راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام دوستان
من میخوام یه xbox 250 گیگ بردارم میشه راهنمایی کنین که به چه نکاتی توجه کنم و چه طوری تشخیص بدم که دسته اصل هست و یه چیز دیگه از اونجا که قیمتها توی شیراز هنوز گرون هست بنظرتون میشه اطمینان کرد و از تهرون خرید مثلا از dc

سلام دوستان
من میخوام یه xbox 250 گیگ بردارم میشه راهنمایی کنین که به چه نکاتی توجه کنم و چه طوری تشخیص بدم که دسته اصل هست و یه چیز دیگه از اونجا که قیمتها توی شیراز هنوز گرون هست بنظرتون میشه اطمینان کرد و از تهرون خرید مثلا از dc
موتوشکرم از پاسخگویی تون

سلام به همگی
من هفته دیگه می خوام یه xbox 360 slim 4g بگیرم باید به چه نکاتی توجه کنم در خریدن؟
چگونه تشخیص بدم که دسته اصله یا نه؟
چگونه از تاریخ ساخت کنسول مطلع بشم؟
ممنون می شم اگه جواب بدید.

سلام به همگی
من هفته دیگه می خوام یه xbox 360 slim 4g بگیرم باید به چه نکاتی توجه کنم در خریدن؟
چگونه تشخیص بدم که دسته اصله یا نه؟
چگونه از تاریخ ساخت کنسول مطلع بشم؟
ممنون می شم اگه جواب بدید.
من هم همينطور؟؟

---------- نوشته در 08:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:47 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
ریجن کنسول X360 Arcade Fat رو از کجا میشه تشخیص داد ؟
روي جعبش نوشته

سلام دوستان
بنده میخواستم 360 بگیرم ..البنه با توجه به اینکه ps3 دیگه هک نمیشه...
خوب چند تا سوال دارم..
1-اول اینکه x360 4 با x360 250 فرقشون چیه ؟؟ به دیسک بخواطر اینستال بازی کمتر فشار میاد ؟
2-ایا دستگاه برای اجرا بازی های کپی دستگاه باید هک بشه ؟
3-هک دستگاه با اپدیت کردن دستگاه باید عوض بشه ؟ چند وقت یکبار ؟ باید بدم بیرون ؟ با بازی های جدید باید اپدیت کرد ؟
4-برای بازی های فوتبالی این دسته بازی 360 برای سمت راست و چپ اذیت نمیشید ؟ یعنی چپو میگیری شمال غربی نمیره ؟ اخه واشه 360 این قسمت دسته بازی بهم چسبیده هست ولی در ps3 جدا هست و هر سمتی مجزا میره...
5- این مشکل که قرار بود بازی ها رو دیسکی بزنند که دیگه نشه کپی بشه حل شده ؟
ممنونم

سلام دوستان
بنده میخواستم 360 بگیرم ..البنه با توجه به اینکه ps3 دیگه هک نمیشه...
خوب چند تا سوال دارم..
1-اول اینکه x360 4 با x360 250 فرقشون چیه ؟؟ به دیسک بخواطر اینستال بازی کمتر فشار میاد ؟
2-ایا دستگاه برای اجرا بازی های کپی دستگاه باید هک بشه ؟
3-هک دستگاه با اپدیت کردن دستگاه باید عوض بشه ؟ چند وقت یکبار ؟ باید بدم بیرون ؟ با بازی های جدید باید اپدیت کرد ؟
4-برای بازی های فوتبالی این دسته بازی 360 برای سمت راست و چپ اذیت نمیشید ؟ یعنی چپو میگیری شمال غربی نمیره ؟ اخه واشه 360 این قسمت دسته بازی بهم چسبیده هست ولی در ps3 جدا هست و هر سمتی مجزا میره...
5- این مشکل که قرار بود بازی ها رو دیسکی بزنند که دیگه نشه کپی بشه حل شده ؟
ممنونم

1-میتونی بازی ها رو روی هارد بکاپ بگیری از اون رو اجرا کنید . البته دی وی دی باید داخل دستگاه باشه اما برای چک کردن. به علاوه اگر بازی سنگین یا پچ سنگین از لایو بخری بعد 1-2 تا پر میشه که معمولا این برای ایران صادق نیست. (مثلا برن آوت کرش 1 گیگه و فقط لایو میشه خرید و دانلود کرد -800 پوینت میخواد) در کل نداشتیش هم مهم نیست میتونی هارد لپتاپی هم بندازی
2- بله. البته هک شده میخری دستگاه رو . درایوش رو هک میکنند LT+ می ریزند.
3- همیشه نه. ولی ممکنه مایکروسافت راه پیدا کردن دیوایس های دستکاری شده رو پیدا کنه. در این صورت مجبوری قبل از نصب داشبورد جدید یه بار از هک در بیاری. بعد با هک جدید تر هک کنی.
4- نه به نظرم ارگونومی دسته های ایکس باکس به مراتب بهتر از PS3 هست. البته نظر شخصیست اما در کل مشکلی کسی تا حالا باهاش نداشته.
5- بله . فعلا حل شده مگر اینکه کار جدیدی انجام بشه.

الان فرق اسليم با مدل قديمي ها تو هك چي هستش ؟
يعني مي شه مثل مدل قديمي ها كپي خورش كرد بدون هيچ دردسري ؟
درضمن فرق اين دو مدل درايو اسليم تو چي هستش ؟ تو هك دستگاه فرقي مي كنه ؟ تو هزينه كپي خور چطور ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or