راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ببین مدل اسلیم از نظر سخت افزاری بهینه شده ویه کم قویتره از ارکید اسلیم wifi داره ارکید نداره اسلیم پشتش 4 تا یو اس بی داره درایو اسلیم خیلی سخت هک میشه ولی ارکید با 10،،،15 ...تومن راحت هک میشه اصلا تفاوت خاصی ندارن اون تفاوت هاشم کوچیکه از نظر ضاهری اسلیم قشنگ تره تکنولوژی ش هم به روز تره من خودم الایت دارم ولی پیشنها میکنم اسلیم بگیر البته اسلیم چند نوع درایو داره اون درایوی رو بخر که راهت هک بشه مدل درایو رو از برو بچ سوال کن

البته همه این چیزایی که گفت هیچ ربطی به شما نداره. الان ارکید و الایت تو بازار نیست. اگر هم باشه یا گرونتره یا هم قیمته. شما هم که دستگاه خام نمیگیری هک شده میگیری. در ضمن الایت جاسپر هم بگیری باید انتظار سه چراغ شدنش رو داشته باشی. اصلا به غیر از اسلیم فکر نکن

اگه الیت با مادربرد جاسپر بخره باید منتظر سه چراعشدن باشه؟کی گفته من تا الان 5تا ایگس باگس با مادر برد جاسپر خریدمو فروختم حتی یه دونشم نه سه چراغ شده نه چهار چراغ اصلا چاسپرها این مشگلو به هیچ وجه نداره الکی جو سازی هم نکنید خواهشا منم گفتم اسلیم مادر بردش تفاوت خیلی کمی با جاسپر داره وگرنه هیچ تفاوتتی ندارررر ند دادا

دوست عزیز لطف میکنید علت اینکه 5 بار اقدام به خرید جاسپر کردید و بعد ردش کردید رو توضیح بدید؟!!!

البته بدیهی است شما که 3 ماه 3 ماه جاسپرتون رو عوض میکنیدبا مشکل سه چراغه شدن مواجه نمیشید

اینم برای راحت کردن خیال شما!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=9759&p=923056&viewfull=1#post923056

یا مثلا دوستمون که جاسپر 3 چراغه رو فروخته!

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47204&page=2

ا
گر خواستی مورد مشابه بازم برات میگذارم.

من نگفتم هر جاسپری که بگیری 100% سه چراغه میشه. گفتم اگر جاسپر بگیری باید انتظار داشته باشی که شاید یک روز سه چراغه بشه چون تابحال این اتفاق افتاده هرچند خیلی خیلی کمتر از لانچ و فالکون0.

در ضمن حالا که ارکید و الایت کمیاب شده و هیچ برتری ای نسبت به اسلیم نداره که هیچ ضعف هم داره (کم بودن تعداد یو اس بی! بزرگی! نیاز به آداپتور جداگانه برای کینکت ، نبود وایرلس توکار ...) چه کاریه بری ارکید بخری ؟! مگه اینکه یه دفعه 30-40 درصد ارزون تر باشه !

راستی عزیز من تفاوت بین مادر برد اسلیم و جاسپر از زمین تا آسمونه. در چیپ های مادربورد اسلیم از فن آوری 45 نانومتری استفاده شده که باعث میشه نسبت به جاسپر 40% انرژی کمتر مصرف کنه. این یعنی حداقل 40% خنک تره !! http://www.tech-faq.com/what-xbox-360-motherboard-do-i-have.html
در ضمن اگر برحسب مکانی که ایکس باکست رو گذاشتی یا هر دلیل دیگه بیش از حد گرم بشه دستگاه قبل از اینکه بهش آسیب برسه خاموش میشه. اینها بزرگترین تفاوتها هستند نمیخوام ادامه بدم . اگر حوصله داری اینجا رو بخون :http://www.anandtech.com/show/3774/welcome-to-valhalla-inside-the-new-250gb-xbox-360-slim
در کل تا بحال گزارش موثقی از سه چراغه شدن مشاهده نشده . هرچند که دستگاه کلا دیگه سه چراغه نمیشه و نحوه ارور جنرال فیلیر خیلی متفاوته در اسلیم (حلقه سبز که وسطش پاور قرمز رنگ میشه)
بهتره قبل از اینکه دیگران رو به جو سازی متهم کنی ببینی خودت داری جو سازی میکنی یا نه! درست نیست به خاطر اینکه خودت ارکید میخری به زور به بقیه هم بخوای بقبولونی که انتخابت منطقی است!

آخرین ویرایش:
سه نوع درایو هست.
1- هیتاچی که خیلی کمه. فقط خام موجوده و هنوز هک نمیشه . پس اگر هک شده بخری خیالت راحته که از این مدل نیست
2- لایتان با بوردهای غیر از 9504 که یا از بد شانسی وینباند بودن و با مته و هویه افتاده اند به جونشون خوش شانس بودن و با خراش برد درست شده اند. در هر دو صورت کار شما نیست که ال تی جدید بریزید اما با 20 - 40 تومن بسته به انصاف فروشنده برایتان درایو رو باز میکنند و ال تی جدید میریزند.
3- لایتان 9504 که اگر داشبورد آخرین آپدیت را داشته باشد یعنی با خراش برد همه چیز درست شده است. اگر آخرین داشبورد نباشد باز هم کار یا به مته ختم میشود یا خراش برد!

اما اینها برای شما مهم نیست. چون امکان چک کردن درایو را ندارید. مگر اینکه به فروشنده اصرار کنید که دستگاه را برایتان باز کند ، درایو را به جانگل فلشر بزند و به شما نشان بدهد که چیپ و برد چیست . به فرض هم که این کار را بکند (با هزینه 10-20 تومان!) و شما هم بتوانید تشخیص بدهید. هیچ فرقی در اصل ماجرا ندارد. روند برای آپدیت فیرم ور همه یکی است. شما فقط چک کنید دستگاه آخرین داشبورد را داشته باشد و ال تی پلاس 2 رویش ریخته شده باشد (این یکی را نمیتوانید مستقیم چک کنید) یک بازی xdg2 کپی داخل دستگاه بگذارید و دستگاه را چک کنید.(مثلا GOW3)

اما زیاد کلا سخت نگیرید. 99.99% خرید مناسبی خواهید داشت.

سلام من از کجا بفهمم دستگاه که خریدم lt+ 2 داره

تو داشبورد 2.0.13599.0 میزنه

دستگاه اسلیم هست

اما بازی gears of war 3 رو اجرا نمیکنه

دوستان کمک کنن

داداش جون من 5 تا دستگاهی که خریدو فروش کردم واسه این بوده که به قیمت بالا تر میفروختم واسه همینه بازم من میگم فت خوبه ولی اسلیم بهتره من الان الایت دارم سری اخر جاسپره یعنی جاسپر دو نوع مادربرد تولید شد ازش دستگاه من سری 2هستش از این پنج. تا دستگاهی که فروختم خیلی بهتره سرعتشم بالاتره

سلام به همگی
من هفته دیگه می خوام یه xbox 360 slim 4g بگیرم باید به چه نکاتی توجه کنم در خریدن؟
چگونه تشخیص بدم که دسته اصله یا نه؟
چگونه از تاریخ ساخت کنسول مطلع بشم؟
ممنون می شم اگه جواب بدید.

یکی هم به ما کمک کنه!

سلام به بروبچ خوب BAZICENTER
دستگاه ايكس باكس اليت مو ميخوام بفروشم 280 تومن
حالا سوالم اينه كه ارزششو داره؟؟
چون ميخوام اسليم بگيرم
و قيمت اسليم مياد پايين؟؟
با تشكر...

سلام دوستان من هفته اینده قصد خرید یه ایکس باکس 250 گیگ اسلیم و یک کینکت دارم از اساتید محترم خواهش دارم تا منو راهنمایی کنند در رابطه اصل بودن خود دستگاه و دستش و این که باید چه چیزهایی داخل جعبه باشه و ازش ور نداشته باشن و آبدیت فریمور درایو و داشبورد و نوع درایو دستگاه به چه مواردی باید توجه کنم راستی کینکتم آپدیت میشه ؟؟ خاهش میکنم منو راهنمایی کنیید تا بعدا درد سر نداشته باشم و در صورت امکان خودم بتونم آبدیت کنم تجربه من از ایکس باکس فط 10 دقیقه بازی کردن با این دستگاهه

راستی کسی رو سراغ ندارید آرشیو بازیهای کینکت رو با قیمت مناسب بفروشه خود کینکتم در صورتی که بصرفه خریدارم

*از پاسختون ممنونم*

دوستان من یه آرکید falcon دارم .... تولیدی نیمه 2008 هست . 2 سال و نیمه که دارمش ..... به نظرتون رو مرز خطره و بفروشمش یا نه ؟
البته همیشه از همون اول با هارد بازی اجرا کردم تا به دستگاه فشار نیاد و بعد از هر 3 ساعت بازی 3ساعت هم بهش استراحت دادم ..... بیشتر از 3ساعت مداوم هم بازی نکردم .
با این وضعیت نظرتون چیه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or