‌توانید با درخواست دادن این موضوع به پشتیبانی شاتل احتمال اضافه شدن Xbox Live رو به سایت‌های پشتیبان شونده افزایش دهید.

همچنین دیگر افرادی که از شاتل سرویس ندارید، میتونید با پشتیبانی ISP خودتون صحبت کنید و سرویس شاتل رو مثال بزنید. قطعا درخواست زیاد باشه و ببینند رقیباشون همچین سرویسی میده اون‌ها هم ترغیب میشند. اگه این کار عملی بشه دیگه نیازی به DNS های ثانویه نداریم.

❗❗❗این پست به منزله تبلیغ، ترغیب خواننده یا تایید شرکت معرفی شونده نمی‌باشد و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد.

• Like
Reactions: nice_m9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر