راهنمای کامل بازی FARCRY 3

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
سلام.دوستان من تازه بازی رو شروع کردم...و شاید این سوالم سوال مسخره ای به نظر بیاد!ولی همون اولاش موندم!اون اول بازی رو رد کردم که با برادرمون از دست دشمنا مخفیانه فرار میکنیم و بعد اونو میکشن و تنهایی فرار میکنم و بعد تو آب میوفتیم و یکی پیدامون میکنه و...کلا اونجاشو رد کردم تا اینکه با اون دوستمون بعد از اینکه رفتم بالای برج میریم و نقشه باز شد, یه جایی رو تصرف میکنیم...بعد از اینکه اونجارو تصرف کردم رفتم رو دیوار 2 تا پوستر بود که مامورت هاشو رفتم...یکی بود که رفتم چند تا سگ رو کشتم و تو یکیشم یه عده آدمو کشتم که باید رعیسشونو با چاقو میکشتم...که فک کنم هر دو هم مرحله های فرعی بودن...بعد دو تا دیگه هم مامورت رفتم که بازم فک کنم فرعی بودن.تو یکیش سوار یه موتور 4 چرخ شدم و زمان میداد که به مقصد برسیم.و یکی هم عین مامورت قبلی باید میرفتم یه عده آدمو میکشتم و رعیسشونو با چاقو میکشتم...بعد رفتم قسمت بالای نقشه که رو نقشه قرمز نشون میداد رو تصرف کردم و بعد روی نقشه دیگه اون قسمتا قرمز نشد بعد از تصرف...به هر حال...الان من موندم بعد از این کارایی که کردم (مامورت های فرعی) چیکار کنم!؟کی مامورت های اصلی رو میده!؟باید چیکار کنم؟!...و اینکه اگه زحمتی نیس یه توضیحی بدید باید از کجا برم جای بقیه ی اصلحه هارو بار کنم و باید از کجا بفهمم که به پوست چه حیوانی نیاز داره و اون حیوانارو از کجا پیدا کنم!؟

توی بازی وقتی شما نقشه رو می بینید مرحله های اصلی اگه اشتباه نکنم با علامت تعجب زرد نمایان هستن. در مورد گرفتن اسلحه ها هم اگه مشکلت حاده تا واست بگم کلا باید چی کار کنی !!

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
توی بازی وقتی شما نقشه رو می بینید مرحله های اصلی اگه اشتباه نکنم با علامت تعجب زرد نمایان هستن. در مورد گرفتن اسلحه ها هم اگه مشکلت حاده تا واست بگم کلا باید چی کار کنی !!
ببخشید من اینترنتم قطع بود یه مدت نبودم جواب بدم.آره مرسی من الان کلی مرحله اصلی و فرعی رفتم.فقط یه سوال/؟من اون دیو بزرگ که شبیه اژدها بود رو کشتم بعد اون دختر قبیله ایه اومد...من الان اونجا رو رد کردم.میخواستم بدونم آیا نصفه بازی رو رد کردم!؟دیگه بازی داره میره رو اعصاب!خیلی کشش دادن!البته شاید چون من مرحله های فرعی رو هم میرم واسم تکراری شده....نمیدونم چرا کلا با Open World حال نمیکنم.(به اثتسنای سری Dyansy Warriors ...اگه اسمشو درست نوشته باشم!)

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان من بازی رو تموم کردم...
اگه هر هر مشکلی تو مراحل اصلی یا فرعی دارین اینجا مطرح کنید که در صورت توان راهنمایی کنم...
من کل مراحل فرعی رو هم رفتم و کل نقشه رو تصرف کردم!
در کل بازی خوبی بود...

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
سلام یکی می تونه کمکم کنه که چه جوری باید 2 یا3 تا اسلحه رو با خودم حمل کنم؟ لطفا بهم کمک کنید

برای گرفتن هر چهار اسلحه نیاز به پوست حیوانات دارید. توی بازی کلید ESC رو بزنید بعد یکی از گزینه های دوم یا سوم فکنم باشه تو اونجا مینویسه که نیاز به کدوم پوست دارید. می تونید از دیکشنری استفاده کنید

_~kuzey~_

کاربر سایت
Aug 27, 2014
3
سلام می خواستم بدونم mash کدوم دکمه است دارم با یوز پلنگ می جنگم بعد میاد دکمه E زیرش هم می نویسه MASH می خواستم بدونم این MASH چه دکمه است
با تشکر

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام می خواستم بدونم mash کدوم دکمه است دارم با یوز پلنگ می جنگم بعد میاد دکمه E زیرش هم می نویسه MASH می خواستم بدونم این MASH چه دکمه است
با تشکر

یعنی پشت سرهم دکمه رو بزن
وقتی میگه Mash مثلا E یعنی دکمه E رو باید پشت سر هم بزنی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

hosseinare

کاربر سایت
Jul 14, 2014
2
سلام خسته نباشید ..من تو مرحله 17 اونجایی که از صخره ها میاد پایین با طناب از 2 تا صخره پایین میام صخره سوم اصلا نمیتونم بگیرمش خیلی وقت گذاشتم لطفا راهنماییم کنید ..ممنون ..اگه لینکی از راهنمای بازی هم بدبد ممنون میشم.

clsh

کاربر سایت
May 12, 2015
4
نام
علی
سلام من بازی رانصب کردم بازی رابالامیاره میخواهی مرحله اول راشروع کنی می نویسه لودیگ وچندتا نوشته پایینش میره ودوباره تکرارمی شه هرچقدرهم صبرکردم دوباره تکرار شده اند
ویندوزم:8 64بیتی
رم:4
گرافیک:2
سی پی یو:A4
راهنمایی کنید

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
سلام من بازی رانصب کردم بازی رابالامیاره میخواهی مرحله اول راشروع کنی می نویسه لودیگ وچندتا نوشته پایینش میره ودوباره تکرارمی شه هرچقدرهم صبرکردم دوباره تکرار شده اند
ویندوزم:8 64بیتی
رم:4
گرافیک:2
سی پی یو:A4
راهنمایی کنید

دوست عزیز من این بازیو خیلی وقت پیش تموم کردم درست بخاطر نمیارم... ولی یادمیه یه فایل آپدیت (patchی) داشت که باید حتما نصب میکردی...منم مشکل شمارو داشتم حل شد

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
با سلام خدمت دوستان گرامی درخواست کمک از شما عزیزان دارم مراحل اولیه را رد کردم ولی با این پیغام همیشه مواجه میشم GO TALK TO DR.EARNHARDT
برو با دکتر Earnhardt صحبت کن دیگه :D تو نقشه میشه اینجا:

اگه تو خونش نبود، تو گلخونه ی بغل دستشه!

مرحله 35 بازی اونجا که باید از هلکوپتر حمایت کنیم خیلی سخته اصن رد نمیشه لطفا راهنمایی کنید لطفااا
والا زیاد یادم نیست ولی بصورت کلی اول مطمئن شو شاید کار خاصی باید بکنی! اگرم خیلی اذیت کرد همیشه میتونی درجه سختی بازی رو تو تنظمیات تغییر بدی

Ahmadrezacr7

کاربر سایت
Feb 12, 2016
3
سلام خوبی اون قسمت که 3 نفری دارن پوکر بازی میکنن و طرف با چاقو میزنه گردن رفیقمون بعد انگشتمون رو قطغ میکنه رو داشته باش
بعد اون مرحله رو که تمام میکنی میرسی به یه جایی که میری تو air portدنبال reilyو باید سوار هلکوپتر شین
من اونجا رو گیر کردم اخه 10 تا ارپیچی میاد طرفت زمانی که هلکوپتر بلند میشه...
یه هفتست رو این گیر کردم لطفا اینو واسم سریع بگیننننننن

- - -ویرایش - - -

سلام خوبی اون قسمت که 3 نفری دارن پوکر بازی میکنن و طرف با چاقو میزنه گردن رفیقمون بعد انگشتمون رو قطغ میکنه رو داشته باش
بعد اون مرحله رو که تمام میکنی میرسی به یه جایی که میری تو air portدنبال reilyو باید سوار هلکوپتر شین

- - -ویرایش - - -

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر