راهنمای کامل بازی FARCRY 3

Elder Scrolls

کاربر سایت
Aug 28, 2012
15
من که بازی رو آذر تموم کردم خوب یادم نیس ولی تا جایی که یادم باشه همون یارو Willis (کت سفید عینک دودی :d ) که ماموریت رو ازش میگیری Flamethrower یا همون آتیش پاش رو بهت میده ;)

درسته ميده اما من بيرون انداختمش

zzzx

کاربر سایت
Apr 20, 2013
7
salam mn to marhale 3 gir kardam unja ke ba dennis harf mizane safe siah mishe mnivise crafting unja 3 ta ax has plikano koseo ankabot ke pelikane entekhab nmishe backam nmishe bedi nmidonm chi kar konm mmnon misham rahnemayi konin

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام دوستان می شه ویدیو بدون شیلتر اخر بازی رو بزارین من دکمه ای که اون زنه اخرش می میررو زدم همونی که اون یارو عینکی ه میاد تو رو بکشه بعد اون زنه سوپرمن بازی در میاره میپره وسط بعدشم میمیره:d

mohamadss7

کاربر سایت
Apr 26, 2013
5
سلام من مرحلهDoppelganger گیر کردم.توی غار جاییکه باید مخفیانه بریم هرکاری میکنم بازم منو میبینن.قسمتی که یک دریچه کوچیک هم هست که ازداخلش نگاه میکنیم 3یا4نفر از دشمنارو میبینیم.
688906546.jpg

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
سلام من مرحلهDoppelganger گیر کردم.توی غار جاییکه باید مخفیانه بریم هرکاری میکنم بازم منو میبینن.قسمتی که یک دریچه کوچیک هم هست که ازداخلش نگاه میکنیم 3یا4نفر از دشمنارو میبینیم.
688906546.jpg

این قسمت رو باید هر طوری که هست از دید دشمنا مخفی بشین، چون اگه دیده بشین بازی تموم میشه و از چک پوینت میاره! همونجا پشت دریچه بشینید تا دشمنا جا به جا بشن، می تونید سنگ هم پرتاب کنید که حواس دشمن پرت بشه و بعد راهتون رو به سمت جلو باز کنید

mohamadss7

کاربر سایت
Apr 26, 2013
5
این قسمت رو باید هر طوری که هست از دید دشمنا مخفی بشین، چون اگه دیده بشین بازی تموم میشه و از چک پوینت میاره! همونجا پشت دریچه بشینید تا دشمنا جا به جا بشن، می تونید سنگ هم پرتاب کنید که حواس دشمن پرت بشه و بعد راهتون رو به سمت جلو باز کنید

ممنون اما ایناکه هیچ جایی نمیرن.اونقدم زیادن که نمیشه یه جوری یواش ازشون رد شد.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
ممنون اما ایناکه هیچ جایی نمیرن.اونقدم زیادن که نمیشه یه جوری یواش ازشون رد شد.

چرا الان توی همین عکسی که قرار دادید، فردی که اون وسط وایساده مدام حرکت می کنه! منتظر باشین تا به یه موقعیت مناسب برسه و از پشت سرش و بدون اینکه متوجه حضورتون بشه به سمت جلو برین

اگر بازم دشمنا حرکت نمی کنن، احتمالا بازیتون یا خرابه یا باگ داره !

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
مشکل دقیقا همون نفر وسطیه.چون تا میخوام برسم بهنقطه اصلی سرو کلش پیدا میشه.از بقیه رد میشم این همیشه اونجاست

خب یه کاری کن وقتی میری پایین، پشت یه ستون قایم شو بعد صبر کن حرفاشون تموم شه بعد یارو حرکت می کنه، تو یه سنگ در جهت مخالف پرتاب کن، دشمن حواسش پرت میشه اونوقت سریع حرکت کن برو جلو

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
سلام دوستان !

کسی راهی بلده ( ترینری یا کدی یا ... ) که باهاش بشه تو بازی پول رو صفر کرد ؟
یه ترینر زدم پولش شد 99999999 !!! یه جورایی دیگه حالگیری شده ...
پول تو بازیه دیگه معنی نمیده ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر