راهنمای کامل بازی FARCRY 3

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s
منم اونا رو پیدا نکردم
حالا مگه چهار تا خنزل پنزل چیه که به خاطرش خودتو اذیت می کنی؟

• Like
Reactions: Omid1039

shadel

کاربر سایت
Mar 6, 2013
19
نام
امیر
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s

سلام داداش سمت چپ صفحه یسری کارارو ازت می خواد مثلا" کشتن 2تا گراز و .. وقتی انجام دادی و اون تعدادی که خواسته تکمیل شد... ی پیام میاد که میگه m کیبورد بزن و بعدش میگه روی ی شکل که شبیه دوتافلش پشت به همه کلیک راست کن و اینتر بزن همین.

---------- نوشته در 12:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 PM ارسال شده بود ----------

حالا یکی به من کمک کنه

تو این مرحله که با کایت از کوه میپرم پایین و باید بدون اینکه شناسایی بشم برم میونه 3تا کشتی زنگ زده و از میون ادمها ردبشم اونم بدون شناسایی... وقتی نزدیم هدف میشم هیچی اونجا نیست جز ی ماشین داغون و یسری خرتوپرت.... من چیکار کنم؟

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
سلام داداش سمت چپ صفحه یسری کارارو ازت می خواد مثلا" کشتن 2تا گراز و .. وقتی انجام دادی و اون تعدادی که خواسته تکمیل شد... ی پیام میاد که میگه m کیبورد بزن و بعدش میگه روی ی شکل که شبیه دوتافلش پشت به همه کلیک راست کن و اینتر بزن همین.

---------- نوشته در 12:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 PM ارسال شده بود ----------

حالا یکی به من کمک کنه

تو این مرحله که با کایت از کوه میپرم پایین و باید بدون اینکه شناسایی بشم برم میونه 3تا کشتی زنگ زده و از میون ادمها ردبشم اونم بدون شناسایی... وقتی نزدیم هدف میشم هیچی اونجا نیست جز ی ماشین داغون و یسری خرتوپرت.... من چیکار کنم؟
اگر درست فهمیده باشم کجایی تو اون مرحله اولش 7 نفر آدم هست
3تاشون لیدرن(گندشون دیگه خودم هم نمی دونم چی میگن بهش)
اگر با z مشخص کنی یه چیزه زرد رمگ روشون مشخص می شه
اونا رو باید loot کنی
یکیشون که پست - سمت راست کشتیه اوله
اون یکی بین دو تا کشتیه (سمت چپ)
اون یکیم که پشت سمت چپ کشتیه دومه
اون یکی کشتی هم که فک کنم تو آبه دیگه

• Like
Reactions: bmohamadi

hamed8080

کاربر سایت
Jan 11, 2013
10
نام
حامد
مرسی اونجاش رد شد ولی الآن اون آخرش گیر کردم که سوار هلیکوپتر میشیم و میشینیم پشت رگبار هر کاری میکنم اون آرپی جی زنا هلیکوپتر رو به فنا میدن نمی دونم چیکار کنم........

سلام .دوستان من الان همين جايي كه دوستمون گير كردن منم مشكل دارم آر پي جي زنا راحت هليكوپتر رو نابود ميكنن من حتي با كد تقلب هم نميتونم اين مرحله رو رد كنم , خواهشا اگه كار خاصي بايد انجام بدم راهنمايي كنيد .

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
سلام .دوستان من الان همين جايي كه دوستمون گير كردن منم مشكل دارم آر پي جي زنا راحت هليكوپتر رو نابود ميكنن من حتي با كد تقلب هم نميتونم اين مرحله رو رد كنم , خواهشا اگه كار خاصي بايد انجام بدم راهنمايي كنيد .

سعی کنید اولویت کشتارو رو کشتن ار پی چی زن ها بزارید
ولی به هر حال
اگه بازم نتونستی... بازی رو رو حالت Normal بزار بعد برو

dj93

کاربر سایت
Mar 11, 2013
10
نام
Ali
سلام من همون اول بازی مشکل دارم:( اونجا ک باید سنگ پرتاب کنه و حواس طرف رو پرت کنه ک از پنجره فرارکنن.همش خودش میره ولی دوسش نه!!
یه چیز تا اونجا ک میرسم وقتی از بازی خارج میشم و دوباره وارد میشم برمیگرده از اول :(
ممنون اگه راهنمایی کنین@};-:flowers::flowers:

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
سلام
من اونجایی گیر کردم که باید بری تو یک جایی که همش همه ی سرباز ها رو با سنگ باید حواسشون رو پرت کنی
تا نصفه های راه می رم یک دفعه یک جا میرسم که 2 طبقه است طبقه بالا 2 نفر هستند و طبقه پایین 4 یا 6 نفر
باید حواس همشون رو با سنگ پرت کنم؟
چی کار کنم که بتونم از بینشون رد شم؟
موفق و پیروز باشید

pouyanjon

کاربر سایت
May 19, 2012
110
نام
پویان
سلام
من اونجایی گیر کردم که باید بری تو یک جایی که همش همه ی سرباز ها رو با سنگ باید حواسشون رو پرت کنی
تا نصفه های راه می رم یک دفعه یک جا میرسم که 2 طبقه است طبقه بالا 2 نفر هستند و طبقه پایین 4 یا 6 نفر
باید حواس همشون رو با سنگ پرت کنم؟
چی کار کنم که بتونم از بینشون رد شم؟
موفق و پیروز باشید

وقتی پشت او دیواره مخفی میشی .یه سنگ پرت کن به اجسام فلزی طبقه پایین همه حواسشون پرت میشه .میری به اون سمت همون جا که یک نفر مرده اونجا یه کانالی هست(طبقه پایین) تا در خروجی اونجا رو نشته سریع حرکت کن.

---------- نوشته در 08:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:50 PM ارسال شده بود ----------

:( کسی نیس؟؟

دوست عزیز این یه باگه.شما اول برو آخرین آپدیت رو نصب کن 1.5 .

آره فار کرای خودش اتو سیو داره هرجایی از بازی رو نمیشه سیو کرد.باید اون قسمت رو تا آخر بری.

dj93

کاربر سایت
Mar 11, 2013
10
نام
Ali
آپدیت 1.05 بازی رو دان کردم ولی موقع نصب این ارور رو میده
Could not retrieve installation folder! Installation will be aborted.
مشکل از فایلیه ک دان کردم یا از بازیه؟؟

pouyanjon

کاربر سایت
May 19, 2012
110
نام
پویان
آپدیت 1.05 بازی رو دان کردم ولی موقع نصب این ارور رو میده
Could not retrieve installation folder! Installation will be aborted.
مشکل از فایلیه ک دان کردم یا از بازیه؟؟

مشکل از بازیه.

بازی رو از اول نصب کن کرکش نکن.بعد از آپدیت. کرک آپدیت رو کپی کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر