راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
این وسایلی که برای ساختن بمب و چاقو و.... نیازه تعدادش روهمه درجه سختی ها یکیه ؟
چون رو surviver واقعا اصلا قیچی پیدا نمیشه بقیه چیزا خیلی هستن ولی این قیچیه خیلی کمه نمی دونم چرا
من الان اگه surviver plus تموم کنم چیزایی که جا انداختم رو دوباره با چپتر سلکت رو easy برم و بگیرمشون مشکلی پیش نمیاد ؟ تروفی رو میده ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
این وسایلی که برای ساختن بمب و چاقو و.... نیازه تعدادش روهمه درجه سختی ها یکیه ؟
چون رو surviver واقعا اصلا قیچی پیدا نمیشه بقیه چیزا خیلی هستن ولی این قیچیه خیلی کمه نمی دونم چرا
من الان اگه surviver plus تموم کنم چیزایی که جا انداختم رو دوباره با چپتر سلکت رو easy برم و بگیرمشون مشکلی پیش نمیاد ؟ تروفی رو میده ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD
هر چی سخت تر میشه وسایل کمتر میشن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا من New Game Plus رو با روش گلیچ رفتم الان یه سری مشکل دارم.
اول از همه این که Toolbox ها همه رو گرفته بودم الان 3 تا زده :|
دوم این که من Healing Speed و Crafting Speed ـم روی 2 بود، الان جفتشون صفره :|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آقا من New Game Plus رو با روش گلیچ رفتم الان یه سری مشکل دارم.
اول از همه این که Toolbox ها همه رو گرفته بودم الان 3 تا زده :|
دوم این که من Healing Speed و Crafting Speed ـم روی 2 بود، الان جفتشون صفره :|

دقیقاً اول چپتر دوم بازی رو سیو کردی و خارج شدی؟ در ضمن باید روی سیو قبلیت ذخیره کنی. من که انجام دادم مشکلی نداره و الان دارم Grounded میرم و همه چیز هم آپدیت شده.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دقیقاً اول چپتر دوم بازی رو سیو کردی و خارج شدی؟ در ضمن باید روی سیو قبلیت ذخیره کنی. من که انجام دادم مشکلی نداره و الان دارم Grounded میرم و همه چیز هم آپدیت شده.
اون مشکل رو فهمیدم از کجا بود و حل شد.
الان NG+ هم همه رو گرفتم. منتها به باگ Conversation ها بر خوردم :|
همه رو هم تو دور اول هم دور دوم گرفتم اما 36 تاش ثبت شده :|
فکر کنم مجبور شم دوباره Save بسازم از اول اول شروع کنم.

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
داشتم درباره باگ مکالمه ها میگشتم که دیدم چند نفر گفتن باگ تو مرحله دانشگاه هست که الی و جول سوار اسب دارن دنبال Fireflies میگردن و دو نماد فایرفلای رو دیوار هست که همونجا مکالمه انجام میشه . من الان میرم امتحان میکنم ببینم چی میشه ، دوستانی هم که مکالمه هاشون رو 36 مونده برن ببینن ضرر نداره

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
برا جوک پنجم الی من طبق پست اول رفتم نشد! 2-3 بار هم بازی رو دوباره لود کردم دیدم بازم نمیگه! یه ویدیو دیدم که اون مشکل رو حل کرد و برای کسایی که مثل من نتونستن بگیرن میگم!
وقتی اون پلاک بالای درخت تاب رو میندازید پایین برید به سمت راست و انتهای خیابون که بسته است! اونجا یه نوشته قرمز روی دیواره به اون نگاه کنید و بعد مکالمه منتظر بمونید الی جوکش رو میگه!

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
در مورد همین باگ عرض کنم بدبختانه هبچگونه راهی نیست من خودم بعد از این که 36 شد . مجبور شدم باز رو کپچر بیام و دوباره برم 4 بار هم رفتم ولی باز بدبختانه نداد ، تنها و تنها و تنها راهش اینه کل سیو هاتونو پاک کنید و از اول نیو گیم بزنید . و هر کدوم مکالمه انجام میدی برید چک کنید ببنید ثبت شده یا نه... موفق باشید

- - -ویرایش - - -

و درمورد جوک پنجم باید قبلش حتما حتما حتما این 3 کارو انجام بدین تا الی جوکو بگه،
اول که دارید میرید یک خونه ای خرابه که فقط اشپز خانه داره برین توش صبر کنید یکم مکالمه میکنند
دوم روبروی همون خونه جمله ای بزرگ نوشته فکر کنم Im Armered برین اونجا و با اون پسر سیاه پوسته مثلث میاد بالا سرش اونجا هم مکالمه انجام بدین
سوم هم کنار ماشین بستنی فروش مکالمه ای هست اونم انجام بدین بعد برین اخر خیابون اونجا صبر کنید تا بجوکه

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
چقدر باگ داره تروفی های این بازی:| من کل Artifacts ها رو مطابق پست سوم جمع کردم اما تروفیشو نداد! الان رفتم دیدم تروفی Scavenger رو گرفتم اما نمیدونم چطوریه که تروفی Artifacts ها رو نداده:|

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
چقدر باگ داره تروفی های این بازی:| من کل Artifacts ها رو مطابق پست سوم جمع کردم اما تروفیشو نداد! الان رفتم دیدم تروفی Scavenger رو گرفتم اما نمیدونم چطوریه که تروفی Artifacts ها رو نداده:|

بله ماله منم اینطور بود کلا بیشتر تروفی هاش باگ دارند

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
داشتم درباره باگ مکالمه ها میگشتم که دیدم چند نفر گفتن باگ تو مرحله دانشگاه هست که الی و جول سوار اسب دارن دنبال Fireflies میگردن و دو نماد فایرفلای رو دیوار هست که همونجا مکالمه انجام میشه . من الان میرم امتحان میکنم ببینم چی میشه ، دوستانی هم که مکالمه هاشون رو 36 مونده برن ببینن ضرر نداره
من به این باگ 36 مکالمه بر نخوردم اما فکر می کنم برای بقیه که این مشکل دارن دقیقا همین جا بوجود آمده
چون من هر مکالمه که انجام میشد چک می کردم چندمی هست و چیزی جا ننداخته باشم
دقیقا همین جا دیدم مکالمه انجام شد اما عدد اضافه نشد.مجبور شدم اون قسمت تکرار کنم و فهمیدم مشکل کجا هست
مشکل اینه دقیقا تو اینجا 2 تا نماد فایرفلای روی دیوار هست و با هر 2 مکالمه انجام میشه اما فقط یکی شون هست که جزو مکالمه ها حساب می کنه و اون یکی حساب نمی کنه(اگه اشتباه مکالمه انجام بدید دیگه مکالمه ای در کار نیست و باید اون قسمت تکرار کنید)
اون نمادی مکالمه اش انجام بدید که نزدیک در خروجی و سمت چپ اش هست نه اون یکی که دور تر و روی دیوار پشتی سمت راست هست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام :D
فردین من الان توی بخش Capitol Building هستم. اون پلاک فایر فلایها که کناره مناره هست رو قبلاً یه بار برداشتم، ولی الان که دوباره دارم واسه کالکتبل ها بازی رو میرم، دیگه اونجا نیستش. توی لیست چپترها هم که میرم، زده 3 تا از 4 تا پلاک رو جمع کردم. چکار کنم؟ :D

خب بعد از سه چهار بار لود کردن این دفعه تونستم این لعنتی رو بردارم :D

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کلا همونطور که گفتیم تروفی های این بازی خیلی باگ داره. کاری از دست کسی هم برنمیاد. فقط شانس و اقبال :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر