راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
بیشتر توی ایران PAL است.
250 دسته دوم اسلیم تر و تمیز تا 900 تا 1000 تومان میشه پیدا کرد.

پس این 450 و 500 تومنی که میگن چیه؟ داغونن یا اصلا این مدل نیستن؟ مگه نوش چنده؟!

اگه ntse بگیرم تو چه چیزایی به مشگل می خورم ؟
می خوام بعدا jtag اش کنم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
پس این 450 و 500 تومنی که میگن چیه؟ داغونن یا اصلا این مدل نیستن؟ مگه نوش چنده؟!

اگه ntse بگیرم تو چه چیزایی به مشگل می خورم ؟
می خوام بعدا jtag اش کنم

این قیمت که شما می گی ماله Arcade /Elite این مدل های قدیمی این دستگاه است . اگر NTSC بگیری فقط بازی های که NTSC است و Free Region را می توانید استفاده کنید معمولا بازی های NTSC هم خیلی به سختی در ایران گیر میاد.

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
این قیمت که شما می گی ماله Arcade /Elite این مدل های قدیمی این دستگاه است . اگر NTSC بگیری فقط بازی های که NTSC است و Free Region را می توانید استفاده کنید معمولا بازی های NTSC هم خیلی به سختی در ایران گیر میاد.

NTSE مشکل کپی خور کردن و JTAG کردن ندارن؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
NTSE مشکل کپی خور کردن و JTAG کردن ندارن؟

نه هم می توانید کپی خور کنید و هم می توانید jtag کنید. البته اگر اشتباه نکنم اگر jtag کنید دیگه region ها چندان اهمیتی نداره چون می توانید بازی های Jtag را از طریق کامپیوتر modify کنید و بعد بریزید بروی xbox.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
از کجا بفهمم دستگاهی که می خرم جیتگ نیست؟ویژگی های جیتگ چیه؟ممنون

داداش ببین دستگاه جیتگ شده گرون تره....

از بالای کنسول هم ببینی وقتی کنسول به برق باشه یه لامپ قرمز از تو کنسول معلومه که اون کیته جیتگ هست...
کنسول رو با دکمه اجکت روشن کن اگر با صفحه ابی اومد بالا جیتگ شده....یکی از نشونی هاش هم اینه که دیر بوت میشه

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
دوستان من چیز زیادی از x360 نمی دونم.
می خوام یکی بگیرم. بدون کینکت. آنلاین هم میخوام بتونم بازی کنم.

1. بازی ها حتما باید روی هارد نصب بشه؟ یعنی من اگه از این مدلهایی بگیرم که هاردش 4GB هست، حتما باید یه هارد اکسترنال داشته باشم که بتونم بازی کنم یا میشه راحت دیسک رو گذاشت و بازی کرد؟ کدومش پیشنهاد میشه؟
2. داستان این jtag و LT3 و هک نرم افزاری و سخت افزاری چیه؟ من میخوام بی دردسر بتونم بازی کپی اجرا کنم و آنلاین هم مشکلی نباشه
3. بازی خریدن هم نکته داره؟ به چه چیزهایی باید دقت کرد؟ مثلا از مغازه های بیرون بازی بخرم روی هر دستگاه کپی خور شده ای به هر روشی اجرا میشه یا نه؟ بهتر اینه که بازی بخرم یا دیسک بخرم دانلود کنم خودم رایت کنم؟
4. الان همه ی مدل های 360 کپی خور میشن (آنلاین هم بشه بازی کرد)؟
5. الان چه مدلی بگیرم بهتره و دردسر نداره؟
6. موقع خرید نکته خاصی باید دقت کنم؟ مثلا تاریخ و سری ساخت یا اینکه درایوش چی باشه و فریمویری که روش هست چند باشه و ...؟
7. فروشگاه اینترنتی یا مغازه ی خوب و با انصاف که کلاهبردار نباشه تو تهران معرفی کنید (پ خ کنید)

ببخشید زیاد شد. اینقدر از این تاپیک به اون تاپیک رفتم گیج شدم. خواهشا ساده توضیح بدین. :x

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid

1. بازی ها حتما باید روی هارد نصب بشه؟ یعنی من اگه از این مدلهایی بگیرم که هاردش 4GB هست، حتما باید یه هارد اکسترنال داشته باشم که بتونم بازی کنم یا میشه راحت دیسک رو گذاشت و بازی کرد؟ کدومش پیشنهاد میشه؟
2. داستان این jtag و LT3 و هک نرم افزاری و سخت افزاری چیه؟ من میخوام بی دردسر بتونم بازی کپی اجرا کنم و آنلاین هم مشکلی نباشه
3. بازی خریدن هم نکته داره؟ به چه چیزهایی باید دقت کرد؟ مثلا از مغازه های بیرون بازی بخرم روی هر دستگاه کپی خور شده ای به هر روشی اجرا میشه یا نه؟ بهتر اینه که بازی بخرم یا دیسک بخرم دانلود کنم خودم رایت کنم؟
6. موقع خرید نکته خاصی باید دقت کنم؟ مثلا تاریخ و سری ساخت یا اینکه درایوش چی باشه و فریمویری که روش هست چند باشه و ...؟
7. فروشگاه اینترنتی یا مغازه ی خوب و با انصاف که کلاهبردار نباشه تو تهران معرفی کنید (پ خ کنید)

ببخشید زیاد شد. اینقدر از این تاپیک به اون تاپیک رفتم گیج شدم. خواهشا ساده توضیح بدین. :x
1-نه میتونید بازی رو از روی دیسک اجرا کنید ولی یه نکات منفیش اینه که لنزت بعد یه مدت به فنا میره...
رو هارد های 4 گیگ نمیتونی بازی نصب کنی و هارد اکسترنال هم بزنی محدود میتونی ازش استفاده کنی ...فک کنم 16 گیگ یا 32 بزاره استفاده کنی

2-جیتگ اگر بکنی باید برای همیشه با لایو خداحافظی کنی ولی بازم میتونی یه سری بازی ها رو انلاین بازی کنی مثل کال اف دیوتی....ولی لایو نمیتونی بری ...جیتگ مزیت های خیلی زیادی داره ولی بدیش همینه...با جیتگ میتونی هارد 1 ترا هم وصل کنی مشکلی نداره ...میتونی بازی رو بدون دیسک اجرا کنی ولی LT همچین کاری نمیتونی بکنی ولی لایو میتونی بری.....این مورد تصمیمش با خودته...من قبلا آرکید داشتم lt بود ولی الان اسلیم خریدم رفتم جیتگ خریدم راضی هم هستم...

3-بازی هم اگر دستگات جیتگ باشه نه هر نوع بازی رو میتونی بگیری....ولی اگر lt بگیری باید بازی های برنرمکس یا همون 100 درصد بگیری که قیمتش دوبرابر هست ...اگر بخوای انلاین بزنی باید بازیت 100 درصد باشه ...ولی برا جیتگ فرق نداره....بخری هم به نظر من بیشتر مصرفه

4-بله همه مدل ها کپی خور و جیتگ میشن

5-به نظر من اسلیم 250 گیگ بگیر ...اسلیم هم جدیدش اومد به نام New slim یا Xbox360 slim E که فقط ظاهرش فرق داره...ولی جدید تر از سری S هست...من خودم مدل E رو دارم

6-اگر اسلیم میگیری نه نیازی نیست...فقط باید حواست باشه شماره سریال های کنسول همه جاش یکی یکی باشه...یه جا پشت کنسول هست...یه جا جلو کنسول درون جایی یو اس بی ...یه جای دیگه هم روی جعبه

7-شرمنده اینو نمیشناسم چون خودم اصفهان خریدم

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی

1-نه میتونید بازی رو از روی دیسک اجرا کنید ولی یه نکات منفیش اینه که لنزت بعد یه مدت به فنا میره...
رو هارد های 4 گیگ نمیتونی بازی نصب کنی و هارد اکسترنال هم بزنی محدود میتونی ازش استفاده کنی ...فک کنم 16 گیگ یا 32 بزاره استفاده کنی

2-جیتگ اگر بکنی باید برای همیشه با لایو خداحافظی کنی ولی بازم میتونی یه سری بازی ها رو انلاین بازی کنی مثل کال اف دیوتی....ولی لایو نمیتونی بری ...جیتگ مزیت های خیلی زیادی داره ولی بدیش همینه...با جیتگ میتونی هارد 1 ترا هم وصل کنی مشکلی نداره ...میتونی بازی رو بدون دیسک اجرا کنی ولی LT همچین کاری نمیتونی بکنی ولی لایو میتونی بری.....این مورد تصمیمش با خودته...من قبلا آرکید داشتم lt بود ولی الان اسلیم خریدم رفتم جیتگ خریدم راضی هم هستم...

3-بازی هم اگر دستگات جیتگ باشه نه هر نوع بازی رو میتونی بگیری....ولی اگر lt بگیری باید بازی های برنرمکس یا همون 100 درصد بگیری که قیمتش دوبرابر هست ...اگر بخوای انلاین بزنی باید بازیت 100 درصد باشه ...ولی برا جیتگ فرق نداره....بخری هم به نظر من بیشتر مصرفه

4-بله همه مدل ها کپی خور و جیتگ میشن

5-به نظر من اسلیم 250 گیگ بگیر ...اسلیم هم جدیدش اومد به نام New slim یا Xbox360 slim E که فقط ظاهرش فرق داره...ولی جدید تر از سری S هست...من خودم مدل E رو دارم

6-اگر اسلیم میگیری نه نیازی نیست...فقط باید حواست باشه شماره سریال های کنسول همه جاش یکی یکی باشه...یه جا پشت کنسول هست...یه جا جلو کنسول درون جایی یو اس بی ...یه جای دیگه هم روی جعبه

7-شرمنده اینو نمیشناسم چون خودم اصفهان خریدم

ممنون از توضیحات. :bighug:
یه سوال دیگه
اینطور که من فهمیدم اگه کنسول LT3 باشه، باید بازی هایی که استفاده می کنی هم مخصوص LT3 باشه در غیر این صورت اجرا نمیشه. حالا سوال اینجاست که یعنی من بازی های قدیمی رو که قبل از اومدن LT3 تولید شدن (مثلا برای 4 5 سال پیش) نمی تونم بازی کنم؟ یا اینکه راهی هست؟ مثلا فایل بازی رو خودم بگیرم دستکاری کنم بعد رایت کنم؟ یا به همین مغازه هایی که کارشون کنسول و بازیه بگم بازی های قدیمی رو برام برای LT3 آماده می کنن؟
یه سوال هم از قسمت قبل موند دوستانی که می دونن بگن: فروشگاه اینترنتی یا مغازه ی خوب و با انصاف که کلاهبردار نباشه تو تهران معرفی کنید (پ خ کنید)
(البته چند تا از دوستان سایت دیجیکالا رو معرفی کرده بودن. من از این سایت زیاد خرید کردم ولی برا کنسول زنگ که می زنی بپرسی کنسول کپی خور هست نیست چجوریه که اصلا اطلاعات ندارن. بعد هم اگه مشکلی پیش بیاد قطعا متخصص کنسول هم ندارن. من یه جایی می خوام که کارشون گیم باشه که پس فردا اگه یه آپدیتی هکی یا یه چیزی جدیدی لازم شد ببرم همونجا برام انجام بده.)

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
کسی نیست جواب بده؟
خب بازی ها رو معمولا از کجا میخرن؟!:d
وقتی کپی خورش کنی دیگه احتیاجی نیست 100 تا 200 هزار تومن پول بالای بازی بدی فوقش خیلی بخوای برای یه بازی خرج کنی 10 تومن اِ
نمیدونم کجا رو میگی چون تا حالا به اون توجه نکردم
بستگی داره 4 گیگ داره و 250 گیگ.4 گیگ فک کنم بین 700 تا 800 باشه , 250 گیگ هم فک کنم 900 تا 1 میلیون
بله میشه به لایو وصل شد (در صورتی که کپی خور کنسولت lt3 باشه اگه کنسول رو جی تگ کنی تا به لایو وصل بشی بن میشی)
خب برای آنلاین بازی کردن هست خرید بازی خرید دی ال سی دانلود بازی های رایگان و....
ممنون از توضیحات.
:bighug:
یه سوال دیگه
اینطور که من فهمیدم اگه کنسول LT3 باشه، باید بازی هایی که استفاده می کنی هم مخصوص LT3 باشه در غیر این صورت اجرا نمیشه. حالا سوال اینجاست که یعنی من بازی های قدیمی رو که قبل از اومدن LT3 تولید شدن (مثلا برای 4 5 سال پیش) نمی تونم بازی کنم؟ یا اینکه راهی هست؟ مثلا فایل بازی رو خودم بگیرم دستکاری کنم بعد رایت کنم؟ یا به همین مغازه هایی که کارشون کنسول و بازیه بگم بازی های قدیمی رو برام برای LT3 آماده می کنن؟
یکی از بچه ها میگفت بازی های قبل از lt3 یعنی lt2 رو میشه راحت بازی کرد و احتیاجی به برنامه خاصی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر