راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
من چندتا در رو به خاطر نداشتن چاقو نتونستم باز کنم اگه بعد تموم شدن بازیو رو easy بزارم و دوباره برم و اون درها رو باز کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ یا باید باز رو همین درجه سختی برم ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من چندتا در رو به خاطر نداشتن چاقو نتونستم باز کنم اگه بعد تموم شدن بازیو رو easy بزارم و دوباره برم و اون درها رو باز کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ یا باید باز رو همین درجه سختی برم ؟

مشکلی پیش نمیاد با چپتر سلکت میتونی بری

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
گرفتار باگ شدم اساسی ~x(
دو سری بازی رو تا اوجابی Elli , Joel , Bill تو گاراژ میخوان ماشین هل بدن بردم تو هر دو دفعه conversation اونا تو گراژ رو برام ثبت نمیکنه (چندین بار هم Reload کردم) ...
دارم بیخیال این بازی میشم ، با اون مولتی پلایرشون ، یه دفعه هم سره ریسک 100% کل آدمام نابود شد رفت:-&

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
اقا ما الان داریم بازی رو روی +grounded میریم تو چپتر هتل 2تا artifact با 1 conversation از دست دادم (اصلا وسیله برای شیو کردن به سختی پیدا میشه) حالا میخوام بدونم که برای چپتر سلیکت باید حتما روی همون گروندد برم؟!
و اینکه میتونم الان اینکارو انجام بدم؟!یا باید بذارم بازی رو به اتمام رسوندم؟!

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
اقا ما الان داریم بازی رو روی +grounded میریم تو چپتر هتل 2تا artifact با 1 conversation از دست دادم (اصلا وسیله برای شیو کردن به سختی پیدا میشه) حالا میخوام بدونم که برای چپتر سلیکت باید حتما روی همون گروندد برم؟!
و اینکه میتونم الان اینکارو انجام بدم؟!یا باید بذارم بازی رو به اتمام رسوندم؟!
شما بازی رو روی Grounded الان تمام کن بعد برای جمع کردن کالکتور ها و باز کردن در ها میتونی روی Easy و چپتر سلکت انجام بدی

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
من رو ترافی های آنلاین موندم لامصی پیر کرده

اتفاقا من 2 ساعت آنلاین زدم تمام تروفی های آنلاین رو به جز یکی که نخوندم و نمیدونم چیه بهم داد :|
کلا بازی رو روی هارد تموم کردم 40% تروفی ها رو گرفتم و سریع فروختم رفت، بازی به این مسخرگی برای پلت کردن ندیده بودم، من که اصلا دنبال تروفی این بازی نبودم در همین 2 باری که بازی رو تموم کزدم 4-5 تا باگ تروفی برام پیش اومد
اما واقعا بازی زیر hard بازی نیست تازه از درجه سختی هارد به بعد بازی میشه :x
ولی واقعا آنلاین بازی رو میشه خـدای باگ ها نامید :d چه صحنه ها و حرکاتی که توی آنلاین بازی مشاهده نشد:d

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
منم امروز هر ۵تا جکه الی رو گوش دادم ولی تروفیش رو نگرفتم. دیگه بی خیال تروفی گرفتن میشم با این همه باگ. مولتیش هم که بر باد رفته کلا.
این هفته که رو survivel plus تموم کردم بازی رو میدم بره.
رو ps3 هم این همه باگ داشته بازی یا به ما که رسید اینطوری شده ؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
اتفاقا من 2 ساعت آنلاین زدم تمام تروفی های آنلاین رو به جز یکی که نخوندم و نمیدونم چیه بهم داد :|
کلا بازی رو روی هارد تموم کردم 40% تروفی ها رو گرفتم و سریع فروختم رفت، بازی به این مسخرگی برای پلت کردن ندیده بودم، من که اصلا دنبال تروفی این بازی نبودم در همین 2 باری که بازی رو تموم کزدم 4-5 تا باگ تروفی برام پیش اومد
اما واقعا بازی زیر hard بازی نیست تازه از درجه سختی هارد به بعد بازی میشه :x
ولی واقعا آنلاین بازی رو میشه خـدای باگ ها نامید :d چه صحنه ها و حرکاتی که توی آنلاین بازی مشاهده نشد:d

رفیق منظورم از ترافی آنلاین دو تا ترافی گلد Fireflies و Hunters بود.
بازی زیر Grounded بازی نیست.دی:
به نظر من ترافیهاش خوبه باعث میشه حسابی بازی رو از بر بشی و خیلی هم وقت گیر هست قشنگی پلات هم به همین هاست

منم امروز هر ۵تا جکه الی رو گوش دادم ولی تروفیش رو نگرفتم. دیگه بی خیال تروفی گرفتن میشم با این همه باگ. مولتیش هم که بر باد رفته کلا.
این هفته که رو survivel plus تموم کردم بازی رو میدم بره.
رو ps3 هم این همه باگ داشته بازی یا به ما که رسید اینطوری شده ؟

به خدا انقدر هم باگ نداره

آخرین ویرایش:

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
در Beyond the Wall زمانی که زامبی ها رو دیدید و جلوتر نشستید و از یک تونل رد شدید یک گفتگو وجود داره که روی سر یک زامبی مرده هست .
این ها حساب نمیشه ؟

- - -ویرایش - - -

اره تمام ترافیهای مربوط به درجه سختی بازی رو میگیری

مگه بخش Grounded جدا نیست ؟
یعنی اگر بریمش همه تروفی قبلی هارو چه معمولی ها و چه + هارو باز میکنه ؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
در Beyond the Wall زمانی که زامبی ها رو دیدید و جلوتر نشستید و از یک تونل رد شدید یک گفتگو وجود داره که روی سر یک زامبی مرده هست .
این ها حساب نمیشه ؟

- - -ویرایش - - -

مگه بخش Grounded جدا نیست ؟
یعنی اگر بریمش همه تروفی قبلی هارو چه معمولی ها و چه + هارو باز میکنه ؟

نه اون برای تروفی حساب نمیشه.
اره جدا هست ولی وقتی روی گروندد بازی رو تمام کنی همه تروفی های قبلی رو میگیری چون سخت ترین حالت و با بیشتر هوش مصنوعی هست دی:

در ضمن وضعیت منم فقط Left Behind مونده با تروفی هانتر بقیه رو گرفتم
سخت مشغولم ....

ac8c444956a45a70a4453c1a7bf3602b.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر