راهنمای کامل بازی FARCRY 3

mhp210

کاربر سایت
Sep 11, 2018
1
سلام من فار کرای3 رو برای کامپوتر نصب کردم 10بار تا حالا تا آخرش رفتم اما حال نداد به دلیل اینکه اصلا کرفتینگ بازی رو پیدا نکردم اگه میشه راهنمایی کنین

لطفا راهنمایی کنین خیلی مهمه بحث آبرو گیمیری و کل کل درمیونه

آخرین ویرایش:

Aminzmz

کاربر سایت
Sep 16, 2018
1
سلام من تو مرحله که باید با یک نفر تن به تن بجنگی با چاقو گیر گردم اول میگه با موس دکمه های میزنم بعد میگه اسپسو همینطوری بزن میزنم بعد یه مربع خالی میاد زیرشم نوشته پرس یعنی بگیرین دکمه رو نمیدونم چه دکمه ای رو باید بگیرم

LordCyrax

کاربر سایت
Sep 21, 2018
5
کمک

سلام من تو مرحله ای که مربوط به کشتی میشه گیر کردم .
ابتدا که داخل کشتی می شوم و همه رو میکشم بعداز اون می رم پشت یه لپ تاپ وکشتی به کل داغون میشه وقتی دارم از کشتی فرار می کنم یه یارو میاد جلوم و دکمه space رو میزنم بعدش هم mash رو نشون میده که نمیدونم تو کیبورد چه دکمه ای رو بزنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنی.;)

LordCyrax

کاربر سایت
Sep 21, 2018
5
کمک

سلام من تو مرحله ای که مربوط به کشتی میشه گیر کردم .
ابتدا که داخل کشتی می شوم و همه رو میکشم بعداز اون می رم پشت یه لپ تاپ وکشتی به کل داغون میشه وقتی دارم از کشتی فرار می کنم یه یارو میاد جلوم و دکمه space رو میزنم بعدش هم mash رو نشون میده که نمیدونم تو کیبورد چه دکمه ای رو بزنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنی.;)
سلام دوست عزیز mash یعنی تکرار سریع تو باید تنید تنید space بزنی تا اون بمیره پس تند تند space بزن تا اون یاروحه بمیره

LordCyrax

کاربر سایت
Sep 21, 2018
5
هیچی یه صحنه +18 نشون میده بعد اون دختره با چاقو میکنه تو شکمت میگه دیگه بهت نیازی نداره فقط میخواسته ازت بچه داشته باشه که در اینده بچت رهبری گروهو بدست بگیره :|
پایان اخری که دوستشو میکشه اون محکم چاقورو تو گردنه دوستش فرو میکنه و بعد تمام قاچاق چیا میکشن کنار از جنگ و بعد از کات سین انفجار محله دنیس بازی تموم میشه.

من که از این خوشم نیومد:|

seday

کاربر سایت
Sep 21, 2018
2
سلام من اونجایی روکه باید با دوستت سه تا بمب رو خنثی کنی رد کردم مرحله بعدش تالاون ماشین هاش میرم . اونجا باید چیکار کنم ؟ لطفا کمک کنید

YyyEsmail

کاربر سایت
Sep 22, 2018
2
سلام من تو همون اول بازی موندم اونجایی که با رفیقش از زندان فرار میکنه به یه میز میرسه میگه نقشه رو بردار ولی نمیدونم چطوری برمیداره

YyyEsmail

کاربر سایت
Sep 22, 2018
2
تو همون مرحله اول بعد اینکه نقشه رو برداشتم نمیتونم برم راه اونجایی که میگه برو رو بلد نیستم نمیتونم پیدا کنم چطوری باید برم

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
سلام من تو همون اول بازی موندم اونجایی که با رفیقش از زندان فرار میکنه به یه میز میرسه میگه نقشه رو بردار ولی نمیدونم چطوری برمیداره

1.jpg

اگه اول بازی منظورته ! که میری پشت میز E رو میزنی هر چی هست بر میداره که موبایل ، نقشه و ... هست ، بعد هم میری دنبال دوستت .
کلا بازی مراحل گیج کننده ای نداره !

Alireza08008

کاربر سایت
Oct 11, 2018
2
سلام دوستان
من تو این بازی اون مرحله ای گیر کردم که وقتی میری داخل اون خونه که اتیش میگیره بعد از نردبون بالا میری و بعدش میپری تو حیاط وقتی اون افراد کچله رو میکشی میری داخل اون جایی که تقریبا مثل پارکینگه بعدش یک در دیگه هس تا می خوای بری تو اون یارو کچله با چاقو میزنت و بیهوش میشی بعدش تو خواب یا عالم بیهوشیش اون کچله هی بهت حمله می کنه با چاقو نمیدونم چکار کنم هر کاری میکنم چند قدم که میرم جلو میریزن سرم و میکشنم لطفا کمک کنید

Alireza08008

کاربر سایت
Oct 11, 2018
2
سلام دوستان
توی اون مرحله گیر کردم که کچله با چاقو میزنتت بعد بیهوش میشی و میبینی که همون کچله بهت حمله میکنه و وقتی میکشیش دوباره از سمت دیگه میاد نمیدونم چطور رد کنم مرحله رو لطفا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر