راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

چقدر امید به هک کنسولهای Slim جدید با درایو هیتاچی که هنوز کپی خور نشده هست؟
خرید این مدل عاقلانه هست یه نه؟ قضیه JTAG چی شد؟ برای این مدل‌ها هم کار سازه؟
ممنون می‌شم جواب بدید چون تا حالا کسی جواب پست‌های من رو نداده:((

آخرین ویرایش:
چقدر امید به هک کنسولهای Slim جدید با درایو هیتاچی که هنوز کپی خور نشده هست؟
خرید این مدل عاقلانه هست یه نه؟ قضیه JTAG چی شد؟ برای این مدل‌ها هم کار سازه؟
ممنون می‌شم جواب بدید چون تا حالا کسی جواب پست‌های من رو نداده:((
هنوز روش جدید jtag کامل نشده و شما صبر کن کامل که شد به راحتی میشه کنسول هایی که درایوشون هیتاچی هست رو باهاش بازی کپی اجرا کرد میتونی به بخش jtag هم سری بزنی تا به درستی مطلع بشی:d

سلام من قصد خرید یه کنسول رو دارم بین PS3 و XBOX360 موندم کدومشون اروزنتره و بهتر و برای خرید اکس باکس توی سایتش نگاه کردم مدل اسلیم ندیدم این مدل اسلیم دیگه چیه ؟ بنظر من این تاپیک معرفی اکس باکس باید بروز بشه که نشده الان قیمتها چطوریه بعد کنیکت چیست ؟ و چه کارهایی انجام میده من هنگام خرید اکس باکس به چی توجه کنم .بازار کنسول اصفهان کجاست ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند بعد این مدل اسلیم ورودی HDMI داره من بخاطره این بازی Mortal Kombat میخوام برم کنسول بگیرم عاشق این بازیم.

ایکس باکس به نظر شخص من بهتره
به علت اینکه شرایط برابر ندارن ایکس باکس هک شدست و مشکلی با بازیهای جدید نداره پلی هم هک شده ولی ورژن(فریمور) پایینش و بازیهای جدید پلی روی ورژنهای جدید اجرا میشن پس باید بازی ارجینال 60 -70 تومنی بخری هر وقت شرایطشون یکسان شد میشه قضاوت کرد
اسلیم جدیدترین مدل هست امکانات هیچ تفاوتی نداره ولی مدل اسلیم کم مصرفتر و مطمئن تر هستش
قیمتها هم متفاوته ارزونترین اسلیم 4 گیگه البته باید درایوش قابلیت کپی داسته باشه اصفهان 480 قیمت دارم
کینکت سنسور حرکتی برای فرمان دادن با بدن که خیلی جالب و پیشرفتس با حرکات بدن میتونی بازی کنی البته بازیهای مخصوص داره که هیچ تفاوتی ندارن با بازیهای معمولی(از نظر قیمت) ما که هنوز سعادت نداشتیم اصفهان هم 180
اصفهان بازار خاصی نداره چندتا مغازه مجتمع پارک و البته سرزمین رایانه تو خیابان توحید
سرزمین حرف نداره من خرید داشتم قیمت مناسب برخورد عالی و مطمئن
باقی فروشگاهها رو نمیدونمhttp://www.srayaneh.ir/
hdmi داره البته خروجی نه ورودی

سلام دوستان من حدود 6 ماهی ps3 120 gb داشتم و فروختمش حالا دلم میخواد دوباره کنسول بازی بگیرم اما بین xbox slim 250 و ps3 320 گیر کردم و واقعا موندم که از لحاظ کیفیت بازی ها و گرافیکی کدومیک بهتره/ فن هیچ کدوم از کنسول ها هم نیستم/ طرفدار کیفیتم وچیزی که به قیمتش بیارزه/ ps3 خوب بود اما رفت و امدش و انتظار برای کپی کردن بازی ها توسط فروشنده و درست رفتار نکردن با هارد اکسترنالی که ادم بهشون میده خیلی عذاب اوره/

خوبی ایکس باکس اینه که ادم میره بازی رو میخره و میره خونه/ خیلی راحت

الان این ایکسباکس اسلیم های کپی خور چطوری جریانشون درایوشون 0225 هست؟(250gb مد نظر من هست) مایکرو سافت هم بااپدیت مثل سونی میتونه کپی خور دستگاهاشو بپرونه؟

الان این xbox slim های کپی خور/ به طور قطعی کپی خورند؟

چه فرمت ویدویی هایی رو 360 ساپرت میکنه؟

شنیدم برای کپی خور کردنشون یه چیزی شون رو سوراخ میکنند حالا با این وجود ممکنه بعدا مشکل پیدا کنند؟یعنی اگه بخوایم مثل ps3 ارجینال بازی کنیم؟(من هیچی از 360 نمیدونم و حتی میتونم بگم زیر 1 ساعت بازی کردم با این کنسول)

اگه با x box کپی خور شده انلاین بشیم مایکروسافت میفهمه و بن میکنه مثل ps3 ؟ یا مشکلی نیست؟

یه مورد دیگه هم هست :

با توجه به این که ps3 بازی ها رو از روی هارد میخونه نیاز به هارد بالا خیلی حس میشه حالا xbox چی؟

دوستان خرید 4 gb رو پیشنهاد میدند یا 250 gb?

البته روی کاغذ 250 بهصرفه تر هست

آخرین ویرایش:
سلام...

آقا ما دوباره زدیم تو خط خرید ایکس باکس،البته 3-2 ماه دیگه میگیرم چون الان الکی گرونه...

یک فروند سوال داشتم:
این دیسک جدید و اینا که به احتمال زیاد درست میشه و تا اون موقع فکر کنم دوباره بشه بازیهای جدید رو با دیسک بازی کرد،چون فک نکنم اون موقع هم پوله خرید هارد یا ایکس باکس هارد دار رو داشته باشم، مشکلی پیش نمیاد بدون هارد؟! مثلا لود خیلی طولانی،آسیب دیدن سریع لنز و از این دست مشکلات؟

بقیه سوالها هم انشاالله همون موقع که خواستم بخرم ولی اگه دونستن بعضیاشون از الان نیاز بود میپرسم هااااا گفته باشم:d

من یدونه ایکس باکس دست دوم گیر آوردم با این مشخصات:
Xbox 360 slim 250 GB
Kinect
یک دسته اورجینال اضافی
15 عدد بازی
کپی خور

طرف میگه اسفند پارسال خریده و زیاد باهاش بازی نکرده
چند بردارم ازش خوبه؟
از کجا میتونم بفهمم چقدر دستگاه روشن بوده و چقدر کار کرده؟

من یدونه ایکس باکس دست دوم گیر آوردم با این مشخصات:
Xbox 360 slim 250 GB
Kinect
یک دسته اورجینال اضافی
15 عدد بازی
کپی خور

طرف میگه اسفند پارسال خریده و زیاد باهاش بازی نکرده
چند بردارم ازش خوبه؟
از کجا میتونم بفهمم چقدر دستگاه روشن بوده و چقدر کار کرده؟
قیمت الان اینطوری:
اسلیم 250 گیگ 515 تومن
کینکت 175 تومن
این که چندساعت روشن بوده رو نمیشه تشخیص داد!
فقط با توجه به زمانی که کنسول رو خریده مراقب باش برای کپی خور کردنش درایو دستگاه تعویض نشده باشه چون بعد از اپدیت داشبورد درایو از کار می افته(واسه رفیقم اینطوری شد)!!
دوستان یکی که اسلیم250 دارین میشه بگین تو پکش چه وسایلی هست؟ با تشکر پیشاپیش
رو جعبه خود کنسول نوشته شده!!!
هارد 250 گیگ
1 دسته
1عدد standard definition cable ( همون کابل معمولی برای اتصال به tv )زرد /سفید/قرمز
1عدد هدست

یه سوال دیگه هم دارم: 360 اسلیم بدنه براقی داره بنظر میاد که مثل ps3 فت و دور ps3 اسلیم و خیلی هم مستعد خط افتادنند و تمیز کردنشون هم خیلی خیلی سخت هست/

بدنه xbox slim چی مثل ps3 ناز نازیه؟ کسی که ps3 داره میدونه چی میگم! یعنی جای انگشت رو از روش پاک کردن داستان داره؟ و بدنش اماده خط افتادنه؟

سلام دوستان . من میخوام کنسول بگیرم . ولی بین xbox و ps3 موندم . کدوم رو بگیرم . ؟؟؟؟؟؟پول بازی اورجینال رو هم ندارمبا اینکه الان مثل هم شده اند . هر دو نمیشه بازی جدید رو انجام داد . میشه راهنمایی کنید که کدوم -- میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من برم بخرم / ممنون . یدونه ps3 320 گیرم اومده 380 در هد آک هست یا برم 360 اسلیم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان برای من خریدش قطعی شده حالا یه سری سوال دارم:

موقع خرید به چه مواردی توجه کنم و ریجن دستگاه چی باید باشه؟

این روشی که الان باهاش اسلیم جماعت کپی خور میشه 100% هست دیگه؟ یعنی کپی خور قطعی؟

میخوام 250gb kinect bundle رو بگیرم/

پیشاپیش ممنون

سلام دوستان . من میخوام کنسول بگیرم . ولی بین xbox و ps3 موندم . کدوم رو بگیرم . ؟؟؟؟؟؟پول بازی اورجینال رو هم ندارمبا اینکه الان مثل هم شده اند . هر دو نمیشه بازی جدید رو انجام داد . میشه راهنمایی کنید که کدوم -- میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من برم بخرم / ممنون . یدونه ps3 320 گیرم اومده 380 در هد آک هست یا برم 360 اسلیم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که می گم 360 بگیر هم این هکش تا چند وقت دیگه تموم میشه هم به نظره من بازی های انحصارییه رو 360 سر تر از ps3 هست ( اگه بری تو بخش ps برعکس اینو بهت میگن :d)

دوستان برای من خریدش قطعی شده حالا یه سری سوال دارم:

موقع خرید به چه مواردی توجه کنم و ریجن دستگاه چی باید باشه؟

این روشی که الان باهاش اسلیم جماعت کپی خور میشه 100% هست دیگه؟ یعنی کپی خور قطعی؟

میخوام 250gb kinect bundle رو بگیرم/

پیشاپیش ممنون

میشه جواب بدین؟ من عجله دارم مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or