راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
سلام دوستان
من میخوام کنسول اکس باکس اسلیم 250 گیگ بخرم همراه با کینکت،میخواستم بدونم چه چیزایی رو مد نظر داشته باشم؟
1-برداش فرق داره مثل فت یا نه؟مثلا جسپر یا فالکنو میگم؟
2-ریفرش بودن یا نبودن رو از کجا متوجه بشم؟
3-درایورهاش چطور فرق دارن مثلا لایت آن یا سامسونگ اینا؟از کجا تشخیص بدم ؟کمکم کنید ممنون میشم

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
سلام:D
من الان بخوام برم 360 بگیرم باید بگم که داشبورد و الی تیش چند باشه؟؟:-/ ( اسلیم میخوام بگیرم )
منتظرم چون تا 3 ساعت دیگه باید برم بخرم!:|

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
یه سوال داشتم
ایکس باکسهایی که بن میشوند رو اگه بخرم هیچ مشکلی تو اجرای بازیها نداره؟؟
همچنین اگه اپدیتی بیاد میشه روش ریخت؟؟هم lt+ وهم داشبورد
ممنون مشم توضیح بدید که اگه من برای افلاین بگیرم مشکلی واسم پیش نمی یاد؟؟

eman619rv

کاربر سایت
Aug 8, 2010
20
سلام دوستان من پدرم داره میره دوبی به نظرتون بگم از دبی X360 اسلیم بیاره یا نه از همینجا بخرم؟؟بعد فروشنده های ایرانی هم هستن؟ ادرسی چیزی ندارین؟ چه نکاتی رو باس به پدرم بگم واسه خریدش که دستگاه کپی خور بخره ؟؟

راستی درایو های هیتاچی جریانش چی شد ه-ک شدن؟؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوستان بنده قصد خرید یه ایکس باکس دارم
برای اولین تجربه سوالی که برام پیش اومده اینکه این قفل جدید روی همه بازی ها هست مثل فیفا یا nfs
در ضمن اینکه هک این قفل جدید ایکس باکس مثل ps3 هیچ امیدی بهش نیست ؟؟؟

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
دوستان بنده قصد خرید یه ایکس باکس دارم
برای اولین تجربه سوالی که برام پیش اومده اینکه این قفل جدید روی همه بازی ها هست مثل فیفا یا nfs
در ضمن اینکه هک این قفل جدید ایکس باکس مثل ps3 هیچ امیدی بهش نیست ؟؟؟
سلام به به چه خوب !
نه اگه منظورت AP25 ـه که فقط روی nfs : hp ، halo reach ، ac : bh ، fable 3 ، cod : mw2 ، cod bo هست ولی اگه منظورت فرمت جدید دیسک هاست که اون بحثی جدا داره و با اومدن LT2 حل میشه .
نه بابا این حرفا چیه ؟!؟! مطمئنا از قضیه write protect که مارو 5 ماه یه لنگه پا نگه داشت بدتر نیست ، LT2 هم الان تو تسته .

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
من قصد پیدا کردم 360 بخرم فقط یک مساله :d :
زیاد نمیتونم خرج کنم اگه بخوام دسته دو پیدا کنم که خطر سه چراغ و نداشته باشه ( که شنیدم جاسپر نداره ) چی بخرم خوبه ؟

eman619rv

کاربر سایت
Aug 8, 2010
20
سلام دوستان من پدرم داره میره دوبی به نظرتون بگم از دبی X360 اسلیم بیاره یا نه از همینجا بخرم؟؟بعد فروشنده های ایرانی هم هستن؟ ادرسی چیزی ندارین؟ چه نکاتی رو باس به پدرم بگم واسه خریدش که دستگاه کپی خور بخره ؟؟

یعنی هیشکییییییییی نیس جواب ما رو بده؟؟!!!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام به به چه خوب !
نه اگه منظورت AP25 ـه که فقط روی nfs : hp ، halo reach ، ac : bh ، fable 3 ، cod : mw2 ، cod bo هست ولی اگه منظورت فرمت جدید دیسک هاست که اون بحثی جدا داره و با اومدن LT2 حل میشه .
نه بابا این حرفا چیه ؟!؟! مطمئنا از قضیه write protect که مارو 5 ماه یه لنگه پا نگه داشت بدتر نیست ، LT2 هم الان تو تسته .
آقا دم شما گرم خیلی خیلی ممنون
یه سوال دیگم داشتم اینکه کلا بازی ها نیاز به هارد دارن ؟؟؟؟
چون اگر بگیرم اسلیم 4 می گیرم می خواستم بدونم مشکلی برای بازی ها ایجاد نمیشه؟؟؟؟
در ضمن الان تمام xbox slim ها کاملا کپی میشن ؟؟؟؟
یعنی می تونم از خارج تهیه کنم و بعد خودم کپی خورش کنم؟؟؟؟؟؟
کلا کدوم ورژن ها اصولی کپی میشن و پایدار کپیشون؟
آخرین سوال هم اینکه شاید یکم مسخره بیاد ولی این سری اسلیم rrod یا مشکل های اینچنینی نداره که؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من الان رفتم تو سايت اين گروه c4eva ديدم سطر آخر زده lt 2 براي درايو هاي lite-on 0800 dg-16d2s در مرحله ي تست هست.سوالي كه دارم اينه كه از كجا بفهميم مدل درايومون اينه؟

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave

از همینجا به نظرم بخری بهتره چون ممکنه اونور از شانس بدت یه هیتاچی گیرت بیاد که اگه در جریان هکش باشی میدونی که اصلا معلوم نیست کی هک بشه . آدرس یه جای مطمئن رو برات pm کردم چک کن . :)
یه سوال داشتم
ایکس باکسهایی که بن میشوند رو اگه بخرم هیچ مشکلی تو اجرای بازیها نداره؟؟
همچنین اگه اپدیتی بیاد میشه روش ریخت؟؟هم lt+ وهم داشبورد
ممنون مشم توضیح بدید که اگه من برای افلاین بگیرم مشکلی واسم پیش نمی یاد؟؟
سلام به هیچ وجه مشکلی با آفلاین بازی کردن نداری و آپدیت هم میشه فقط و فقط نمیتونی آنلاین بازی کنی همین !!
من قصد پیدا کردم 360 بخرم فقط یک مساله :d :
زیاد نمیتونم خرج کنم اگه بخوام دسته دو پیدا کنم که خطر سه چراغ و نداشته باشه ( که شنیدم جاسپر نداره ) چی بخرم خوبه ؟
درصد خرابی جاسپر خیلی کمه زیر 10% ، یعنی خودم تا حالا نشنیدم که جاسپر 3 چراغ بشه شما هم همین جاسپر رو بگیر مشکلی پیش نمیاد برات البته اگه غیر معقولانه ازش استفاده کنی بعید هم نیست 3 چراغ بشه :p
آقا دم شما گرم خیلی خیلی ممنون
یه سوال دیگم داشتم اینکه کلا بازی ها نیاز به هارد دارن ؟؟؟؟
چون اگر بگیرم اسلیم 4 می گیرم می خواستم بدونم مشکلی برای بازی ها ایجاد نمیشه؟؟؟؟
در ضمن الان تمام xbox slim ها کاملا کپی میشن ؟؟؟؟
یعنی می تونم از خارج تهیه کنم و بعد خودم کپی خورش کنم؟؟؟؟؟؟
کلا کدوم ورژن ها اصولی کپی میشن و پایدار کپیشون؟
آخرین سوال هم اینکه شاید یکم مسخره بیاد ولی این سری اسلیم rrod یا مشکل های اینچنینی نداره که؟؟؟؟
خواهش میکنم دوست عزیز
نه هارد اجباری نیست ولی داشتنش به عمر بیشتر دیسک بازی و لنز دستگاهت کمک میکنه ، البت یسری از بازیهای چند دیسک هم انگار هستن که به هارد نیاز دارن ولی تعدادشون کمه.
نه مشکلی نداری.
همشون نه تا اونجایی که من میدونم 9504 ، 0225 ، 0401 الان کپی میشن ولی بقیه رو اطلاعی ندارم
مشکل rrod هم خیلی کم دیده شده که اونم با استفاده های نادرست اینجوری شده ، خوب 4 تا تیکه آهنه که به چندتا اتصال ذیقی به هم وصلن 20 ساعت روشن بزاری آب میشن میپکن دیگه :d
من الان رفتم تو سايت اين گروه c4eva ديدم سطر آخر زده lt 2 براي درايو هاي lite-on 0800 dg-16d2s در مرحله ي تست هست.سوالي كه دارم اينه كه از كجا بفهميم مدل درايومون اينه؟
مطمئنترین روش باز کردن درایو و تشخیص با برنامه jungle flasher ـه از طریق اتصال به کامپیوتره ولی از روش سنتی تاریخ دستگاه هم میشه بصورت تقریبی فهمید .

• Like
Reactions: RockIT

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
مطمئنترین روش باز کردن درایو و تشخیص با برنامه jungle flasher ـه از طریق اتصال به کامپیوتره ولی از روش سنتی تاریخ دستگاه هم میشه بصورت تقریبی فهمید .
ميشه يه لطفي كني بگي از چه تاريخي تا چه تاريخي اين درايوا روي كنسولا ديده شدن؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
خواهش میکنم دوست عزیز
نه هارد اجباری نیست ولی داشتنش به عمر بیشتر دیسک بازی و لنز دستگاهت کمک میکنه ، البت یسری از بازیهای چند دیسک هم انگار هستن که به هارد نیاز دارن ولی تعدادشون کمه.
نه مشکلی نداری.
همشون نه تا اونجایی که من میدونم 9504 ، 0225 ، 0401 الان کپی میشن ولی بقیه رو اطلاعی ندارم
مشکل rrod هم خیلی کم دیده شده که اونم با استفاده های نادرست اینجوری شده ، خوب 4 تا تیکه آهنه که به چندتا اتصال ذیقی به هم وصلن 20 ساعت روشن بزاری آب میشن میپکن دیگه
دوست من بازم ممنونم ازت یک عدد اعتبار براش شما:x
من کلا اگه خیلی وقت داشته باشمو بشینم پاش 3 ساعت بازی کنم
یه سوال مهم دیگه برام پیش اومده
چه ریجنی بگیرم مناسب تره؟؟
در ضمن این مدل هایی که با سوراخ زدن رو چیپ هک میشه بعدا براشون مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟
و اینکه اگه بخوام می تونم هارد بندازم رو این اسلیم های 4 گیگی ؟ هارداش تفاوت نداره با ایکس باکس های معمولی ؟؟؟
هارد های هک شده بدردمی خورن یا نه؟؟؟؟؟
(ببخشید من این همه سوال می کنم )

آخرین ویرایش:

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان
والا قصد خرید یه دونه ایکس باکس 360 رو دارم و بودجم هم نهایتا 500 تومنه لطفا راهنماییم کنید که چه مشخصاتی داشته باشه و اگه قیمت رو هم لطف کنید بگین ممنون میشم. و اینکه روی تلویزیونم که ال سی دی LG LD660 هست جواب میده؟
اگر مدلی که هارد داشته باشه معرفی کنید بهتره و اینکه این مدلهای اسلیم بردشون جاسپره و دیگه سه چراغ نمیشن؟
خواهشا خواهشا کامل توضیح بدین و تمام نکاتی رو که باید مد نظر داشته باشم بگین چون من صفر کیلومترم
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر