راهنمای کامل بازی FARCRY 3

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
سلام خوبی اون قسمت که 3 نفری دارن پوکر بازی میکنن و طرف با چاقو میزنه گردن رفیقمون بعد انگشتمون رو قطغ میکنه رو داشته باش
بعد اون مرحله رو که تمام میکنی میرسی به یه جایی که میری تو air portدنبال reilyو باید سوار هلکوپتر شین
من اونجا رو گیر کردم اخه 10 تا ارپیچی میاد طرفت زمانی که هلکوپتر بلند میشه...
یه هفتست رو این گیر کردم لطفا اینو واسم سریع بگیننننننن
اول اگه ترینری نصب کردی، خاموشش کن (مخصوصا NO RELOAD)
تو قسمت Skill ها، Cool gunner رو بگیر! آسونتر میشه کار
خودم تست نکردم ولی میگن اگه درجه سختی رو روی Hard بزاری، چون Health هلی کوپتر بیشتر میشه، راحت تره!

در کل باگ نیست و کلا مرحله خیلی سختیه!

behn@m

کاربر سایت
Apr 16, 2016
2
سلام خسته نباشین.من بعداز مرحله کشتی گیر کردم همونجایی که یه مرد ماموریت میده بعد سه تا علامت میاد رونقشه منم میرم نزدیک علامتا وقتی نزدیکشون میشم محو میشن .درضمن هی میگه با دوربین عکاسیت یه کاری کن منم عکس میگیرم هر کاری میکنم نمیشه .لطفا راهنماییم کنین دوروزه اینجا گیر کردم.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
سلام.برای باز کردن اسلحه دوم باید چیکار کنم؟
شما برای حمل دو اسلحه به یک پوست بز نیاز دارید و بعد از بدست آوردن به قسمت crafting برید و Simple Holster رو درست کنید.
برای خرید Rugged Holster هم به دو پوست گوزن و Heavy Duty Holster هم دو پوست کوسه احتیاج دارید.

youseeeeeef

کاربر سایت
May 1, 2016
2
با سلام اقا اون مرحله ای که انگشتمونو قطع میکنه بعد باید با چاقو باهاش بجنگیم چجوری بکشیم میگه اسپیسو بزن چپ کلیک و راست کلیک هر کاری میکنم بازم کشته میشیم
ممنون

Reza of war

کاربر سایت
May 14, 2016
1
سلام من تو مرحله ای که با کسی که براش خنجرو میبری بعد میجنگی گیر کردم برای کشتنش يه دکمه باید بزنی که نميدونم روی کیبورد کدوم ممنون ميشم راهنماييم کنید

Omid-Akbari

کاربر سایت
Jul 14, 2016
1
نام
امید اکبری
سلام - خسته نباشید

آقا من مرحله new rite of passengers گیر افتادم همونجا که یه معجون می ده بخوریم و بعد یه غول سیاه با چشم های قرمز میاد و تیر کمون داری!!

من قسمت اول که باید به سرش بزنیم و میرم بعدش که اون موجودات عجیبم میاد میرم ولی بعدش یه دوباره غوله میاد و گلوله پرت میکنه خواهشا کامل توضیح بدید من باید اونجا چه کنم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر