راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
کجای 360 نوشته یو سی ؟؟؟ از کجا بفهمم که مارک دراوم چیه؟؟؟ کدوم درایو بهتره؟؟؟:-" لطفا راهنماییم کنید:love:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بچه ها يه مدل اومده به اسم ستريك كه بازي هاي جي رو همه اجرا ميكنه و بعضي از بازي هاي يو سي هم اجرا ميكنه 10-15 روز وارد بازارهاي جهاني شده 5 روز هم ميشه كه وارد ايران شده 520 هم قيمتشه

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
کجای 360 نوشته یو سی ؟؟؟ از کجا بفهمم که مارک دراوم چیه؟؟؟ کدوم درایو بهتره؟؟؟ لطفا راهنماییم کنی

پشت جعبش نوشته Ntsc

از قیافش...چند صفحه قبل عکسش هست

سامسونگ

بچه ها يه مدل اومده به اسم ستريك كه بازي هاي جي رو همه اجرا ميكنه و بعضي از بازي هاي يو سي هم اجرا ميكنه 10-15 روز وارد بازارهاي جهاني شده 5 روز هم ميشه كه وارد ايران شده 520 هم قيمتشه

من نفهمیدم اسمش ستریک هست؟؟؟ همچین چیزی طبعا نیومده وگرنه خبرش ترکونده بود!

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
دوست عزيز اصلآ only for japan ها كلآ روي جعبشون ژاپني نوشته شده
پشت جعبه قسمت سمت راست بالا نوشته شده ntsc/j و پايين اون كادر باز يك كادر ديگه هست
نوشته شده only for japan

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
اقا كجاي جعبه را بايد بخونيم كه نوشته باشه only for japan ?

دوست عزيز اصلآ only for japan ها كلآ روي جعبشون ژاپني نوشته شده
پشت جعبه قسمت سمت راست بالا نوشته شده ntsc/j و پايين اون كادر باز يك كادر ديگه هست
نوشته شده only for japan

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
بازي استمپري توليد ايران

امروز يه توه يه فروشگاه بازي استمپري ديدم فروشند هگفت توليد ايرانه:confused:

قيمت هم 8t بود

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
تعدادشون خيلي كمه(4-5)تا كه عنوانهاي مهمي نيستن.يه تاپيك به همين عنوان هستش يه link داره كه بهت كمك ميكنه;)

kabab958

کاربر سایت
Sep 28, 2006
5
من تو يه سايت ديدم كه مود چيپ 360 را واسه فروش گذاشته ؟؟؟ ميخواستم بدونم حقيقت داره؟ و اگه مود چيپ بياد آيا باز هم نياز به آپديت فريم ور هست؟؟؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من تو يه سايت ديدم كه مود چيپ 360 را واسه فروش گذاشته ؟؟؟ ميخواستم بدونم حقيقت داره؟ و اگه مود چيپ بياد آيا باز هم نياز به آپديت فريم ور هست؟؟؟

بله ، حقیقت داره! ولی فایده نداره ! چون این مودچیپ ها هم فقط فیرم ویر رو دستکاری می کنن! پس به قیمت و لحیم کاریشون نمی ارزه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر