راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من همین اول گیر کردم اونجایی که میریم تو یک تاآتر چیکار کنم میگه v رو بزن میزنم هیچی نمیشه صفحه سیاه میشه

بالا سمت راست رو نگاه کن یه نور طلایی کوچولویی هست. دقیقاً به اونکه نگاه کنی مشکلت حل میشه :D

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من اینجا رو رد کردم و یکی رو هم کشتم باز رفتم تاآتر باز دوباره تکرار شد چرا؟

چی تکرار شد؟
به بالا که نگاه کنی یارو رو میبینه و بعد از روی در و دیوار میری تا برسی بهش و میکشیش. بعدم از تاتر میری بیرون و اون قسمت کلاً تموم میشه. مشکل چیه؟

spartaqus

کاربر سایت
Jan 26, 2012
116
آره عجیب بودنش همین بود که اونجا رو رد کردم و لی باز به جای اول خودم برگشت یعنی همه چی دوباره تکرار شد اومدم بیرون باز رفتم تو بازی که دیدم مرحله عوض شده و تو کشتی هستم درسته ؟!

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
آره عجیب بودنش همین بود که اونجا رو رد کردم و لی باز به جای اول خودم برگشت یعنی همه چی دوباره تکرار شد اومدم بیرون باز رفتم تو بازی که دیدم مرحله عوض شده و تو کشتی هستم درسته ؟!

نه قبل از رفتن باید بری پیش دوستات تا بهت بگن برو با کشتی. البته اینا توی فیلمشه(حالا همون انیمیشن:d )
بعد سوار کشتی میشه بره آمریکا
البته فرقی هم نمیکنه شما ادامه بده :d

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
:dنمیدونم چجوری بگم!

فکر کنم کراحل آخرش باشه..جایی که دزموند میشی..میخوای یارو رو پیدا کنی!بعد میری دنبال یه روح(همچین چیزی)...

2-3بار میرم دنبالش حرف میزنه..باهام اونوقت دفعه بعدی که یارو رو میبینم..راهی نیست..برم پیشش(یا باید کاره دیگه ای انجام بدم؟):dاصلا فهمیدی چی گفتم؟!خودم نفهمیدم...

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
:dنمیدونم چجوری بگم!

فکر کنم کراحل آخرش باشه..جایی که دزموند میشی..میخوای یارو رو پیدا کنی!بعد میری دنبال یه روح(همچین چیزی)...

2-3بار میرم دنبالش حرف میزنه..باهام اونوقت دفعه بعدی که یارو رو میبینم..راهی نیست..برم پیشش(یا باید کاره دیگه ای انجام بدم؟):dاصلا فهمیدی چی گفتم؟!خودم نفهمیدم...

فکر کنم از یارو منظورت Juno باشه آره؟ اگه آره که چند بار که رفتی دنبالش حرفاشو زد و بعد میره یه جایی که دیگه نمیشه باهاش حرف زد، دیگه نمیخواد خودتو درگیرش کنی :d
یا باید بری توی انیموس دوباره یا با شاون و ربکا بری یه شهر دیگه. برو باهاشون حرف بزن بهت میگن چکار کنی

امیگو

کاربر سایت
Apr 5, 2013
4
من کل عید توی یک مرحله گیر کردم که باید بری و دو توپ رو تنظیم کنی.اول باید بری یک چیزی رو از تو چادر برداری ولی جلوش یک سربازه باید چه کار کنم؟:((

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من کل عید توی یک مرحله گیر کردم که باید بری و دو توپ رو تنظیم کنی.اول باید بری یک چیزی رو از تو چادر برداری ولی جلوش یک سربازه باید چه کار کنم؟:((

اگه درست یادم باشه کنارچادر سمت راستش علف هایی هستن میری توی اونا مخفی میشی بعدش هم بادست خفش میکنی و سریع میدوووویی توچادر...

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
من تو بازکردن قفلا مشکل دارم
راهنماییم کنید
یواش موس رو به سمت چپ(یا راست) ببر(خیلی یواش) تا جایی که یه چیزی جا میفته و سیخ(:d) دوم رو میذاره توی قفل. بعد یواش موس رو به بالا(یا پایین) ببر تا اونم جا بیفته. بعد که جا افتاد تند تند کلیک چپ کن تا قفل رو بشکنه
بکشش:d
با هیدن بلید وقتی داره ازت دور میشه برو سمتش و سریع بکشش و برو توی چادر هیچکیم نمیفهمه:)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یواش موس رو به سمت چپ(یا راست) ببر(خیلی یواش) تا جایی که یه چیزی جا میفته و سیخ(:d) دوم رو میذاره توی قفل. بعد یواش موس رو به بالا(یا پایین) ببر تا اونم جا بیفته. بعد که جا افتاد تند تند کلیک چپ کن تا قفل رو بشکنه

بکشش:d
با هیدن بلید وقتی داره ازت دور میشه برو سمتش و سریع بکشش و برو توی چادر هیچکیم نمیفهمه:)

حرف حساب که جواب نداره!!

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
ممنونم ولی من نمیدونم با چه دکمه ای خفش کنم؟

حالا چرا خفش کنی؟/:)
4 رو بزن تا سلاحاشو بذاره کنار و مشت بشه. بعد یه جا قایم شو (توی علفا یا پشت دیوار یا ... ) بعد نزدیکت که شد آیتم مشت highlight شد کلیک چپ کن تا خفش کنه
نظر من اینه که وقتی حواسش نیست با hidden blade از پشت کارشو بساز:>

harpag_km

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1
سلام
من نمیتونم kill streak را بدست بیارم اگه میشه لطفا کمک کنید
و این که من از استور hidden secrets pack خریدم وقتی دانلود میکنم فعال نمیشه
چی کار کنم؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر