راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
از دوستان، کسی راجع به xlink اطلاعاتی داره که چی هست؟ چه کاری انجام می ده؟ چطوری؟ مشکلی از نظر بن شدن نداره؟ فقط مخصوص کنسول های خاصی هست مثلا مخصوص j-tag یا اینکه همه می تونن داشته باشن؟
لطفا یه توضیحی بدید.
متشکرم

• Like
Reactions: che-jaleb

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام من یه کنسول xbox 360 new slim 250gb دارم. jtag شده هم هست. همراه با کینکت و 3 تا دسته.

1 ماه و خورده هست خریدم. حدود 27 یا 28 تا بازی هم داخلش هست.

چند بفروشم خوبه؟
۱.۴۰۰.۰۰۰ با همه بازیا، کینکت و سه دسته.

• Like

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
از دوستان، کسی راجع به xlink اطلاعاتی داره که چی هست؟ چه کاری انجام می ده؟ چطوری؟ مشکلی از نظر بن شدن نداره؟ فقط مخصوص کنسول های خاصی هست مثلا مخصوص j-tag یا اینکه همه می تونن داشته باشن؟
لطفا یه توضیحی بدید.
متشکرم
لینک برنامه ای هست که فقط برای کنسول هایی هست که جی تگ هستن.میتونی بازی هایی که روی لینک هستن رو مولتی یا co-op بازی کنی
چون با کنسولی که جی تگ هست نمیشه آنلاین بازی کرد برا همین میتونی از لینک واسه آنلاین زدن استفاده کنی البته همه ی بازی ها لینک ندارن

۱.۴۰۰.۰۰۰ با همه بازیا، کینکت و سه دسته.
خیلی گرونه!!!!کنسول دست دو نسل هفتی؟!!!الان پی اس 4 و وان این قیمت هستن!:|

• Like

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
از دوستان کسی جایی رو توی توپخونه سراغ داره (اگر آره ، لطفا آدرس دقیق رو بدهد) که بازی های قدیمی Xbox رو بفروشه ؟ یا جای دیگه ای ؟! یکی از دوستان به پاساژ نصر در گیشا اشاره کرد اما خب یه مقدار بدمسیره برای من .
بازی های قدیمی مثل Assassin creed 2 و Assassin creed Brotherhood و Assassin creed relevation
اگر از دوستان کسی قصد فروش این بازی ها رو داشته باشه هم خریدارم .

enigmaarch

کاربر سایت
Dec 26, 2011
13
سلام دوستان. میخواستم ببینم واسه xbox 360 fat آداپتور وایرلس مخصوصی هست یا دانگلی هست که بشه وصلش کرد به وای فای. در هر دو صورت برای خرید راهنمایی کتید لطفا و حدود قیمت هم بفرمایید.

• Like

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام من میخاستم یه xbox بخرم نمیدونم چه مدلیش بهتره یا اینکه مدل با لاتری قراره بیاد ویه led 24 اینچ چقدره وچه مارکی خوبه​
مدل New Slim که تازه عرضه شده...
به طور کلی ساپورت از 360 نهایتا تا زمستون امسال ادامه داشته باشه...

• Like

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام من میخاستم یه xbox بخرم نمیدونم چه مدلیش بهتره یا اینکه مدل با لاتری قراره بیاد ویه led 24 اینچ چقدره وچه مارکی خوبه​
یا new slim 250 گیگ بگیر یا slim 250 گیگ بگیر یه وقت 4 گیگ نگیری که اصن به درد نمیخوره!!!
نگران بازی هم نباش که تا یکی دو سال آینده واسش بازی جدید میاد!
اگرم نیاد (که 100 درصد بازی های جدید میاد) شما انحصاری ها و بازی هایی رو که تا حالا بازی نکردی رو میتونی بازی کنی!
واسه led هم تو این تاپیک سوال کنی راحتتر بهت جواب میدن!
http://forum.bazicenter.com/thread84075/page220/

Ahmad77888

کاربر سایت
Sep 18, 2014
5
دوستان برای راه اندازی کلوپ بازی، خرید چه نوع ایکس باکسی رو پیشنهاد میکنید? برای استفاده شخصی چطور? حدود قیمتاشون چطوریاست? ممنون میشم جواب بدید

• Like

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوستان برای راه اندازی کلوپ بازی، خرید چه نوع ایکس باکسی رو پیشنهاد میکنید? برای استفاده شخصی چطور? حدود قیمتاشون چطوریاست? ممنون میشم جواب بدید
بهترین مدلایی که الان توی بازار هستن اسلیم 250 گیگ و نیو اسلیم 250 گیگ هست!هم برا استفاده ی شخصی خوبن هم کلوپ!

میخوام یه Xbox بگیرم. دست دوم ارزون ارکید بهتره یا الایت؟ کلا فرقی میکنند؟
بله فرق میکنن!اگه میخوای دست دوم بگیری elite بهتره,ولی اگه دست دوم اسلیم 250 گیگ هم پیدا کردی خیلی بهتره تا elite

namakdooon

کاربر سایت
Jan 15, 2012
32
من میخوام صفر و بخرم
کدوم مدلش و بخرم؟
برای کدوم منطقه باشه بهتره؟
نحوه اجرای بازی ها کپیش به چه صورتیه؟ بازی ها باید با هارد اجرا بشه یا دی وی دی؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
من میخوام صفر و بخرم
کدوم مدلش و بخرم؟
برای کدوم منطقه باشه بهتره؟
نحوه اجرای بازی ها کپیش به چه صورتیه؟ بازی ها باید با هارد اجرا بشه یا دی وی دی؟

اگر مشکلی مالی نداری...خوب ایکس باکس 250 نیو اسلیم بگیر...

منطقه هم همشون پال هستن دیگه کسی جز پال نمیفروشه

بازی کپی هم بستگی به هک کنسول داره اگر کنسولتون lt باشه باید مثل بقیه دیسک بخرید نصب کنید رو دستگاه و بازی رو با دیسک اجر کنید چون به صورت معمول باید دیسک حتما تو دستگاه باشه...اگر هم جیتگ بخرید میتونید بازی رو نصب کنید و بدون دیسک استفاده کنید

• Like

namakdooon

کاربر سایت
Jan 15, 2012
32
مشکل مالی نه به اون صورت
اگه ازسایت امازون بخرم چی؟
فرق سری e با s و نیو چیه

پول خرید ps4 , xboxone هم دارم اما چون کپی خور نشدن نمیخوام بخرم. چون هزینه بازی هاش واقعا زیاده

آخرین ویرایش:

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
501
سلام
دو تای اولی دارم ولی lt2 هستن

- - -ویرایش - - -

از دوستان کسی جایی رو توی توپخونه سراغ داره (اگر آره ، لطفا آدرس دقیق رو بدهد) که بازی های قدیمی Xbox رو بفروشه ؟ یا جای دیگه ای ؟! یکی از دوستان به پاساژ نصر در گیشا اشاره کرد اما خب یه مقدار بدمسیره برای من .
بازی های قدیمی مثل Assassin creed 2 و Assassin creed Brotherhood و Assassin creed relevation
اگر از دوستان کسی قصد فروش این بازی ها رو داشته باشه هم خریدارم .

دوتای اولی دارم ولی lt2 هستن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر