راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام
میخوام xbox بخرم شماره سریال روی کارتن باید با شماره سریال روی کنسول یکی باشه؟
منم دنبالشم. درستش اینه که یکی باشه ولی اگه نباشه هم نمیشه گفت که لزوما مشکلی وجود داره. اگه شما کنسول رو به اسم آک و کپی خور نشده بخرید بله حتما حتما باید یکی باشه. ولی وقتی کنسول رو کپی خور شده می خرید ممکنه یکی نباشه. علتش اینه که اون مغازه مثلا 20 تا کنسول آک داره همه رو با هم باز می کنه و شروع می کنه کپی خور کردن. حالا وقتی می خواد برشون گردونه توی جعبه ممکنه این دقت رو نکنه و هر کنسولی تو جعبه خودش نره و در عین حال هیچ کنسولی هم مشکلی نداشته باشه. اگه جایی باشه که آک داشته باشه و جلو خودت باز کنه و کپی خور کنه دیگه زیادی مطمئن هست (من تو این یه هفته که دنبالشم تو تهران همچین جایی ندیدم). اگه کپی خور شده هم می خری بهتره مهلت تست حداقل یک هفته ای بگیری ازش.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان یک فروند ایکس باکس 360 الیت 120 گیگ دارم با برد جاسپر که قصد فروشش رو دارم اینم مشخصاتشه:
سالم سالمه و یه خط هم روش نیافتاده.
هـک lt3+ داره.
تابحال باهاش آنلاین بازی نکردم و هنوز یک ماه گلد فری رو داره برای امتحان
تولید 2009 هست.
یه دسته اورجینال هم داره
به نظرتون با چه قیمتی بفروشمش خوبه؟
همراهش هم هرچی گیم دارم میخوام بدم.(شاید نزدیک 50 تایی باشه)
ممنون میشم نظر بدین

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
سلام
دوستان من چه جوری باید بدونم کنسولم j tag هست یا نه؟
از کجا باید بدونم ریجن کنسولم چیه؟ مگه بازی های ریجن دیگه به هم میخورن ؟ چون دیروز میخواستم بازی بگیرم طرف میگفت همه بازی ها رو بالا میاره مگه میشه ؟ من تازه خریدم اصلا از این چیزا سر در نمیارم

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
سلام
دوستان من چه جوری باید بدونم کنسولم j tag هست یا نه؟
از کجا باید بدونم ریجن کنسولم چیه؟ مگه بازی های ریجن دیگه به هم میخورن ؟ چون دیروز میخواستم بازی بگیرم طرف میگفت همه بازی ها رو بالا میاره مگه میشه ؟ من تازه خریدم اصلا از این چیزا سر در نمیارم
ریجن کنسول رو دقیق یادم نیست کجا زده بود!ولی دلایلی که نشون میده کنسول جی تگ شده هست یکی دیر بوت شدن هست
کم و زیاد کردن فن کنسول و اگه میخوای خیالت راحت بشه یه بازی رو نصب کن و ببین بدون دیسک اجرا میشه یا نه!
اگه کنسولت جی تگ شده باشه مهم نیست که بازی چه ریجنی باشه

Shayan Cena

کاربر سایت
May 5, 2009
52
آقایان مادربرد فالکون اگه درست مراقبت بشه در هر دفه 2 ساعت بیشتر بازی نشه باز هم سه چراغه شدنش حتمیه؟

و آیا نصب بازی روی هارد تاثیر در کمک به سه چراغه نشدن فالکون داره؟

خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آقایان مادربرد فالکون اگه درست مراقبت بشه در هر دفه 2 ساعت بیشتر بازی نشه باز هم سه چراغه شدنش حتمیه؟

و آیا نصب بازی روی هارد تاثیر در کمک به سه چراغه نشدن فالکون داره؟

خیلی ممنون
کلا بازی رو نصب کنی خیلی بهتره چون دیگه به لنز فشار نمیاد (البته اگه کنسولت lt3 باشه)
خیلیا رو من دیدم مادربرد فالکون داشتن و اصلا کنسولشون 3 چراغه نشده!ولی برا اطمینان شما زیاد باهاش بازی نکن!همون 2 ساعت خوبه

masoud7khat

کاربر سایت
Aug 12, 2013
25
سلام ببخشید من کنسول Xbox 360 Elite 120gb دارم که هارد دستگاه 120gb است.میخواستم بدونم این هارد 250gb که فروشگاه ها میفروشن و ساخت خود ایکس باکس هست آیا به دستگاه من وصل میشه بجا 120gbخودش و از250گیگ استفاده کنم.آیا داخل خود دستگاه وصل میشه یا نه.باتشکر

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام ببخشید من کنسول Xbox 360 Elite 120gb دارم که هارد دستگاه 120gb است.میخواستم بدونم این هارد 250gb که فروشگاه ها میفروشن و ساخت خود ایکس باکس هست آیا به دستگاه من وصل میشه بجا 120gbخودش و از250گیگ استفاده کنم.آیا داخل خود دستگاه وصل میشه یا نه.باتشکر
بجا همون هارد 120 گیگت وصل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر