راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
قيمته Core Pack UC يا Per چنده ( Orginal ) كجا داره

360 من فكر كنم ديگه نمي شه با Fw كپي خوركرد بايد وايسم Mod-Chip بياد مي خوام يه طوري به فروشمش يه پولي بزارم روش يكي ديگه بگيرم :((

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
Salam be dostan kasi khabari az on tv dare ke roye x360 nasb mishe va mishe bazi kard?? toye iran omade ? chande

میشه بیشتر توضیح بدی چیه من تا حالا نشنیدم!

360 من فكر كنم ديگه نمي شه با Fw كپي خوركرد بايد وايسم Mod-Chip بياد مي خوام يه طوري به فروشمش يه پولي بزارم روش يكي ديگه بگيرم

یه مدچیپهایی اومده که فری نمی کنه ولی کار فیرم ور رو انجام میده...به جای پولی که می خوای بذاری روی فروش این یدونه از این مدچیپ ها بذار روش!

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473

360 من فكر كنم ديگه نمي شه با Fw كپي خوركرد بايد وايسم Mod-Chip بياد مي خوام يه طوري به فروشمش يه پولي بزارم روش يكي ديگه بگيرم :((

حالا مگه چی شده؟عذا گرفتی:(

کنسولتون خراب شده ببر نشون آقا تکاوچ بده ببین چی میگه،من اونجا بودم یکی سی پی یو ایکس باکس رو سوزونده بود(دور و وره دستگاه پر بوده:eek: )

خلاصه به ی نفر دستگاهت رو نشون بده دیگه;)

ببین شما فقط دی وی دی رام دستگاهت مشکل پیدا کرده،چون فرمور رو خراب کردی و دستگاه هیچ ایرادی نداره!!
آقا تکاوچ 100% میتونه برات دی وی دی رام دستگاه رو پیدا کنه زیر 100 تومان

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
راست میگن...تازه کسی نمیاد یه دستگاه شک دار بخره...یکی دو روز باید بلند بشی بری پیش چند نفر(آقا تکاوچ و اگه نتونست چندتای دیگه)نشون بدی...

ایشاالله درست میشه

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
سلام مرسي از كمك فردا با چند تا Case امتحان ميكنم اگر نشود مي برم پيشه تكاوچ جان

اين مد چيپ كه گفتي ايران اومده

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
میبخشید این پستو اینجا میدم
من خریدار بازی مالزی هستم هر کس داره لطفا به من pm بده منتظرم
تو تاپیک تبادل بازی هم هم همه چی هست الا تبادل بازی!
بازارچه هم که تعطیله

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
آقا قیمت Core رو توی دوبی نداری؟

نه قيمت ندارم ، ولي اگر ميخواي 360 بگيري حتي فكر Core رو هم نكن چون اصلا به صرفه نيست .
بزرگترين مزيتي كه Pre نسبت به Core داره هاردشه كه مموري اصلا نميتونه جايگزين هارد بشه ، به نظر من 20GB هارد كم هم هست .
چون مثلا سيوهاي بازي Oblivion هر كدوم 3 MB جا ميگيرن و سيوهاي بازي SC هر كدوم 1 MB . فقط سيوهاي همين دو بازي 1 GB از هارد من رو اشغال كرده .
شايد هم بخواي به Marketplace وصل بشي و تريلر و دمو و ... دانلود كني كه در اينصورت نياز به گفتن نداره كه مموري جوابگو نيست .

علاوه بر هارد ، Pre دسته بيسيم داره كه خودش دنيايي داره ! ، لذت بازي كردن با بيسيم يه چيز ديگس .
در ضمن كابل Ethernet رو هم داره ( هدستو در نظر نميگيريم چون چيز چرتيه ، فقط بدرد چت ميخوره )

با توجه به جميع جوانب ، اگر بخواي بعدا اين امكانات رو به Core اضافه كني قطعا خيلي بيشتر برات آب ميخوره نسبت به پك Pre

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
نه قيمت ندارم ، ولي اگر ميخواي 360 بگيري حتي فكر Core رو هم نكن چون اصلا به صرفه نيست .
بزرگترين مزيتي كه Pre نسبت به Core داره هاردشه كه مموري اصلا نميتونه جايگزين هارد بشه ، به نظر من 20GB هارد كم هم هست .
چون مثلا سيوهاي بازي Oblivion هر كدوم 3 MB جا ميگيرن و سيوهاي بازي SC هر كدوم 1 MB . فقط سيوهاي همين دو بازي 1 GB از هارد من رو اشغال كرده .
شايد هم بخواي به Marketplace وصل بشي و تريلر و دمو و ... دانلود كني كه در اينصورت نياز به گفتن نداره كه مموري جوابگو نيست .

علاوه بر هارد ، Pre دسته بيسيم داره كه خودش دنيايي داره ! ، لذت بازي كردن با بيسيم يه چيز ديگس .
در ضمن كابل Ethernet رو هم داره ( هدستو در نظر نميگيريم چون چيز چرتيه ، فقط بدرد چت ميخوره )

با توجه به جميع جوانب ، اگر بخواي بعدا اين امكانات رو به Core اضافه كني قطعا خيلي بيشتر برات آب ميخوره نسبت به پك

همه می‌گن Pre بگیرم اما Core جواب‌گوی بودجه و نیاز من هست! من با دسته‌ی سیم‌دار مشکلی ندارم اصلا. کابل اچ‌دی و ایترنت و هدست هم اصلا به دردم نمی‌خوره!

می‌مونه یدونه هارد که اونم قابل‌چشم پوشیه. اولا این‌که هنوز منطقه‌ی ما ADSL نداره و از طرفی من هم علاقه‌ای به لایو بازی کردن از داخل ایران ندارم چون غیرقابل تحمله. از طرفی تو خط Challenge و این‌هام نیستم. تریلر بازی‌هام که روی نت ریخته. هر وقت هم دموی بازی‌‌ای بیاد، چند روز بعد خوده بازی می‌یاد. البته با این همه‌ی این حرف‌ها، قبول دارم که بعضی امکانات دونلود (سلام فرشین!) لایو رو از دست می‌دم، چون جای ذخیره ندارم.
فوقش اگه خیلی بهم فشار اومد، در آینده یدونه هارد می‌خرم براش.

بگذریم،
گفتی 380 تومن خریدی Pre رو. اگه دلار رو 950 بگیریم، در این‌صورت قیمت مدل Pre توی دوبی برای ما، معادل همون 400 دلاره آمریکا هست. پس می‌شه حدس زد که قیمت کور هم معادل همون 300 دلار، یعنی 285 تومن باشه.

اگه 80 هزار تومن هم برای کابل VGA و مموری 64 کنار بذارم، سرجمع می‌شه چیزی حدود 370 تومن. که من دقیقا تا همین حدود می‌تونم پول جور کنم. اگه بخوام Pre بخرم باید چیزی حدود 420 تومن بدم. یعنی 50 تومن بیش‌تر. که هر چقدر هم بیارزه من ندارم!! ( چیه خب ندارم دیگه!)

یک مثال هم بزنم و برم!
الان مثلا من 7 ملیون تومن پول دارم. و یکی هم میاد می‌گه ماشین پرادو رو جای 60 ملیون بهم می‌ده 10 ملیون. خب داره یه پیش‌نهاد استثنایی می‌ده. اما نکته این‌جاست که من 7 ملیون بیش‌تر ندارم. حالا پرادو 60 ملیونی می‌خواد همون 60 ملیون باشه یا ده ملیون!

پ.ن یکم: ریجن NTSC توی دوبی پیدا می‌شه یا فقط پاله؟
پ.ن دوم: قیمت کابل VGA و مموری 64، توی تهران و بازارهای جهانی!، با برند‌های مختلف چنده؟ شنیدم مارک‌های غیر ماکرو ارزون ترن.

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
آقا منم چند وقته دنبال کابل VGA هستم . این آقای توکلی که چند وقت پیش عکس یه کابل VGA که مارکش مایکروسافت نبود رو گذاشته بود ولی نگفت قیمتش چنده کی میدونه قیمتش چنده ؟:confused:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
اگه 80 هزار تومن هم برای کابل VGA و مموری 64 کنار بذارم، سرجمع می‌شه چیزی حدود 370 تومن. که من دقیقا تا همین حدود می‌تونم پول جور کنم. اگه بخوام Pre بخرم باید چیزی حدود 420 تومن بدم. یعنی 50 تومن بیش‌تر. که هر چقدر هم بیارزه من ندارم!! ( چیه خب ندارم دیگه!)
ميل خودته ولي بنظر من نيازي به كابل VGA نيست ، لذت كنسول بازي روي تلويزيونه :)
علاوه بر هزينه هايي كه گفتي ، به ترانسفور ماتور هم نياز داري . 40 تا 70 تومن هم بايد پول كپي خور شدن بپردازي ( يا اينكه ريسك كني و خودت دست به كار بشي ، يكي از بچه هاي همينجا زد كنسولشو تركوند ! ، ديگه هم هيچ كارش نميشه كرد )
من خودم سر همين كپي خور زجر عظيمي رو متحمل شدم ، كنسول رو خريده بودم ولي پول واسه كپي خور كردنش نداشتم :)
يك هفته تمام 360 كنار دستم بود و نميتونستم استفاده كنم ( نميدوني چه زجري كشيدم :cheesygri )

الان مثلا من 7 ملیون تومن پول دارم. و یکی هم میاد می‌گه ماشین پرادو رو جای 60 ملیون بهم می‌ده 10 ملیون. خب داره یه پیش‌نهاد استثنایی می‌ده. اما نکته این‌جاست که من 7 ملیون بیش‌تر ندارم. حالا پرادو 60 ملیونی می‌خواد همون 60 ملیون باشه یا ده ملیون!
خب ميتوني با پولت پرايدو بخري ! :cheesygri

پ.ن یکم: ریجن NTSC توی دوبی پیدا می‌شه یا فقط پاله؟
همه چي پيدا ميشه ، من خودم UC گرفتم .

قیمت کابل VGA و مموری 64، توی تهران و بازارهای جهانی!، با برند‌های مختلف چنده؟ شنیدم مارک‌های غیر ماکرو ارزون ترن.
كابل فك كنم 50 تومن باشه ، مموري رو هم بايد زنگ بزني بپرسي .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر