راه اندازی سرور BC2 برای گیمرهای ایرانی عزیز

سلام دوستان عزیزم ! دوست من Amir Pinki با Xfire ID : bloodtosuffer و BC2 Soldier Name : amir.pinki میخواد یه سرور به اسمه Persian Bad Company 2 بخره که پینگش خوب باشه ! واسه همین به من گفت بیام اینجا از بچه ها بپرسم (اخه خودش متاسفانه تو بازیسنتر عضو نیست:() که هر کس پایه هست اینجا اعلام کنه که ببینیم سرور چند پلیره بخریم !

نکته مهم : پولی از کسی گرفته نمیشه و نخواهد شد !!!

به این لینک هم حمله کنید واسه فشار به EA واسه راه اندازی سرور داخل ایران : http://forum.ea.com/eaforum/posts/li....page#16008305

سرور تیم اسپیک هم راه اندازی شد : 193.93.44.103 بعد بیاین به (Persian Speakers (Iran Only

لینک دانلود تیم اسپیک : http://www.teamspeak.com/?page=downloads

امیدوارم که از تیم اسپیک استقبال بشه .

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
این مسیر اینترنت شما بیشتر به درد سرور های اروپایی میخوره تا روسی. من صبح کلی مودم رو خاموش روشن کردم تا مسیر آذربایجان بهم افتاد وگرنه مثل شما پینگم روی 300 - 400 بود. الان هم همون پینگ 235 رو میده و با بقیه سرورهای روسی از 110 شروع میشه.
دقیقا! من با سرورهای اروپایی پینگ خوبی دارم بخصوص آلمان و فرانسه! 100 بار هم مودم رو روشن و خاموش کردم به حال من فرقی نکرد! مسر من همونی بود که قبلا بود.
خیلی از شرکت های تهرانی با روسیه و بخصوص آذربایجان پینگ خوبی دارن.
اینم به دلیل مسیری هست که ازش استفاده میکنن. اما غرب کشور اکثرا با ترکیه تا میرسه به لندن پینگ خوبی دارن. من در شهر خودمون و ارومیه و تبریز امتحان کردم.

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
چون سرور 16 نفرست با پینگ بالا هم می شه بازی کرد . من ساعت 11 با پینگ 550 داشتم بازی می کردم . دیگه عادت کردیم به این چیزا ::d آی دی Xfire منو ادد کنید هر وقت خواستین بیاین سرور پر بود 16 نفر به من بگین تا براتون جا خالی کنم . bloodtosuffer <<------- Xfire Id

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
میگم بیاین بریم با EA وارد مذاکره بشیم ! بگیم تو ایران BC2 باز زیاده اینترنتشم با داخل پینگ خوبه نداره چه برسه به خارج ! بیا آقایی کن ما یه VPS ایرانی جور میکنیم تو هم اجازه بده بازی رو روش ران کنیم پولشم هر چی شد تقدیم میکنیم و EA هم از اونجایی که خیلی به مشتری هاش احترام میداره و اونارو دوست داره (واقعا راست میگم) اصلان خودش میاد تو ایران برامو سرور 32 نفره میزنه ! امتحانش که ضرر نداره ! EA دوست داریم :x

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
میگم بیاین بریم با EA وارد مذاکره بشیم ! بگیم تو ایران BC2 باز زیاده اینترنتشم با داخل پینگ خوبه نداره چه برسه به خارج ! بیا آقایی کن ما یه VPS ایرانی جور میکنیم تو هم اجازه بده بازی رو روش ران کنیم پولشم هر چی شد تقدیم میکنیم و EA هم از اونجایی که خیلی به مشتری هاش احترام میداره و اونارو دوست داره (واقعا راست میگم) اصلان خودش میاد تو ایران برامو سرور 32 نفره میزنه ! امتحانش که ضرر نداره ! EA دوست داریم :x
میخوای باهاشون یه مذاکره کنم؟ هرچند بعیده! :|
....
کردم! :D
اولش یه چند دقیقه وقت خواست تا با مسئولشون مشورت کنه! بعد گفت ما نمیتونیم در ایران سرور راه اندازی کنیم! منم گفتم خوب ما میتونیم! اونم گفت نمیشه! باید خود ما در ایران راه اندازی کنیم!
بعدش گفتم ما پینگ بالایی با سرورهای شما داریم در داخل ایران! اونم گفت همه این مشکل رو دارن؟!! منم گفتم بعله! :D اونم گفت مشکلتون رو حتما به اطلاع مسئولمون میرسونم و میتونین براش در فروم یه تاپیک بزنین تا جواب بگیرین؟!؟!؟!!!!!

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,467
نام
Nimo

اقا این بحث قدیمیه اولا به ea ربطی نداره و بعدش من قبلا خیلی قبل تر از افتتاح این سرور با mafi حرف زده بودم ایشون حتی گفته بودن 10x هم پول میدیم ولی قبول نکردن کلا ایران تحریمه هیچ جوره نمیشه:(

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
به جان تو مسعود اگه برای BC2 حالا نشد برای BF3 جورش کنی میام ارومیه :biggrin1: دستتو می بوسم :biggrin1:
ای بابا این حرف ها چیه! من ارومیه نیستم! :D
گفتن توی فروم مطرح کنید....
اونجا که مسئولشون گفت نمیشه...:|

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خب اگه EA قبول نمیکنه تقصیر اونا نیست که !تقصیر اونایی هست که ما به خاطرشون ... ساله تحریم هستیم ! بچه ها تو MW2 یه سرور زدن IP اینه : 79.175.165.143 که پینگش کلا زیره 70 هست ماله ایرن هم نیست ماله Sweden هست !!! اگه بتونیم سرور با آی پی سودان گیر بیاریم دیگه همه چی حله :d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بتونیم سرور با آی پی سودان گیر بیاریم دیگه همه چی حله :d
سودان نه! سوئد! :))
اون vps هست! میتونیم بنظرم جور کنیم! مجبور نیستیم که فقط توی ایران باشه! یه vps کار تمومه! ;)
منکه برای bf3 به شدت پیگیرش میشم! :)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا تو فرومش من ترد میزنم مثه مرده خورا و زامبی ها بریزین تو ترد :D میترکونیم ترولشون میکنیم :D باید قبول کنن :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سودان نه! سوئد! :))
اون vps هست! میتونیم بنظرم جور کنیم! مجبور نیستیم که فقط توی ایران باشه! یه vps کار تمومه! ;)
منکه برای bf3 به شدت پیگیرش میشم! :)
سوئد مگه swidish یا سودان میشه swidish ?:d:d:d:d خیر سرمون 8 سال زبان خوندیم =))

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آقا تو فرومش من ترد میزنم مثه مرده خورا و زامبی ها بریزین تو ترد :D میترکونیم ترولشون میکنیم :D باید قبول کنن :D
داداش تو ترد رو بزن من 10000000 تا یوزر میسازم هی پافشاری میکنم :d فقط لینکشو بده اسپم تحویل بگیر :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر