راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام به دوستان امروز می‌خوام یه داستان قشنگ واستون تعریف کنم: دستان من و توپ خونه ... به تاریخ امروز
مغازه اول:
آقا ارکید می‌خوام..... خوب ۲ مدل داریم مدل معمولی‌ و مدل اوتو آپدیت
من : خوب یعنی‌ چی‌؟
مغازه دار : یعنی‌ اینکه اون مدل اوتو آپدیت خودش آپدیت می‌کنه خودش رو و این مدل معمولی‌ رو باید هر ۳ ماه بیاری کلی‌ پول بدی آپدیت کنن !!!! اون مدل خوبه ۲۷۰ تومن !!!!
مغازه‌های داخل پاساژ لباف... مغازه اول :
ارکید داریم ۲ مدل مدل مخصوص و معمولی‌ ...مدل مخصوص مادر برده جاسپر پلاس داره اما این معمولی‌ ها مادر بردش قدیمیه و جاسپره !!!
مغازه دوم :
یه مدل دارم که مادر برده الایت داره که از مال جاسپر خیلی‌ بهتره اون ارکید با مادر برده الایت ۲۷۰ تومن معمولی‌‌ها ۲۲۰
مغازه سوم:
یه مدل دارم با مادر برده جاسپر که جامپینگ داره و ۲۴ ساعت باهاش بازی کنی‌ نمیسوزه خیلی‌ بهتره ۲۴۵ اما این مدل آدیام دارم ۲ روزه میسوزه میاری اینجا واسه من درد سر می‌شه !!!
مغازه چهارم :
من : ارکید ۵۱۲ مگابایتی رم داری :
دارم اما توش نوشته ۲۵۶ مگ رم داره چون ۲۵۶ تاشو برنامه گرفته اون ۲۵۶ تارو دیگه نشون نمیده !!!
مغازه پنجم :
مگه ما مدل ارکید با ۵۱۲ مگابایت رم هم داریم !!!!
مغازه ششم :
آقا بیا داداش اسلیم بدم بهت هفته پیش خودمون کپی‌ خور کردیم هنوز هیچ جای دنیا نکردن اما ما بچه هامون واردن انجامش دادن درایوشم عوض نشده فقط یه برد اضافه کردیم توش !!
و من تازه گرفتم اینجا چرا معروف شده !!!!
یعنی‌ واقعا اینجا یدونه آدم با مدرک دیپلم ردیم پیدا نمی‌شه حداقل خریدار رو گوسفند فرض نکنه !!!
ولی‌ من نفهمیدم اینا خودشونم نمی‌فهمن یا میفهمن و دروغ میگن واسه کلاه برداری !!!

آخرین ویرایش:
دوستان سوالاتی هم داشتم : بعضی‌ از دستگاه‌های که تو بازار اومده گارانتی ۱ ساله تعویض دارن حتی اگه اشکال نوسان برق باشه قیمتشن هم میدن ۲۴۵ تومن ...
1-حالا واسه من که PS3 دارم چون کم بازی می‌کنم بنظرتون XBOX با گارانتی بگیرم بهتره یا بدون گارانتی؟
2-کلا بنظرتون ارزش داره هر دوتا دستگاه رو باهم داشته باشم ؟
3-من دسترسی به دوبی هم دارم می‌خواستم بببینم اونجا قیمت اسلیم ۴ گیگ چنده؟و پیشنهادتون اینه که از کجا بگیرم ایران یا دوبی؟
4-دوستان بنظرتون با رم ۵۱۲ بگیرم یا ۲۵۶ ؟ خودم یه هارد ۲۰ گیگ دارم
ممنون از دوستانی که جواب میدن

آخرین ویرایش:
دوستان سوالاتی هم داشتم : بعضی‌ از دستگاه‌های که تو بازار اومده گارانتی ۱ ساله تعویض دارن حتی اگه اشکال نوسان برق باشه قیمتشن هم میدن ۲۴۵ تومن ...
1-حالا واسه من که PS3 دارم چون کم بازی می‌کنم بنظرتون با گارانتی بگیرم بهتره یا بدون گارانتی؟
2-کلا بنظرتون ارزش داره هر دوتا دستگاه رو باهم داشته باشم ؟
3-من دسترسی به دوبی هم دارم می‌خواستم بببینم اونجا قیمت اسلیم ۴ گیگ چنده؟
4-دوستان بنظرتون با رم ۵۱۲ بگیرم یا ۲۵۶ ؟ خودم یه هارد ۲۰ گیگ دارم
ممنون از دوستانی که جواب میدن
ببین گارانتی تقریبا پول الکی دادنه، چون که مادربرد جاسپر آمار خرابیش خیلی پایینه، برای نوسان برق هم یه محافظ خوف بخر
2: اینجا تقریبا 80 درصد بچه ها دو تا کنسول را با هم دارن
3: تقریبا همین قیمت ایرانه، ولی خو بگو یه قیمت برات بگیرن
جاسپر فقط رم 512 داره

سلام به دوستان امروز می‌خوام یه داستان قشنگ واستون تعریف کنم: دستان من و توپ خونه ... به تاریخ امروز
مغازه اول:
آقا ارکید می‌خوام..... خوب ۲ مدل داریم مدل معمولی‌ و مدل اوتو آپدیت
من : خوب یعنی‌ چی‌؟
مغازه دار : یعنی‌ اینکه اون مدل اوتو آپدیت خودش آپدیت می‌کنه خودش رو و این مدل معمولی‌ رو باید هر ۳ ماه بیاری کلی‌ پول بدی آپدیت کنن !!!! اون مدل خوبه ۲۷۰ تومن !!!!
مغازه‌های داخل پاساژ لباف... مغازه اول :
ارکید داریم ۲ مدل مدل مخصوص و معمولی‌ ...مدل مخصوص مادر برده جاسپر پلاس داره اما این معمولی‌ ها مادر بردش قدیمیه و جاسپره !!!
مغازه دوم :
یه مدل دارم که مادر برده الایت داره که از مال جاسپر خیلی‌ بهتره اون ارکید با مادر برده الایت ۲۷۰ تومن معمولی‌‌ها ۲۲۰
مغازه سوم:
یه مدل دارم با مادر برده جاسپر که جامپینگ داره و ۲۴ ساعت باهاش بازی کنی‌ نمیسوزه خیلی‌ بهتره ۲۴۵ اما این مدل آدیام دارم ۲ روزه میسوزه میاری اینجا واسه من درد سر می‌شه !!!
مغازه چهارم :
من : ارکید ۵۱۲ مگابایتی رم داری :
دارم اما توش نوشته ۲۵۶ مگ رم داره چون ۲۵۶ تاشو برنامه گرفته اون ۲۵۶ تارو دیگه نشون نمیده !!!
مغازه پنجم :
مگه ما مدل ارکید با ۵۱۲ مگابایت رم هم داریم !!!!
مغازه ششم :
آقا بیا داداش اسلیم بدم بهت هفته پیش خودمون کپی‌ خور کردیم هنوز هیچ جای دنیا نکردن اما ما بچه هامون واردن انجامش دادن درایوشم عوض نشده فقط یه برد اضافه کردیم توش !!
و من تازه گرفتم اینجا چرا معروف شده !!!!
یعنی‌ واقعا اینجا یدونه آدم با مدرک دیپلم ردیم پیدا نمی‌شه حداقل خریدار رو گوسفند فرض نکنه !!!
ولی‌ من نفهمیدم اینا خودشونم نمی‌فهمن یا میفهمن و دروغ میگن واسه کلاه برداری !!!
داستانی که گفتی تقریبا میشه باهاش یه کتاب نوشت " افسانه محمد و 360"
ببین مغازه های توپخونه خیلیاشون هیچی نمیدونن و اوناییم که میدونن میخوان کلاه بذارن سر خلق اله
البته توش یسری افراد هم هستن که من خودم از اونا کنسول خریدن و مطمئنن
البته با یکمم تحقیق میشه با خیال راحت یدونه درست حسابی بگیری

آخرین ویرایش:
ببین گارانتی تقریبا پول الکی دادنه، چون که مادربرد جاسپر آمار خرابیش خیلی پایینه، برای نوسان برق هم یه محافظ خوف بخر
2: اینجا تقریبا 80 درصد بچه ها دو تا کنسول را با هم دارن
3: تقریبا همین قیمت ایرانه، ولی خو بگو یه قیمت برات بگیرن
جاسپر فقط رم 512 داره

ببین مغازه های توپخونه خیلیاشون هیچی نمیدونن و اوناییم که میدونن میخوان کلاه بذارن سر خلق اله
آره منم واسه این بعده اینکه XBOX ام سوخت دوباره می‌خوام یکی‌ بخرم که یه جوری PSN تعطیل می‌شه خیلی‌ زود مخصوصا اینکه واسه وصل شدن به PSN باید آپدیت جدید انجام بدین که هک رو میپرونه !!!! و بازیای جدیدم که داده همه باید کلی‌ پچ بشن و دستکاری بشن تا اجرا بشن تازه نصف نیمه... بنظر میاد هکش پایدار نمی مونه اما واقعا تو کنسول‌ها برندهٔ مطلق XBOX هست البته تو ایران ...
داداش یه لطفی‌ بهم میکنی‌ اگه آدرس چند تا آدم درستو حسابی‌ تو اونجا‌ها داری بهم بدی ممنون میشم ( توی پیغام خصوصی) باور کن امروز رفتم بخرم اما این داستانا که پیش اومد دیگه حوصله گوش دادن به مزخرفاتشون رو نداشتم برگشتم خونه... ممنون داداش

سلام .من هم با کنسول ام چند تا مشکل دارم:
1.موقعی که از کابل وی جی ای استفاده میکنم از یک خروجی صدای اون صدا میاد بیرون دلیلشو کسی میدونه؟
2.من موقعی که بازی میکنم بعضی وقت ها دسته ام یه دفعه خاموش میشه.دوباره روشن میکنم بعد از یه مدت خاموش میشه. مینویسه please recconect controllerدرصورتی که باتری هاش نو هستند.دلیلش چیه؟ این مشکل تو بازی فیفا 11 نیست اما توبازی هایی مثل کوانتوم و پرنس و چند تا بازی دیگه هست!!!!
3.موقعی که دارم بازی میکنم وقتی مهتابی رو روشن میکنند تو خونه تصویر صفحه میره(موقعی که مهتابی ریب میزنه) و بعد دوباره تصویر میاد؟

یه جوون مرد پیدا میشه جواب بنده حقیر رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه ذره تیز بازی در بیاری و بهش نشون بدیم که بابا همه چیز سرمون میشه دیگه اینجوری مردم رو پخمه فرض نمیکنند

خب سلام
تا حدودي چشمام در اومده و كلي از پست هاي اين انجمن و توضيحات خوب دوستان رو خواندم
چقدر اين دستگاه پيچيدگي داره
من قصد خريد يك xbox اسليم دارم و تا الان متوجه شدم كه از طريق برد هك فقط شده و بايد براي هك فريم ورك صبر كرد . ابتدا چند تا سوال دارم كه در نتايج جستجو هايم در سايت چيزي نديدم
1- اين سيستم لايو كه شما دوستان وصل ميشيد داخلش چطوري هست؟ يعني محيطي مثل اينترنت هست؟ مشكل تحريم و Ip ايران اين حرف ها رو نداريم يعني؟
با دوستان چطوري ميشه آنلاين بازي كرد ؟ يعني الان هر بازي كه من دارم روي ديسك رو اگر برم اونجا ميتوانم آنلاين بازي كنم؟ مثلا اگر tekken 6 بخرم بعد برم تو لايو ميشه آنلاين با يكي ديگه تيكن بازي كنم؟
اونوقت اين بازيهايي مثل تك نفره اكشن اينا چطوري آنلاين ميشن؟

اينكه فيلم و آهنگ ميبينيد چطوري هست؟ مي خوام يكم توضيح از اونجا بدين اصلا محدوديت استفاده داره؟ زمان داره؟

و اينكه اگر بن بشيم يعني هيچ وقت ديگه با اين دستگاه نميشه تو لايو رفت درسته؟ هيچ جوري از بن نميشه در اومد؟

سوال ديگرم اينكه اين دستگاه هاي اسليم بردش چي هست؟ يعني مثل دستگاه هاي الايت بردش جاسپر بود اين چي هست؟

اگر فقط از روي ديسك بازي اجرا كنم ديسكم زود خراب ميشه؟ حتما بايد كپي كرد؟ چقدر زمان ميبره كپي اين بازيها؟ عين كامپيوتر؟

الان اگر يك اسليم پس بگيرم و هك هم نشده باشه فقط بازي اورجينال بايد بگيرم بازي كنم درسته؟ آيا اينم در لايو بن ميشه؟

ببخشيد از دوستان اگر برخي سوال هايم بسيار پيش پا افتاده هست
مبتدي هستيم ديگه :">
الان والا يك ps2 دارم تضميم دارم ارتقا بدم نميدانم ps3 بگيرم يا اين واسه همين از دوستان اينجا ابتدا راهنماي ميخواهم

متشكرم

خب سلام
تا حدودي چشمام در اومده و كلي از پست هاي اين انجمن و توضيحات خوب دوستان رو خواندم
چقدر اين دستگاه پيچيدگي داره
من قصد خريد يك xbox اسليم دارم و تا الان متوجه شدم كه از طريق برد هك فقط شده و بايد براي هك فريم ورك صبر كرد . ابتدا چند تا سوال دارم كه در نتايج جستجو هايم در سايت چيزي نديدم
1- اين سيستم لايو كه شما دوستان وصل ميشيد داخلش چطوري هست؟ يعني محيطي مثل اينترنت هست؟ مشكل تحريم و Ip ايران اين حرف ها رو نداريم يعني؟
با دوستان چطوري ميشه آنلاين بازي كرد ؟ يعني الان هر بازي كه من دارم روي ديسك رو اگر برم اونجا ميتوانم آنلاين بازي كنم؟ مثلا اگر tekken 6 بخرم بعد برم تو لايو ميشه آنلاين با يكي ديگه تيكن بازي كنم؟
اونوقت اين بازيهايي مثل تك نفره اكشن اينا چطوري آنلاين ميشن؟

اينكه فيلم و آهنگ ميبينيد چطوري هست؟ مي خوام يكم توضيح از اونجا بدين اصلا محدوديت استفاده داره؟ زمان داره؟

و اينكه اگر بن بشيم يعني هيچ وقت ديگه با اين دستگاه نميشه تو لايو رفت درسته؟ هيچ جوري از بن نميشه در اومد؟

سوال ديگرم اينكه اين دستگاه هاي اسليم بردش چي هست؟ يعني مثل دستگاه هاي الايت بردش جاسپر بود اين چي هست؟

اگر فقط از روي ديسك بازي اجرا كنم ديسكم زود خراب ميشه؟ حتما بايد كپي كرد؟ چقدر زمان ميبره كپي اين بازيها؟ عين كامپيوتر؟

الان اگر يك اسليم پس بگيرم و هك هم نشده باشه فقط بازي اورجينال بايد بگيرم بازي كنم درسته؟ آيا اينم در لايو بن ميشه؟

ببخشيد از دوستان اگر برخي سوال هايم بسيار پيش پا افتاده هست
مبتدي هستيم ديگه :">
الان والا يك ps2 دارم تضميم دارم ارتقا بدم نميدانم ps3 بگيرم يا اين واسه همين از دوستان اينجا ابتدا راهنماي ميخواهم

متشكرم

خب:1 محیطش مثل خودشه مثال خاصی نداره 1 صفحه داره تریلر های جدید و بازی ها ی حدید رو میزاره 1 جای دیگش واسه دانلود بازی ها ی ارکید و DLC ها هست کلا کار کردن باهاش اسونه تحریم و IP این جور چیزام گیر نمیده اونجا همه چی باز هست

بله هر بازی داشته باشی میتونی بری بازی کنی انلاین ولی اگه بخای تو سرور ها بگردی 1 کم سخته قبلش باید چند تا دوست ادد کنی هر وقت خاستی بازی کنی خبر کنید هم دیگه رو برید بازی کنید
بازی ها ی تک ننفره هم میش بگی که دیگه وجود نداره!! الان اکثر بازی ها قسمت چند نفره داره
2-فیلم و اهنگ هم باید پول خرج کنی هیچ چی تو لایو مفتی نیست باید پوینت بگیری تا بتونی فیلم و اهنگ انلود کنی

3-اگرم بن بشی نه دیگه هیچ راهی وجود نداره واسه در امدن از بن

4-برد دستگاه های اسلیم هم valhalla هست

5-دیسک شما خراب نمیشه لنز شما ضعیف میشه اونم اگه دیسک خش روش نباشه هیچ مشکلی ندار اگه نصب هم نشه چون این ایکس باکسا لنزش خیلی سگ جونه

سوال اخریت هم از اون سوالا بودا!!!جوابش رو خودت هم میدونی معلومه که بن نمیشی

موفق باشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or