راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush
با سلام
از کجا میشه فهمید Frimware درایو 1.6 هست یا نه؟؟:confused:
آخه یه مغازه ای تو اهواز گفت Frimware درایو 1.6 هست . :-"
شک کردم بهش که داره 1.5x میفروشه.:sick:
به نظر شما دوستان راهی است؟؟ :confused:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
با سلام
نميشه فهميد جز اينكه كنسول رو باز كني و به كامپيوتر وصل كني

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
با سلام

اینطور که newHamedPC جان گفتند هم نــه نــه نیست ـش...!!

یکی از قابلیت های ورژن 1.6 حالت One shot boot mode هستش که به درایو به صورت لحظه ای اجازه میده که بازی های non-stealth رو اجرا کنه.

این قابلیت فقط در ورژن 1.6 وجود داره و در ورژن 1.51 چنین قابلیتی رو قرار نداده بودند.

شما می توانید از همین تفاوت فرق بین 1.51 بودن و یا 1.6 رو متوجه بشید.

جزئیات بیشتر

یکی از لینک های زیر رو دانلود کنید
Code:
http://rapidshare.com/files/234681729/Samsung_iXtreme-THX_v1.6-Bazicenter.com.rar
http://rapidshare.com/files/234680857/LiteOn_iXtreme-THX_v1.6.REPACK-Bazicenter.com.rar
http://rapidshare.com/files/234680303/BenQ_iXtreme-THX_v1.6-Bazicenter.com.rar

در پوشه ی که با برنامه Winrar از حالت فشرده خارج می کنید فایل ای به نام activate.iso وجود دارد
این فایل یک Image فایل تصویری است که باید با کمک برنامه ImgBurn اون رو رایت کنید
http://www.imgburn.com/index.php?act=download

فایل Image باید برروی یک DvD 9GB رایت بشه.

بعد از رایت دیسک اون رو توی درایو دستگاه قرار بدید صفحه ای ظاهر میشه که نوشته ای رو به چند زبان مختلف نوشته برای 30 ثانیه صبر کنید.
تا فرمور از نظر نرم افزاری غیر فعال شود.

سپس دیسک را خارج کنید و بازی non-stealth ای را قرار دهید دورن کنسول، اگر بازی اجرا شد
به این معنی هستش که فرمور شما 1.6 است در غیر این صورت و عدم اجرای بازی ورژن فرمور درایو شما 1.51 است.

non-stealth سری بازی هایی قدیمی و بازی های PlayBox در حالت non-stealth قرار دارند
non-stealth بودن یک بازی به معنی خطر بن شدن کنسول در Live است. که در حالت امنیتی که در
iXtreme 1.51 و یا Ixtreme 1.6 وجود دارد که در حالت عادی اجازه ی اجرا شدن بازی هایی که non-stealth هستش را نمی دهد.

P.S البته این موضوع رو هیچ وقت نشد چک کنم چون کنسول ندارم ولی از روی نوشته های فروم ها به این نظر رسیدم که عرض کردم.

ولی وصل کردن درایو و خواندن FW اون بهترین حالت فهمیدن ورژن ان هستش.

پس چند تا بازی بگین که فقط روی 1.6 بیاد

تمامی بازی های جدید قفل Wave3 دارند که ورژن 1.51 و 1.6 هر دو توانای اجرای این بازی ها رو دارند.

سلام
دوستان
میخواستم بدونم که کدوم مدل xbox 360 بهتره؟
کنسول Elite با مادربورد جسپر....

سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)

الان Elite دو سری داره پک جدید و پک قدیمی

پک جدید Elite قیمت جهانی اون 299 دولار هستش و پک قدیمی Elite قمیت جهانی 299 دولار هستش
فرق بین این دو پک در لوازم اضافی اون هستش

Elite New
xbox-360-elite-1.jpg

Elite Old
4328-xbox360elite.jpg

قیمت این دو پک در ایران تقریباً یکسان هستش هر چند که در قیمت جهانی 100 دولار اختلاف دارند
پس بهتره که Elite پک قدیمی رو تهیه کنید.

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
تفاوت دو دستگاه زیر در چی است ؟
xbox elite jasper foul pack
xbox elite jasper new pack
فرق بین این دو پک در لوازم اضافی اون است؟
یعنی پک جدید چه لوازمی کمتر داره؟
از نظر سایر موارد ازجمله Firmware آیا یکسان هستند؟
یعنی آیا هر دو دارای درایو 1.6هستند؟؟
لطفا توضیح دهیدکه در چه مواردی با یکدیگر اختلاف دارند
ممنون

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
یعنی از روی هارد بازی کردید با این خطا مواجه شدید؟
چون اگه دیسک مشکل داشت نصب نمی کرد ( امتحان کردم )

یک بازی بود وسط بازی خطا می داد / روی هارد نصبش کردیم مشکلش حل شد!
یه بازی هم بود که هنگام نصب تو هارد خطا داد که دیسک و تمیز کردیم و بعد بدون مشکل نصب کردیم و دیگه مشکلی نداشت

یعنی اینکه اگه شما بتونید بازی رو تو هارد نصب کنید و از روی هارد بازی کنید دیگه نباید مشکلی باشد؟!
( سوالی هم داشتم / البته ببخشیدها:blushing:
شما برای بازی کردن ( بعد از اینکه بازی رو تو هارد نصب کردید / روی بازی دکمه y رو می زنید بعد از طریق PLAY FROM HARD DRIVE وارد بازی می شید؟ ))
نه فقط وقتي ديسك رو گذاشتم بازي خودش شروع مي شه

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
نه فقط وقتي ديسك رو گذاشتم بازي خودش شروع مي شه

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
پس بهتره خودتون حالت اجرای اتوماتیک بازی رو تغییر فعال کنید / بعد خودتون از هارد بازی رو اجرا کنید ( همونطوری که تو پست قبلی گفتم )
یا اینکه اگه می خوایید این حالت رو غیر فعال نکنید / بعد از اینکه بازی اجرا می شه به داشبورد برید و بعد بازی رو از توی داشبورد اجرا کنید.

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
چه فرقي داره وقتي روي هارد ميريزي خودبهخود هميشه از روي هارد بازي رو مياره:confused:

بسم الله الرحمن الرحیم

نمی دونم!
تجربه ای که داشتم رو گفتم / ما هم مشکل مشابه رو داشتیم. / که اینگونه حل شد!

چون وقتی بازی از هارد اجرا بشه دیگه دلیلی نداره دستگاه بگه دیسک مورد داره ( چون با دیسک که کاری نداره ) با هارد داره اجرا می کنه!

حالا چرا می گه؟ / دیسک فقط بار اول اجرا می شه / اونم وقتی بازی رو از هارد اجرا می کنید
و نباید در بین بازی بگه دیسک مورد داره / مگر اینکه بازی از تو دیسک اجرا بشه

enriqueamin

کاربر سایت
Oct 7, 2009
13
با سلام ، من xbox360 را یه هفته پیش گرفتم ، می خواستم بدونم از کجا میشه تاریخ ساختش رو فهمید ؟!
مدل من arcae هست ، اگر یه کابل HDMI بگیرم و به مایتور FULL HD وصل کنم ، خروجی hd بهم میده ؟!

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
با سلام ، من xbox360 را یه هفته پیش گرفتم ، می خواستم بدونم از کجا میشه تاریخ ساختش رو فهمید ؟!
مدل من arcae هست ، اگر یه کابل HDMI بگیرم و به مایتور FULL HD وصل کنم ، خروجی hd بهم میده ؟!
پشت کنسول سمت چپ خروجی hdmi تاریخ ساخت زده

sargeras

کاربر سایت
Feb 8, 2008
15
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه.
من قصد خرید Xbox360 رو دارم چستجو هم کردم ولی نتونستم جواب روشن بعضی از پرسش هامو پیدا کنم و یکم گیج شدم مخصوصا درباره Region و اینکه کدام مادبرد بهتر است... .چندتا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم.
1-قیت فعلی کنسول(Premium,Elite)؟
2-من در جایی خوندم که ماکروسافت اعلام کرده از سال 2007 به بعد همه باز ها Region-Free خواهد شد اما درجایی دیگر هم خواندم که گول فروشنده هایی که میگویند دستگاه به طور کامل هک شده است و تمامي ريجن ها را اجرا مي کند نخوريد چون همچين چيزي وجود ندارد و تمامي مدل ها داراي قفل منطقه اي براي بازي ها مي باشند!
آیا این قفل هنوز پا برجاست؟
اگرهنوز هم این قفل هست خرید با نام کدام منطقه ( NTSC-UC ,NTSC-J/Asia..)بهتر است و بازی های آن در تهران بیشتر است؟ (آیا بازی ها با رجین مختلف داری قیمت های متفاوت هم هستند؟)
3-قیمت کابل HDMI به صورت جداگانه چند است؟(مثلا مدل پیریمیوم بخرم کابل HDMI هم جدا بخرم )
4-فرق فیش 3تایی(پیریمیوم)با 6تایی(الایت)از نظر کارایی چیه؟(مگه یکی مال صدا و یکی مال تصویر نیست؟پس سومیش چیه؟ اگه 6تایی ییعنی میشه به دوتا Tv وصل کرد؟)
5-اگر اطلاعاتی درباره ی راهای تشخیص دست دوم یا نو بودنش یا انواع کراکا و ضرارش و اینکه کپی خور هست یا نه..یا مرکزی مطمئن برای خرید سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید.
میدونم خیلی سوال کردم معذرت میخوام ولی خیلی ضررویه برام من قصد خرید دارم نمیخوام ندونسته...
بازم ممنون.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه.
من قصد خرید Xbox360 رو دارم چستجو هم کردم ولی نتونستم جواب روشن بعضی از پرسش هامو پیدا کنم و یکم گیج شدم مخصوصا درباره Region و اینکه کدام مادبرد بهتر است... .چندتا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم.
1-قیت فعلی کنسول(Premium,Elite)؟
2-من در جایی خوندم که ماکروسافت اعلام کرده از سال 2007 به بعد همه باز ها Region-Free خواهد شد اما درجایی دیگر هم خواندم که گول فروشنده هایی که میگویند دستگاه به طور کامل هک شده است و تمامي ريجن ها را اجرا مي کند نخوريد چون همچين چيزي وجود ندارد و تمامي مدل ها داراي قفل منطقه اي براي بازي ها مي باشند!
آیا این قفل هنوز پا برجاست؟
اگرهنوز هم این قفل هست خرید با نام کدام منطقه ( NTSC-UC ,NTSC-J/Asia..)بهتر است و بازی های آن در تهران بیشتر است؟ (آیا بازی ها با رجین مختلف داری قیمت های متفاوت هم هستند؟)
3-قیمت کابل HDMI به صورت جداگانه چند است؟(مثلا مدل پیریمیوم بخرم کابل HDMI هم جدا بخرم )
4-فرق فیش 3تایی(پیریمیوم)با 6تایی(الایت)از نظر کارایی چیه؟(مگه یکی مال صدا و یکی مال تصویر نیست؟پس سومیش چیه؟ اگه 6تایی ییعنی میشه به دوتا Tv وصل کرد؟)
5-اگر اطلاعاتی درباره ی راهای تشخیص دست دوم یا نو بودنش یا انواع کراکا و ضرارش و اینکه کپی خور هست یا نه..یا مرکزی مطمئن برای خرید سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید.
میدونم خیلی سوال کردم معذرت میخوام ولی خیلی ضررویه برام من قصد خرید دارم نمیخوام ندونسته...
بازم ممنون.

آقا برو به این صفحه 1206 و 1205 اونجا چندتا پست از من هست جواب چندتا از سوالات هست مخصوصا region

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر