راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
سلام دوست من سه ماه پیش یه کنسول elite jasperخرید منم یه هفته و یه روزه که یه arcade jasperخریدم کنسول جفتمونم بازی با هر ریجنی رو اجرا میکنه!!!!!!free,pal,ntscالبته هنوز بازی نداشتیم که ریجنش jباشه.قضیه اش چیه؟و من روزی چقدر با کنسولم بازی کنم که درایورم خراب نشه؟(dvdrom)
چون هارد ندارم.
ممنون.

مطمئنی ریجن ها متفاوت هست اکثر بازیهای موجود در بازار فری هستن یا پال و اگر هم میبینی رو دیسک چیزی نوشته اشتباه هست

بازی رو با این برنامه چک کن ریجن اصلیش رو بهت میده

: آموزش abgx360 به منظور چک کردن Stealth Patch بازی ها (v1.0.2 و ساپرت 4th Wave)

دوستان
دسته کنسول من بیسیم هست
یه مدتی که بعد از اولین شارژ دیگه دسته بعد از 5دقیقه خاموش میشه؟
باطری هم عوض کردم ولی بی تاثیر بود
ممنون

باطری قوی باید بندازی نه از این جفتی 200 تومنی ها

سعی کن باطری شارژی سونی بندازی

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
راهنمای

دوستان یه راهنمای کنید من میخوام یه 360 آکبند خالی بخرم منظورم بدون وسایل کابل/ هارد و... الیت چند خوبه ؟ خالی :confused:

ارکید چند خوبه خالی :confused:

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
سلام
ممنون میشم یک نفر هم منو راهنمایی کنه
من یه ایکس باکس میخوام بخرم که Jtag شده باشه و به عبارتی بتونه بازی های آرکید رو اجرا کنه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
دوستان یه راهنمای کنید من میخوام یه 360 آکبند خالی بخرم منظورم بدون وسایل کابل/ هارد و... الیت چند خوبه ؟ خالی :confused:

ارکید چند خوبه خالی :confused:
من هم میخواستم این حالت بخرم که کسی حاضر نشد با این شرایط بفروشه فقط دسته رو 30 بر میدارن
در ضمن آرکد چیز خاصی نداره یک کابل کامپوزیت داره کسی نمیخره و 15 تومن هم قیمتش نیست

سلام
ممنون میشم یک نفر هم منو راهنمایی کنه
من یه ایکس باکس میخوام بخرم که Jtag شده باشه و به عبارتی بتونه بازی های آرکید رو اجرا کنه
فکر نکنم هر کسی داشته باشه و عموماً هم قیمتهای فضایی میدن یک دوستمون تو همین فروم این کارو انجام میداد
capitanrayan

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
یه جا خوندم که وقتی بازیو میریزیم روی هارد برای اجرا به دیسک احتیاج داره درسته؟
برای نصب هم نوشته بود بازیو میزارید بعد خاموش و روشن میکنید بعد نصب میکنید کلا روش نصبش چطوریه؟
اگه هیچ وقت آنلاین نشیم ممکنه بن بشیم؟(قفل هارد)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یه جا خوندم که وقتی بازیو میریزیم روی هارد برای اجرا به دیسک احتیاج داره درسته؟
برای نصب هم نوشته بود بازیو میزارید بعد خاموش و روشن میکنید بعد نصب میکنید کلا روش نصبش چطوریه؟
اگه هیچ وقت آنلاین نشیم ممکنه بن بشیم؟(قفل هارد)
بله -به دیسک نیاز داره!
-عملیات نصب بازی:
-بازی رو توی درایو قرار داده!وارد بازی میشوید- دکمه ی وسط دسته رو فشار بدید(همون باتن گاید -یا همون علامته xbox)
-دکمه ی Y رو میزنیم بعدش Yes ؤو انتخاب میکنیم- بر روی قسمت درایو رفته(همونجا که عکسه بازی موجود تو کنسول میاد)
-Y رو میزنیم - یک صفحه با 3 گزینه میاد! گزینه ی اخر Install رو انتخاب میکنیم-بعد از 100% شدنه نصب- دکمه A رو میزنیم و تمام!

نه بن نمیشی- قفل هارد رو هم دیگه نمیزارن!

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
من هم میخواستم این حالت بخرم که کسی حاضر نشد با این شرایط بفروشه فقط دسته رو 30 بر میدارن
در ضمن آرکد چیز خاصی نداره یک کابل کامپوزیت داره کسی نمیخره و 15 تومن هم قیمتش نیست

فکر نکنم هر کسی داشته باشه و عموماً هم قیمتهای فضایی میدن یک دوستمون تو همین فروم این کارو انجام میداد
capitanrayan
دوستم خودش داره تازه 40 گیگ هم بازی آرکید و DLC روش داره تازه بازیهای کنسول های دیگه رو هم روش اجرا میکنه
بازی رو هم میریزه رو هارد اکسترنال اجرا میکنه (بدون دیسک)
منو هم وسوسه کرد بگیرم میخوام بدونم کسی داره؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
دوستان این خمیر سیلیکون رو چند وقت یه بار عوض کرد؟
کنسولم جسپره!!

احتیاجی نیست ولی اگر عوض کنی خیلی خوبه معمولا هر 7 یا 8 ماه یک بار خاصیتش رو از دست میده (البته مدل فالکون چون جاسپر باز نکردم)

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
PS3 کیفیت ساخت بهتری داره ولی مدلهای جدید XBOX که برد جاسپر دارن خیلی از مشکلات رو حل کرده و دیگه به این سادگی ها خراب نمیشه.و میشه گفت که ذیگه مشکل خراب نداره.
مشکل اساسی PS3 بازیهای فوق گرانش هست که یک جورایی شما رو بازی زده میکنه اگر میتونی بازیهاش رو خریداری کنی PS3 بخر ولی اگر تردید تو خرید بازیها داری بیخیال شو

XBOX هم قیمتش 240 تومن آرکد و 340 تومن الیت هست که به نظر من آرکد بخری به صرفه تره

دستت درد نکنه
پس می گی xboxبهتره عزیز من یه psp slimدارم می خوام با یه نفر تعویض کنم چجوری باید حساب کنم؟
2تاپیشنهاد دارم برای ارکیدوeliteبا هرکدوم چطور باید معامله کنم به صرفه تره؟

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
xbox360 2010

Joykiller.jpg

منبع

ببين تو اين عکس به اون نوشته 2010 نبايد اول توجه کنی..
اول بايد بری اون دوتا عدد زيرشو تو systeme info دستگاه چک کنی ببينی که ونجا هم همين عدد هست ....اگه بود که اون تاريخ درسته و اگه هم نبود که ديگه تاريخ ساخته دستگاه و نميشه فهميد.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر