راهنمای کامل بازی FARCRY 3

ali81557626

کاربر سایت
Jan 24, 2019
1
سلام تو کامپیوتر من وقتی میگه یه دکمه ایو بزن اسم دکمه رو نمیگه فقط یه دکمه میکشه من تو یه مرحله که از لپتاپ اطلاعاتو کش میری و کشتی غرق میشه موندم یه نفر زیر اب بهم حمله میکنه و نمیتونم دکش کنم و منو میکشه.اول میگه اسپیسو بزن و میزنم ولی دکمه دوم که میگه رو نمیفهمم میشه راهنماییم کنین

esmaeil1369

کاربر سایت
Jan 25, 2019
1
سلام اقا من فارکرای 3 رو دارم بازی میکنم تو مرحله 26 که از هواپیما میپره تو آب دریا گیر کردم همون که پیش از اون ویلیس هواپیما رو ساخت و با هم پرواز کردن
کسی هست بگه چطوری باید اینجا رو رد کنم؟ هر کاری میکنم میفته تو اب و می میره

92Masiha

کاربر سایت
Feb 10, 2019
2
در این موضوع راهنمای کامل بازی FARCRY 3 قرار میگیرد پس اگر دوستان سوال دارن بپرسن من حودم بازی رو تمام کردم امیدوارم بتونم کمکی کنم
آقا من چطور میتونم از کشتی بیام بیرون. بمب منفجر شد و زیر آب گیر کردم

92Masiha

کاربر سایت
Feb 10, 2019
2
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s
برو تو نقشه و سفر سریع داشته باش. یعنی روی فلش << زرد رنگ کلید کن

mdqolami

کاربر سایت
Feb 16, 2019
1
سلام. خسته نباشید
من تازه بازی فارکرای 3 رو نصب کردم و تو یک مرحله ای موندم.
اون مرحله ای که تو کشتی میره بعد بمب منفجر میشه کشتی غرق میشه ی جاش از دشمن ها میادو خفم میکنه بهم میگه اول دکمه space رو بزنم بعد میگه یه دکمه دیگه ای رو بزنم که زیر دکمه نوشته MASH ولی من F/E و هر دکمه دیگه رو میزنم ولی عمل نمیکنه و خفم میکنه.
ممنون میشم کمک کنید

tres

کاربر سایت
Mar 7, 2019
1
منم روي همين مرحله گير كردم لطفاً جواب بدين
سلام دوستان لطفا کمک کنید ک بخدا دیگه میخام بازیو پاک کنم دیونه شدم
دکمه شیفت اسپیس سی اف تب همه جپچیو زدم ولی طرف رو نمیکشه
عکسش رو براتون گذاشتم
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/265ea8fe0b3cf24d1.jpg
اینجا جاییه هست ک میری یک چاقو رو چیدا میکنی و میدیش به این یارو
اینم بهت خیانت میکنه میخاد بکشتت ولی من نمیدونم چی میشه میگه
press vali akhe press yani chi chio feshar bedam komak konid ke mordam inam aks
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/265ea8fe0b3cf24d1.jpg
ين

armin13_84

عضو جدید
Mar 19, 2019
1
سلام آقا من هرکاری کردم نتونستم این مشکل حل کنم من وقتی تیرکمون ویااسنایپر برمیدارم وزوم میکنم اون نقطه قرمز و خط های سیا نمیاد لطفا" کمک کنید

B.Y

عضو جدید
May 20, 2019
2
سلام و درود به شما عزیزان !
میخواستم بدونم که آیا میشه وسط مرحله ای که داری میری، بیای بیرون (نه از بازی) بلکه بیای وارد روند عادی بازی بشی؟
چون من یک اسلحه خاصی برای تموم کردن مرحله لازم دارم ولی یادم رفته اونو ببرم به مرحله و الان نمیتونم مرحله رو رد کنم و توش موندم!!
ببازم هم از اول مرحله میاد!
ایا راهی هست؟؟
ممنون

Mohammad khalili

کاربر سایت
Aug 14, 2019
4
سلام من تو اون مرحله که یه چاقو برامرده بد مرده برمیگرده با چاقو می کشدت گیر کردم میشه کسی بگه باید این مرحله رو چه جوری کامل ببرم. بعد من خط جونم دوتاست کسی میدونه چجوری باید بیشترش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر