راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من اینو خریدم هر کاری میکنم وصل نمیشه به کامپیوتر

سیم دسته xbox 360 | ایرج شاپ

سرش میزنم به دسته 360 اون سرشم میزنم به کامپیوترر درایور دسته سیمی از سایت مایکرو نصب کردم نشد؟
من هم از همینا دارم ولی مطمعنم که می شه به windows وصلشون کرد اما باید یه سری مراحل خاصی رو انجام بدی تا بتونی این کارو انجام بدی که من اطلاعی ندارم و من شنیدم که برا هر بازی باید به طرز خاصی این دسته رو به windows وصل کنی.

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
من هم از همینا دارم ولی مطمعنم که می شه به windows وصلشون کرد اما باید یه سری مراحل خاصی رو انجام بدی تا بتونی این کارو انجام بدی که من اطلاعی ندارم و من شنیدم که برا هر بازی باید به طرز خاصی این دسته رو به windows وصل کنی.

یعنی هیچ لینکی و آموزشی نیست؟

شما تا حالا وصل کردید؟

ویرایش: این لینک الان دیدم توضیح داده نمیشه
http://answers.microsoft.com/en-us/...play-and/58087f84-3d2f-4456-bfdd-ccbe28d58d13

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان میخواستم بدونم که آیا با ایکس باکس های lt3 میشه بازیهای قدیمی تر رو هم بازی کرد؟
بله می توانید .من تا حالا به بازی قدیمی بر نخوردم که اجرا نشه روی lt3 .
البته یک تعداد انگشت شماری است که باید برای lt3 پچ بشند به گفته یک عده در اینترنت.

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
سلام من ایکس 360 و پلی 3 داشتم فروختم الان میخوام کارت گرافیکمو ارتقاء بدم با 1 تومن حالا موندم کارت بگیرم یا دوباره برگردم به کنسول.
پی سی بازی های با کیفیت داره؟کمه یا زیاده ارزش داره؟

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
سلام من ایکس 360 و پلی 3 داشتم فروختم الان میخوام کارت گرافیکمو ارتقاء بدم با 1 تومن حالا موندم کارت بگیرم یا دوباره برگردم به کنسول.
پی سی بازی های با کیفیت داره؟کمه یا زیاده ارزش داره؟

برگرد رو کنسول.رو پی سی هیلی دردسر زیاد هست...

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
میشه دقیق توضیح بدید؟
این سوالتون رو اگه تو تاپیک pc بپرسین یه سری جواب میشنوین ، اگه تو تاپیک 360 بپرسین یه سری جواب دیگه میشنوین !
pc مشکلات خودش رو مثل ارتقا بعد از چند سال ، دیر عرضه شدن بعضی بازی ها و یا مشکلات نصبی .
360 یا ps3 هم الان در آخر نسل خودشون هستن پس تا چند سال آینده ممکنه عمرشون به پایان برسه ، مشکلات کپی خور ، نصب و اجرا (به صورت موردی بسته به نوع دیسک بازی) هم که گاهی دارن !!
پس خودتون نتیجه بگیرید.

AGENṪ 47

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
نام
Arsalan
دوستان کسی میدومنه مادر برد Corona خوبه یا نه؟
که مضرات و چه خوبی داره؟
کپی خور میشه؟
دوامش نسبت به jasper
چطوره؟

سلام.
اگه سوالتون برای خرید ایکس باکس هست برد کرونا اوکی هست و مشکلی نداره.
از اواخر 2010 به بعد تمام ایکس باکس ها یا با برد کرونا تولید شدن یا ترینیتی.
جسپر دیگه الان نیست. اینطور که جا افتاده میگن برد ترینیتی نسبت به کرونا یکم سرعت بوتش بیشتره، ولی من خودم یه ماه پیش یه اسلیم 250 گرفتم با برد کرونا که سرعت بوتش هیچ فرقی با ترینیتی نداره. به فروشنده هم این مسئله رو گفتم، گفت هیچ فرقی ندارن اگه میخوای برات ترینیتی بیارم.
کپی خور میشه. اصولا کپی خور شدن ربطی به برد نداره، باید به درایو دستگاه دقت کنید. درایو های هیتاچی با روش ال تی یو کپی میشن و درایو های لایتون ال تی 3 میشن. در مورد دوام برد هم خیالت راحت، اگر از دستگاه درست مراقب کنی سالها برات کار میکنه.

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
ببخشید من میخوام Xbox بگیرم Coronaه
میگم درایورش چیه؟
میگه ندارن یه برد LTu رو درایو مادر برده
یعنی چی؟
اینا هک میشن؟
مشکلی در اینده ندارن؟
هکشون چه قیمته ؟

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
نمی‌دونم جای درستی دارم می‌پرسم یا نه، تاپیک بهتری پیدا نکردم!
این گیتارهای Guitar Hero قیمتش چنده حدوداً؟ سایتی برای خریدشون می‌شناسید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر